1

Ale Messi musi z patałachami grać plus oldboye w postaci Alby i Busquetsa który nie nadaje się do gry z tak grającym przeciwnikiem :D chłop z 6 zmiana życia

0

Jeśli od zewnątrz Camp Nou wygląda jak plac budowy to od środka też tak wyglada :D przecież sierpień jest nierealnym terminem , przeczuwam kolejna kompromitację


0

Deszczyk w Orlando znając życie zaraz mecz będzie przerwany

1

Czyli co Barcelona ma niecałe 1,5 miesiąca żeby plac budowy zamienić w obiekt zdolny do rozgrywania meczy na kilkadziesiąt tysięcy ludzi :D coś czuje że może być ciężko

2

Czyli na MŚ będzie powtórka z turnieju towarzyskiego w tamtym roku i tegorocznych KMŚ :D ciekawe jak oni będą chcieli grać turniej jak pogoda nie będzie dopisywać


0

Ale mecz Interu typowa FIFA, przeciwnik wygrywa - 15% posiadanie 1 strzał 1 celny i gol :D

6

Ciekawe czy za rok w MŚ też takie cyrki z pogodą będą xD

1

Naprawdę mamy zdolna młodzież, jakby wpłynęła dobra oferta za Fermina bez wachania bym go sprzedał, ewentualnie za rok. Byle tylko dawać szanse młodym się pokazać

0

@Faro No mi nie chodzi że na raty, tylko ten cały medialny szum jest dla mnie śmieszny, zaraz zacznie się 2 miesięczna saga z Nico

0

Trochę ta saga z bramkarzem śmieszna, miliony newsów, już gotowe wiadomości pożegnalne itp itd. Ile to już trwa. Co jak co ale Real szybko się uwinał z transferami parę newsów raz dwa i fichado

0

Ale pustki na stadionie, tutaj bilety już za 4 dolary nie były? XD

0

@Pedri16Future do tego uzupełnieniem jakieś młodziki że szkółki, nawet Perisic nie byłby jakiś bardzo potrzebny jakby Flick zaczął stawiać na la masie bo tam sporo potencjału

0

@Gibbon_FCB finał KMŚ 13 lipca, gdzie większość drużyn np. Jak barca 14 zaczyna presezon, to gorzej niż by grali w finale MŚ bo tam zazwyczaj jest 2-3 tyg przerwy jeszcze do startu presezonu. Tu dylemat czy dać odpocząć podczas presezonu, ale nie ma gwarancji w jakiej formie zaczną dani zawodnicy sezon

1

Le normand i Langlet to niezły duet impostorów na ŚO xd

1

Ciekawe jak ciężkie konsekwencje będzie miał ten turniej dla drużyn jak zaczną się normalne rozgrywki ligowe i Ligi Mistrzów bo jakieś konsekwencje napewno będzie miał :D ale taki Real obejrzę z ciekawością czy już jakiekolwiek szlify nowego trenera się pojawią

1

Jak będzie dobra oferta ja bym się nie wahał sprzedać Fermina, w szkółce napewno będzie jakiś kolejny "fermin" chociażby kuzyni czy Virgil itp. Trzeba robić miejsce młodym bo będzie się to kończyć jak w przypadku Alby

2

Nico przychodzi, rapha na 10 i ciekawe co z Olmo kupionym za 60mln xD ekskluzywny rezerwowy?

3

Ja nie wiem co komentatorzy pierdziela, jak my jesteśmy piłkarsko lepsi bo umiemy się przy piłce utrzymać i rozegrać xD to właśnie w tym meczu Finlandia pokazuje jak to się robi i oni ciągle to na naszym tle robią

0

Co komentatorzy za farmazony gadają :D chyba jakiś inny mecz im puszczają

0

Ale co Morata na karniaczki z kapelusza wszedł to jego xdd

0

Ogólnie bramkarza do karnych lepszego ma Hiszpania ale zawodnicy bardziej pewni to chyba z Portugalii

0

Baena zmiana na skrzydło, matko boska

6

No ogólnie De La Fuente "zabił" ten mecz dla Hiszpani zmianami

0

Ale ten Merino jest mierny xd on chyba serio tylko na 9 jak w arsenalu sie nadaje

1

Aktualnie skład Hiszpani wygląda jak średniak ligi Hiszpańskiej ,niezły downgrade zgotował de la fuente xd

0

Nie rozumiem niektórych działań tego łysego inpostora xD

1

Yamal to ja nie wiem co dziś na boisku robi , dramat. Nawet proste zgrania mu nie wychodzą albo mu sie nie chce

2

Mendes chyba najlepszy LO w tym momencie na świecie , kocur

0

De la Fuente to impostor , najpierw gra z Pedrim na 10 gdzie w meczu z Francją idealnie było pokazane gdzie on powinien grać i gdzie z nim druzyna dominuje. Po zejściu w tamtym jak i w tym meczu hiszpania przestaje grac

0

@luna666moon no ja przy 2:1 jak zaczeli ich cisnac obstawiłem jakieś grosze na portugalie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?