Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 u mnie syrena była ale samochody raczej bez reakcji
1
@Pedri16Future Kadra naprawde ma potencjał a sam Licze ze Torrents odpali i Grimaldo nie bedzie potrzebny , nalezy też pamiętać że Arajuo to był dzik i może się wkońcu ogarnie , a sam rashford ma serio potencjał jak głowa dojedzie i brak nico może nie być aż tak odczuwalny. Oby bez długich kontuzji i jakos to bedzie
0
Kolejny przeciwnik Daegu FC jest ostatnie w tabeli ligi koreańskiej , czego my gramy sparingi z takimi słabiakami a nie z jakąś topką
2
Jakoś ta 2 połowę się oglądało lepiej, nie wiem czy to dlatego ze weszli głodni gry i chciało im się bardziej niż wyjściowej 11 czy przeciwnik pozwolił już na więcej rozluźnieniem, ale chyba to pierwsze :D
4
Oj widać że Rashford ma potencjał, jak głowa dojedzie będzie z niego pociecha
0
No to jeszcze z 10min i mam nadzieje ze dro i którys z kuzynów na boisku sie pojawi :D
0
Panie Olmo weź pan może podawaj a nie strzelaj to Ci lepiej wychodzi :D
0
Pograli jak z jakimiś amatorami XD wiadomo ze to presezon ale gra obrony nie różni się niczym od tego jak wyglądało to w tamtym sezonie i to może martwić
0
Chłop na obronie w pojedynke kasuje caly atak Barcy
1
Spalony raczej był , ale obrona dalej jak dzieci we mgle jak pod koniec sezonu xd Tamalek tez sie nie popisał , brama w 50% na jego konto
3
@vadner no ciekaw jestem jak to bedzie wygladac, wg mnie tez poprzedni sezon byl wypadkiem przy pracy :D
0
No takie troche padolino , ale sa sedziowie co by dali tu faul :D
0
Nie dziwne spadek rezerw ma swoje konsekwencje, klub powinien skupić się na wypożyczeniach ewentualnie sprzedaży z kontrola nad zawodnikiem, ale tutaj problemem jest pozycja Barcy na rynku a konkretnie jej brak , taki Virgil w lidze holenderskiej albo angielskiej by z 15 mln kosztował :D
0
Nie ma się ci dziwić że taki Virgil chce odejść, rezerwy na 4 poziomie to dramat jeśli chodzi o ogrywanie młodych, największy minus spadku rezerw
1
Laminek dziś 0 udanych dryblingów na 6 i 1 wygrany pojedynek na 7 , jeszcze chyba urodziny go trzymaja xd
4
@Pawel13sz niby na Camp Nou , ale realnie na stadionie olimpijskim pewnie sie skonczy
0
Podoba mnie sie ten Torrents , odważny nie bo sie pokazywać do gry , wiadomo jeszcze młody to ma jakies braki , ale potencjał jest :D
1
Jeszcze ten Rashford naszego raphinie z skrzydła wypchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Yamal to chyba na flashbacki z finału Ligi Narodów jak go Mendes do kieszeni schował
1
Cubarsi moze przybić piatkę z Asensio :D
0
@HypeR pewnie przy varze anulowanie bramki by było
1
35 stopni tam jest , wszyscy wyglądaja jakby grali dogrywke xD
0
Yamal jaki byczek sie robi :D
0
@dawidz4 nie będzie ale na barca one będzie za darmo, reszta meczów presezonu ma być w dazn z polskim komentarzem
3
@Roobo hit przy zarobkach 25k i 3 dzieciach nie starczy Ci kasy na alimenty XD zabraknie 100 zł
0
@michal26 trzeba liczyc ze Jofre Torrents odpali , jak widac podoba sie Flickowi. Boki obrony moze nam la masiia dostarczyc
1
@Eklerek od tego momentu za wiele nie było tam , wakacyjny vibe xd jedynie filmik o granicy z tym funkcjonariuszem SG był warty uwagi
0
@JohnKennedy zaraz będzie zapewne jakiś wypust informacji do mediów i damage control ze od nowego sezonu powrót , tutaj dosłownie nic nie jest zrobione juz nie wspominając o 3 poziomie trybun :D Ale krzesełka są i była pompa ze juz montujooo XD
2
Jeden wielki plac budowy , wrzesien nie ma szans , wątpie że nawet do stycznia sie wyrobią xD
0
Mogliby juz ogłosić tego Rashforda i podac warunki bo te bajki dziennikarzy sa męczące