Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fermin fajnie dał momenty itp. ale to zawodnik do sprzedania jest na dluższą mete nie zawodnik na Barcelone
0
@Hubertusk patrz jak on sie ustawia xd chłop jest dramatyczny
2
I oczywiście mając 1:0 i spoój w grze to jakiś zawodnik barcelony zalicza wylew i podłacza do prądu przecwinika XD
3
Lewy mógł z 10 razy podac to jak debil sie zastawia i celowo prowokuje goscia XDD
0
Cubarsi by to wybil przeciez XDDD
0
ferran i lewy zazwyczaj wyglądają razem tragicznie mam nadzieje ze dziś będzie odwrócenie tego trendu !
0
@Toretto sam Bartoszewicz to dziwna postać więc tu trochę rozumiem jak Stanowski prowadził rozmowę, z Nawrockim też nie można powiedzieć że nie zadawał nie wygodnych pytań, zadawał i przede wszystkim chyba Nawrocki sam się obronił tym jakim jest typem człowieka poza tą bańka wyborczą tylko w zwykłej rozmowie
0
@Kamiloza91 mocniejszy atak to mieliśmy parę tygodni temu, teraz nasi się po czole troche kopia , ten sezon pokazał że defensywne zespoły nam nie leża, to chyba najgorszy możliwy przeciwnik, flick musi pokazać trochę kunsztu taktycznego
1
@kuz IMO ten cykl u Stanowskiego z rozmowami z kandytami na prezydenta to najlepsze co się przytrafiło w tej kampani
0
@tbas a jak nazwać 2 ostatnie mecze? Gdyby był jeden to wypadek przy pracy ale to już 2 więc zaczyna się robić nie ciekawie
0
Niby to Tylko Celta ale będzie to bardzo ważny mecz, jak się podniosą i pewnie pokonają to spoko gorzej jak pójdą za trendem i zagrają 3 mecz z rzędu taki piach w tedy trzeba bić na alarm
0
Ale jaki jest powód tego jak oni zaczęli grać samolubnie w ataku? Sodowa uderzyła do główek żeby grać pod siebie czy o co chodzi, to już od naprawdę długiego czasu ma miejsce
12
Macie swojego Martina, gość biega bez mapy i wygląda jakby miał 10kg w gaciach, taktyczny impotent
40
Raphini to nieźle odwaliło jak go do złotej piłki zaczęli jako faworyta stawiać xD on tak dramatycznie wygląda już od kilku tygodni, to że dal asystę czy strzelił jakaś bramkę nie zmieni tego jak on słabo gra
0
Ten Martin to niby lepszy w obronie od Balde? Z tym chłopem to my co najwyżej możemy walczyć o Puchar Tymbarku
1
Ostatnie mecze i forma zawodników przypomina mi Listopad
1
Jak tu połowa zespołu z szatni nie wyszła, Fermin i de jong dramat , lewy to pilke z 2 razy mial
1
Borussia pierwsze 20 min niczym Barcelona w pierwszym meczu z tym ze strzelili bramke co nie udalo sie barcelonie
2
Gavi i Fermin razem na boisku bez Pedriego to jest strzał w kolano
1
To było tak głupie co Szczęsny zrobił ze głowa mała , po co on wchodzil w goscia
1
Co tu szczesny odwalił , chłop nie miał szans na nic praktycznie groznego xD
0
To jest Karny 100% XD
3
Srodek pola bez pedriego nie istnieje xD
1
Mentzen Mentzenem ale według mnie ta Kampania to tylko reklama i zdobycie jakiegoś podłoża dla wazniejszych wyborów które są za dwa lata i tam konfederacja może zamieszać. A sam mentzen nie pasuje jako prezydent ale jako premier ? Prędzej
1
Halo i co z tym afterkiem w kanale zero, Jakubiak Braun i Stanowski tylko będą ? XD
0
Taka łatwa pile lewy zepsuł matko bosko
0
Kolejny mecz z defensywnie grającym przeciwnikiem i znów ciężary i dramatyczna gra, a takie Leganes to tylko przedsmak Interu który w potencjalnym półfinale LM może nas czekać
3
No ciekawe jak sie mentzen czy zandberg pokażą na następnych debatach przy tych wybitnych występach dzisiejszych xd
16
Nie no ale PIS gorszego kandydata wystawić nie mogło xd chłop jest nijaki
1
@Kgorecki2500 też odnoszę takie wrażenie , zandberg z pewnością co do mentzena to mógłby być miecz obusieczny , ale tu brakuje najbardziej brauna do kontentu :D