Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale to jest cyrk XD brakuje tylko brauna który by poddymił
10
Ale Bilbao sfrajerzyło szanse , cały mecz grać w przewadze i remis xd
0
@beter2 właśnie jestem ciekaw jakby wyglądał i funkcjonował w najsilniejszym mozliwym składzie własnie za Yamala
0
@Batys Liverpool , Roma mówi Ci to coś? :D Nie mów hop , duzy krok jest ale mamy jeszcze 90 min w Dortmundzie przy 80k ludzi dopingujących bardzo żywiołowo
6
Wydaje mi sie czy Yamal wymusił zmiane Fatiego na Flicku ? :D
7
Skład na wesoły futbol teraz gra xd
1
Tutaj trzeba wsaszic 3 bramke a najlepiej 4 zeby jechac z spokojna glowa do dortmundu, borussia dzis naprawde jest bardzo slaba
1
Raphinia ma asyste i bramke ale jego gra dzis to blado wyglada
3
Brakuje zeby wsadzili na 1:1 to moze zaczeli by podawac pod bramka rywala zamiast grac tak samolubnie
1
Lewy to jest pierwszy do zjazdu do bazy :D
1
Lewy przegrywa kazde starcie xD tutaj byl teoche vibe z meczu z Girona
1
Yamal co teraz dal xDD
1
10 min pierwsze borussia miala pelne gacie, szkoda ze tam nic nie wpadlo bo by bylo po meczu
0
I po co yamal zewniaczkiemto gra jak tu byla prosta pilka normalna do zagrania xD
0
Raphinia poki co nieskoncentrowany i bardzo niechlujny, nawet zwykle podanie sprawia mu trudnosc
2
Przeciez tutaj trzeba bylo grac do lewego na tapina na pusta praktycznie xD
1
@MichuZ44 o to jestem ciekaw czy fabule gry podziela na wiecej sezonow czy dodadza jakies dodatkowe watki ktorych w grze nie bylo i tak tk wydluza :D
0
I myk atletico odrabia straty!
0
Czyli co Borussia w środę płaci rachunek ?
0
@mikke troche mu sie w główce powaliło od kiedy zaczeli go jako kandydata do złotej piłki wskazywać
2
Ale w statystykach wygraliśmy ten mecz :D
1
Flick tak zamieszał że tu nie ma kto w środku grac
0
Betis 1 celny strzał XD
0
To yamal juz tu mógł na drugą strone grac xD dramatyczny mecz młodego
0
Ale go wyjął pięknie
1
Ale w takim meczu widać ze Lewy to troche gra w slow motion :D wiek swoje robi
0
@Pedri16Future trzeba sie przyzwyczaić ze 9/10 strzałów Yamala jest niecelne albo kartfole w bramkarza :D
7
@tbas Wojtka? bez jaj Araujo widzisz mnie?
0
Końcówka wyglądała jakby już się im nie chcialo xd
0
Brakuje szczęścia bo Betis sie myli , no i lepszej decyzyjności Yamala