Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Grają jakby im sie nie chciało XD
2
Ale będzie jechany Yamal za te włosy jak nie wygrają tego meczu xd
0
Flick to sie obudzi?
0
Pedri juz chyba 3 sytuacja jak traci piłke na kontre i sie syf z tyłu dzieje. On musi sie obudzić ze nie gra na jaśków z Mallorki tylko na Bellinghama xd
1
Ale Raphinia zjazd niezły zaliczył wzgledem tego co było na wiosne :D
2
Raphinia z wiosny strzela tutaj brameczke w 9/10 sytuacji
1
trzeba wsadzić na 2:0 bo to nie bedzie spacerek , olmo zjazd do bazy chłopa nie ma na boisku
8
Ceballos i rudiger bez kartek to jest żart jakiś xD
1
Martin w ataku to jest poziom B klasy
0
Pomarańczowa kartka za takie coś
0
Olmo obudź się, nie ma go na boisku. Pedri dziś słabo jak na niego już masę strat i złych podań zaliczył
0
Olmo musi się obudzić, bo chłopa na boisku nie ma
0
Ferran kolejny raz gra od początku i kolejny raz wygląda jak zagubiony xd
0
Mam wrażenie że weszli w ten mecz w jakimś slowmotion xd
2
Raphinia nie jadł , pięknie kontre zepsuł xd
2
Matko bosko co ten Yamal XD
1
Panie Boże miej w opiece Martina, bo bedo na niego grać jak na wawrzyniaka
3
@Chucky ja to mam wrażenie że Yamal to ostatnio za bardzo gwiazdorzy , żeby my się tylko w główce nie powaliło
4
Yamal to tak może se robić jak 4:0 wygrywamy a nie przy stykowym 1:0 gdzie jedna piłka losowa i może być remis, chyba chłopak się poczuł za bardzo
2
Za coś takiego to Yamal powienien zmianę dostać, jak kiedyś Balotelli w City jak gwiazdorzył
0
Fort ma jeden duży minus, słaba wydolność on jest w stanie grać 60-65 min na dużej intensywności i pokazuje to już od 2 sezonów
1
Nie wiem mimo takiej przewagi dalej nie jestem specjanie pewny wyniku, bo nasza gra obronna najmniejsza sytuacja i robi się z tyłu smród
0
Nie no ale Yamal to wykończenie w 90% przypadków ma tragiczne
1
Trzeba wsadzić 2 i na spokojnie zacząć grać, bo Mallorca bezzębna ale zawsze jakaś laga może wyjść
0
Klasyka, Barcelona cisnie są akcje nawet 100% i nic nie wpada
0
Ale mu to wyjął, jak pech to pech kolejna 100 zmarnowana
0
Gavi impostor w tej akcji xdd
0
Yamalek dziś chyba gołębie na stadionie chce straszyć strzałami
1
@Mario96w ogólnie serial dowozi , mnie tylko razi casting Ellie co szczególnie uwypukla sie w 2 sezonie
0
@Cvzx ja sie boje o jej aktorstwo w dalszych odcinkach bo tam naprawdę trzeba pokazać troche kunsztu , to w jaki sposób mordowała w grze bez żadnych skrupułów. Tutaj niestety sama aktorka średnio wizualnie pasuje bo ona wygląda jak dziewczynka a nie jak kobieta