2

@macio_944 u mnie syrena była ale samochody raczej bez reakcji

1

@Pedri16Future Kadra naprawde ma potencjał a sam Licze ze Torrents odpali i Grimaldo nie bedzie potrzebny , nalezy też pamiętać że Arajuo to był dzik i może się wkońcu ogarnie , a sam rashford ma serio potencjał jak głowa dojedzie i brak nico może nie być aż tak odczuwalny. Oby bez długich kontuzji i jakos to bedzie

0

Kolejny przeciwnik Daegu FC jest ostatnie w tabeli ligi koreańskiej , czego my gramy sparingi z takimi słabiakami a nie z jakąś topką

2

Jakoś ta 2 połowę się oglądało lepiej, nie wiem czy to dlatego ze weszli głodni gry i chciało im się bardziej niż wyjściowej 11 czy przeciwnik pozwolił już na więcej rozluźnieniem, ale chyba to pierwsze :D

4

Oj widać że Rashford ma potencjał, jak głowa dojedzie będzie z niego pociecha

0

No to jeszcze z 10min i mam nadzieje ze dro i którys z kuzynów na boisku sie pojawi :D

0

Panie Olmo weź pan może podawaj a nie strzelaj to Ci lepiej wychodzi :D

0

Pograli jak z jakimiś amatorami XD wiadomo ze to presezon ale gra obrony nie różni się niczym od tego jak wyglądało to w tamtym sezonie i to może martwić

0

Chłop na obronie w pojedynke kasuje caly atak Barcy

1

Spalony raczej był , ale obrona dalej jak dzieci we mgle jak pod koniec sezonu xd Tamalek tez sie nie popisał , brama w 50% na jego konto

3

@vadner no ciekaw jestem jak to bedzie wygladac, wg mnie tez poprzedni sezon byl wypadkiem przy pracy :D

0

No takie troche padolino , ale sa sedziowie co by dali tu faul :D

0

Nie dziwne spadek rezerw ma swoje konsekwencje, klub powinien skupić się na wypożyczeniach ewentualnie sprzedaży z kontrola nad zawodnikiem, ale tutaj problemem jest pozycja Barcy na rynku a konkretnie jej brak , taki Virgil w lidze holenderskiej albo angielskiej by z 15 mln kosztował :D

0

Nie ma się ci dziwić że taki Virgil chce odejść, rezerwy na 4 poziomie to dramat jeśli chodzi o ogrywanie młodych, największy minus spadku rezerw

1

Laminek dziś 0 udanych dryblingów na 6 i 1 wygrany pojedynek na 7 , jeszcze chyba urodziny go trzymaja xd

4

@Pawel13sz niby na Camp Nou , ale realnie na stadionie olimpijskim pewnie sie skonczy

0

Podoba mnie sie ten Torrents , odważny nie bo sie pokazywać do gry , wiadomo jeszcze młody to ma jakies braki , ale potencjał jest :D

1

Jeszcze ten Rashford naszego raphinie z skrzydła wypchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Yamal to chyba na flashbacki z finału Ligi Narodów jak go Mendes do kieszeni schował

1

Cubarsi moze przybić piatkę z Asensio :D

0

@HypeR pewnie przy varze anulowanie bramki by było

1

35 stopni tam jest , wszyscy wyglądaja jakby grali dogrywke xD

0

Yamal jaki byczek sie robi :D

0

@dawidz4 nie będzie ale na barca one będzie za darmo, reszta meczów presezonu ma być w dazn z polskim komentarzem

3

@Roobo hit przy zarobkach 25k i 3 dzieciach nie starczy Ci kasy na alimenty XD zabraknie 100 zł

0

@michal26 trzeba liczyc ze Jofre Torrents odpali , jak widac podoba sie Flickowi. Boki obrony moze nam la masiia dostarczyc

1

@Eklerek od tego momentu za wiele nie było tam , wakacyjny vibe xd jedynie filmik o granicy z tym funkcjonariuszem SG był warty uwagi

0

@JohnKennedy zaraz będzie zapewne jakiś wypust informacji do mediów i damage control ze od nowego sezonu powrót , tutaj dosłownie nic nie jest zrobione juz nie wspominając o 3 poziomie trybun :D Ale krzesełka są i była pompa ze juz montujooo XD

2

Jeden wielki plac budowy , wrzesien nie ma szans , wątpie że nawet do stycznia sie wyrobią xD


0

Mogliby juz ogłosić tego Rashforda i podac warunki bo te bajki dziennikarzy sa męczące

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?