0

Coś czuje ze bedzie kolejna piękna kompromitacja Lapcia i zarządu xD i będzie na szybko szukanie stadionu , jak oni tam do końca roku zagrają to już będzie wyczyn :D

15

85 mln za Diaza ludzie kochani xDD przecież to jakaś kompromitacja będzie

2

Trent Hujisen jeszcze jak przyjdzie Carreras co by nie gadać fajne i przyszłościowe transfery real robi, poważne wzmocnienia, najbardziej chyba tego Hujisena zazdroszczę :D

1

3 celne strzały, 3 bramki można powiedzieć klasyka patrząc po meczach z Interem czy Realem

3

Lewy dziś włączył tryb oldboya słabiutko wygląda xD

1

No i nie podoba mi się powołany skład, liczyłem na jakiś młodych(kuzyni, Virgil) a tu tylko słaby Dominguez który raczej furory nie zrobi w Barcelonie :(

1

Liczę dziś na jakiś zawodników ze szkółki , jeśli nie w wyjściowym to chociaż w większym wymiarze w 2 połowie :D

0

Nowy skrzydłowy to jest mus , według mnie z całym szacunkiem ale Raphinia nie powtórzy tak dobrego sezonu

1

Raphinia to ewenement chłop od pół roku kopie się po czole w 90% czasu gry, ale mimo tego niesamowite liczby daje

0

Christensen dramat xD środek obrony dziś to jest pole minowe, ogólnie 45 min do zapomnienia

0

Ledwo mecz się zaczyna i my znów przegrywamy 0:2 , to jest niedopuszczalne tym razem się udało w przeciwieństwie do meczu z interem. Flick musi popracować nad obrona bo wysoka obrona to nie wszystko, dużo za dużo goli tracimy

1

@axegrinder bez przesady może i dał Asysty ale czysto piłkarsko reszta słabiutko

0

@Kengo warto dodać że powinna być ręka de jonga przed bramka na 2:2

8

Ale co raphinia zabrał 3 asysty Yamalowi to jego xD niby strzelił bramki ale jak mógł zmarnować tyle sytuacji w tym jedna na pusta

0

Wygrana jest ale nie wolno zapomnieć co robił ten parodysta w żółtej koszulce xD który to już raz piszemy że wygrana jest ale jaki poziom sędziowania...

6

Brak karnego, brak czerwa, gol po faulu no pieknie dziś sędzia się popisał xD

20

Real 3 strzały celne 3 bramki xDD
Barcelona klasyka masa strzałów i niewykorzystanych sytuacji zaraz się gen reajerstwa odpali i się 4:4 skończy

0

Widać że pedri zajechany jest fest, to nie ten sam zawodnik co jeszcze parę tygodni temu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szczęsny popisał się ładnie po raz kolejny xD a cubarsi też piękna pułapka ofsajdowa

1

Ile to już karnych Szczęsnego? XD Cubarsi też piękna asystę dla Mokambe chciał dać, farta ma że szczesny odwalił swoje

1

Fajnie by było jakbyśmy zaczęli 11v11 i Olmo wkoncu się obudził i zagrał na poziomie jaki jest w stanie prezentować

8

@pero1983 Olmo od kilku spotkań to statystuje na boisku

2

Guler ma fajne otwierające podanie, szybki mokambe i może to być broń na wysoko grająca obronę, która trzeba powiedzieć, że bardzo mocno przecieka

2

xG Atletico na poziomie 0,8 i strzelili 4 bramki xDD

0

@krol211 ogólnie to granie w taki sposób w takiej sytuacji i w takim momencie to jest jakiś żart i skrajna nieodpowiedzialność całego zespołu, powinni ten filmik puszczac na jakieś szkoleniach dla trenerów jak nie grać xD

1

Ogólnie to jakoś średnio mnie to interesowało, ale jakoś tak od 30 min siedzę na streamie i czekam na papieża xD

0

Wichniarek to trochę odlatuje z cena 9 dla Wojtka za dwumecz z Interem xD

9

PSG - BARCA ale to by żarło w finale , tyle powiązań i podtekstów no ale cóż sami sobie winni jesteśmy

6

Inter ma Sommera a PSG Donnarume no i mają prawdopodobnie finał, lata rozgrywek pokazały że tam Trzeba mieć topowego bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?