3

Grają jakby im sie nie chciało XD

2

Ale będzie jechany Yamal za te włosy jak nie wygrają tego meczu xd

0

Flick to sie obudzi?

0

Pedri juz chyba 3 sytuacja jak traci piłke na kontre i sie syf z tyłu dzieje. On musi sie obudzić ze nie gra na jaśków z Mallorki tylko na Bellinghama xd

1

Ale Raphinia zjazd niezły zaliczył wzgledem tego co było na wiosne :D

2

Raphinia z wiosny strzela tutaj brameczke w 9/10 sytuacji

1

trzeba wsadzić na 2:0 bo to nie bedzie spacerek , olmo zjazd do bazy chłopa nie ma na boisku

8

Ceballos i rudiger bez kartek to jest żart jakiś xD

1

Martin w ataku to jest poziom B klasy

0

Pomarańczowa kartka za takie coś

0

Olmo obudź się, nie ma go na boisku. Pedri dziś słabo jak na niego już masę strat i złych podań zaliczył

0

Olmo musi się obudzić, bo chłopa na boisku nie ma

0

Ferran kolejny raz gra od początku i kolejny raz wygląda jak zagubiony xd

0

Mam wrażenie że weszli w ten mecz w jakimś slowmotion xd

2

Raphinia nie jadł , pięknie kontre zepsuł xd

2

Matko bosko co ten Yamal XD

1

Panie Boże miej w opiece Martina, bo bedo na niego grać jak na wawrzyniaka

3

@Chucky ja to mam wrażenie że Yamal to ostatnio za bardzo gwiazdorzy , żeby my się tylko w główce nie powaliło

4

Yamal to tak może se robić jak 4:0 wygrywamy a nie przy stykowym 1:0 gdzie jedna piłka losowa i może być remis, chyba chłopak się poczuł za bardzo

2

Za coś takiego to Yamal powienien zmianę dostać, jak kiedyś Balotelli w City jak gwiazdorzył

0

Fort ma jeden duży minus, słaba wydolność on jest w stanie grać 60-65 min na dużej intensywności i pokazuje to już od 2 sezonów

1

Nie wiem mimo takiej przewagi dalej nie jestem specjanie pewny wyniku, bo nasza gra obronna najmniejsza sytuacja i robi się z tyłu smród

0

Nie no ale Yamal to wykończenie w 90% przypadków ma tragiczne

1

Trzeba wsadzić 2 i na spokojnie zacząć grać, bo Mallorca bezzębna ale zawsze jakaś laga może wyjść

0

Klasyka, Barcelona cisnie są akcje nawet 100% i nic nie wpada

0

Ale mu to wyjął, jak pech to pech kolejna 100 zmarnowana

0

Gavi impostor w tej akcji xdd

0

Yamalek dziś chyba gołębie na stadionie chce straszyć strzałami

1

@Mario96w ogólnie serial dowozi , mnie tylko razi casting Ellie co szczególnie uwypukla sie w 2 sezonie

0

@Cvzx ja sie boje o jej aktorstwo w dalszych odcinkach bo tam naprawdę trzeba pokazać troche kunsztu , to w jaki sposób mordowała w grze bez żadnych skrupułów. Tutaj niestety sama aktorka średnio wizualnie pasuje bo ona wygląda jak dziewczynka a nie jak kobieta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?