0

Olmo kolejny mecz widmo , on w formie jest nam potrzebny ale póki co nie dojeżdza. Ferran na 2 połowe nie wyszedł chłopa na boisku nie było

0

Jakby nie patrzeć Inter miał 3 okazje i 3 wykorzystali , mecz zycia dumfiresa

1

Olmo kolejny mecz widmo , podobnnie jak z realem ostatnio

1

Gramy w obronie na 4 środkowych obrońców i dalej nie potrafia przykryć przy stałym fragmencie

2

3 sytuacje i 3 bramki wsadzają XDD hit

0

to jest niesamowite jaki zjazd zalicza Rapha , chyba ze pierwsza część sezonu to był wypadek przy pracy xd

0

Jak ten martin sie ustawia matko kochana XD każdą główke przegrywa a to jak skacze wygląda komicznie

0

Jakby to wpadlo ....

1

Olmo nie ma na boisku , rapha kopie sie po czole , samym Yamalem tego nie wygramy

0

Przeciez to jak gra Inter juz na przestrzeni całego sezonu pokazało ze Barca ma problem z gra z takimi zespołami nawet takimi co sie przed spadkiem bronia xD juz z PSG by było tawiej

0

Olmo przydałby sie na boisku , kolejny mecz znika

0

@ProMILs czyli klasyk od kilku tygodni

3

@buglikos Martin dał dośrodkować a Martrinez miał piłke do wybicia to sie poślizgnął

0

Idealny scenariusz dla interu , ze akurat teraz martinez musial sie poslizgnąć ehhh łatwa piłka była

0

No to Inter okopy stawia i dziekuje

0

Pytanie co z Yamalem , żeby zaraz sie nie okazało ze 10 min i zjazd do bazy bo kontuzja

4

W sumie spoko że Fabian komentował mecz, fajnie się to słuchało z wszedoblskim Rosloniem :D

2

Arsenal dochodzi do 20 metra i nemo, nie wiedzą co mają robić zero jakiegokolwiek zagrożenia

5

@Mankind Napoleon się w grobie przewraca

3

Mało francuscy Ci kibice PSG xD

2

No co świat się zmienił to i zmieniamy zdanie i wyjaśnione dziękuję, jutro też się świat zmieni

2

@Pedri16Future sporo strat jak nie on i niecelnych podań , po jego stracie był wolny i gol na 1:1

0

@DonAndresFCB chłop ocene 7,9 ma na sofascore gdzie Yamal 8,1 xd

0

Dobra a jaka opinia o Raphini w dzisiejszym meczu? Mimo słabszych meczy dawał liczby , dziś nie dał totalnie nic można powiedzieć że więcej zmarnował czy to okazji bramkowych czy szans na otwierające podania

5

Jest i Coldplay :D

0

Raphinia matko boska , chłop miał 3 do obsłużenia

5

Inter to już rączki zaciera , patrząc na ich taktyke i to jak są poukładani a zajechana barcelona

0

@turhiay tak słabszego , sporo niecelnych podań , 2-3 straty na bardzo grozne kontry z czego z jednej był wolny i bramka na 1:1

29

Martinez na boku obrony to kuźwa jakas aberracja xd

0

Ferran to nie ma sił tam chodzić juz , czego on go nie zmieni nawet na fatiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?