2

Ale to jest cyrk XD brakuje tylko brauna który by poddymił

10

Ale Bilbao sfrajerzyło szanse , cały mecz grać w przewadze i remis xd

0

@beter2 właśnie jestem ciekaw jakby wyglądał i funkcjonował w najsilniejszym mozliwym składzie własnie za Yamala

0

@Batys Liverpool , Roma mówi Ci to coś? :D Nie mów hop , duzy krok jest ale mamy jeszcze 90 min w Dortmundzie przy 80k ludzi dopingujących bardzo żywiołowo

6

Wydaje mi sie czy Yamal wymusił zmiane Fatiego na Flicku ? :D

7

Skład na wesoły futbol teraz gra xd

1

Tutaj trzeba wsaszic 3 bramke a najlepiej 4 zeby jechac z spokojna glowa do dortmundu, borussia dzis naprawde jest bardzo slaba

1

Raphinia ma asyste i bramke ale jego gra dzis to blado wyglada

3

Brakuje zeby wsadzili na 1:1 to moze zaczeli by podawac pod bramka rywala zamiast grac tak samolubnie

1

Lewy to jest pierwszy do zjazdu do bazy :D

1

Lewy przegrywa kazde starcie xD tutaj byl teoche vibe z meczu z Girona

1

Yamal co teraz dal xDD

1

10 min pierwsze borussia miala pelne gacie, szkoda ze tam nic nie wpadlo bo by bylo po meczu

0

I po co yamal zewniaczkiemto gra jak tu byla prosta pilka normalna do zagrania xD

0

Raphinia poki co nieskoncentrowany i bardzo niechlujny, nawet zwykle podanie sprawia mu trudnosc

2

Przeciez tutaj trzeba bylo grac do lewego na tapina na pusta praktycznie xD

1

@MichuZ44 o to jestem ciekaw czy fabule gry podziela na wiecej sezonow czy dodadza jakies dodatkowe watki ktorych w grze nie bylo i tak tk wydluza :D

0

I myk atletico odrabia straty!

0

Czyli co Borussia w środę płaci rachunek ?

0

@mikke troche mu sie w główce powaliło od kiedy zaczeli go jako kandydata do złotej piłki wskazywać

2

Ale w statystykach wygraliśmy ten mecz :D

1

Flick tak zamieszał że tu nie ma kto w środku grac

0

Betis 1 celny strzał XD

0

To yamal juz tu mógł na drugą strone grac xD dramatyczny mecz młodego

0

Ale go wyjął pięknie

1

Ale w takim meczu widać ze Lewy to troche gra w slow motion :D wiek swoje robi

0

@Pedri16Future trzeba sie przyzwyczaić ze 9/10 strzałów Yamala jest niecelne albo kartfole w bramkarza :D

7

@tbas Wojtka? bez jaj Araujo widzisz mnie?

0

Końcówka wyglądała jakby już się im nie chcialo xd

0

Brakuje szczęścia bo Betis sie myli , no i lepszej decyzyjności Yamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?