Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Messi musi z patałachami grać plus oldboye w postaci Alby i Busquetsa który nie nadaje się do gry z tak grającym przeciwnikiem :D chłop z 6 zmiana życia
0
Jeśli od zewnątrz Camp Nou wygląda jak plac budowy to od środka też tak wyglada :D przecież sierpień jest nierealnym terminem , przeczuwam kolejna kompromitację
0
Deszczyk w Orlando znając życie zaraz mecz będzie przerwany
1
Czyli co Barcelona ma niecałe 1,5 miesiąca żeby plac budowy zamienić w obiekt zdolny do rozgrywania meczy na kilkadziesiąt tysięcy ludzi :D coś czuje że może być ciężko
2
Czyli na MŚ będzie powtórka z turnieju towarzyskiego w tamtym roku i tegorocznych KMŚ :D ciekawe jak oni będą chcieli grać turniej jak pogoda nie będzie dopisywać
0
Ale mecz Interu typowa FIFA, przeciwnik wygrywa - 15% posiadanie 1 strzał 1 celny i gol :D
6
Ciekawe czy za rok w MŚ też takie cyrki z pogodą będą xD
1
Naprawdę mamy zdolna młodzież, jakby wpłynęła dobra oferta za Fermina bez wachania bym go sprzedał, ewentualnie za rok. Byle tylko dawać szanse młodym się pokazać
0
@Faro No mi nie chodzi że na raty, tylko ten cały medialny szum jest dla mnie śmieszny, zaraz zacznie się 2 miesięczna saga z Nico
0
Trochę ta saga z bramkarzem śmieszna, miliony newsów, już gotowe wiadomości pożegnalne itp itd. Ile to już trwa. Co jak co ale Real szybko się uwinał z transferami parę newsów raz dwa i fichado
0
Ale pustki na stadionie, tutaj bilety już za 4 dolary nie były? XD
0
@Pedri16Future do tego uzupełnieniem jakieś młodziki że szkółki, nawet Perisic nie byłby jakiś bardzo potrzebny jakby Flick zaczął stawiać na la masie bo tam sporo potencjału
0
@Gibbon_FCB finał KMŚ 13 lipca, gdzie większość drużyn np. Jak barca 14 zaczyna presezon, to gorzej niż by grali w finale MŚ bo tam zazwyczaj jest 2-3 tyg przerwy jeszcze do startu presezonu. Tu dylemat czy dać odpocząć podczas presezonu, ale nie ma gwarancji w jakiej formie zaczną dani zawodnicy sezon
1
Le normand i Langlet to niezły duet impostorów na ŚO xd
1
Ciekawe jak ciężkie konsekwencje będzie miał ten turniej dla drużyn jak zaczną się normalne rozgrywki ligowe i Ligi Mistrzów bo jakieś konsekwencje napewno będzie miał :D ale taki Real obejrzę z ciekawością czy już jakiekolwiek szlify nowego trenera się pojawią
1
Jak będzie dobra oferta ja bym się nie wahał sprzedać Fermina, w szkółce napewno będzie jakiś kolejny "fermin" chociażby kuzyni czy Virgil itp. Trzeba robić miejsce młodym bo będzie się to kończyć jak w przypadku Alby
2
Nico przychodzi, rapha na 10 i ciekawe co z Olmo kupionym za 60mln xD ekskluzywny rezerwowy?
3
Ja nie wiem co komentatorzy pierdziela, jak my jesteśmy piłkarsko lepsi bo umiemy się przy piłce utrzymać i rozegrać xD to właśnie w tym meczu Finlandia pokazuje jak to się robi i oni ciągle to na naszym tle robią
0
Co komentatorzy za farmazony gadają :D chyba jakiś inny mecz im puszczają
0
Ale co Morata na karniaczki z kapelusza wszedł to jego xdd
0
Ogólnie bramkarza do karnych lepszego ma Hiszpania ale zawodnicy bardziej pewni to chyba z Portugalii
0
Baena zmiana na skrzydło, matko boska
6
No ogólnie De La Fuente "zabił" ten mecz dla Hiszpani zmianami
0
Ale ten Merino jest mierny xd on chyba serio tylko na 9 jak w arsenalu sie nadaje
1
Aktualnie skład Hiszpani wygląda jak średniak ligi Hiszpańskiej ,niezły downgrade zgotował de la fuente xd
0
Nie rozumiem niektórych działań tego łysego inpostora xD
1
Yamal to ja nie wiem co dziś na boisku robi , dramat. Nawet proste zgrania mu nie wychodzą albo mu sie nie chce
2
Mendes chyba najlepszy LO w tym momencie na świecie , kocur
0
De la Fuente to impostor , najpierw gra z Pedrim na 10 gdzie w meczu z Francją idealnie było pokazane gdzie on powinien grać i gdzie z nim druzyna dominuje. Po zejściu w tamtym jak i w tym meczu hiszpania przestaje grac
0
@luna666moon no ja przy 2:1 jak zaczeli ich cisnac obstawiłem jakieś grosze na portugalie :D