Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No to pomału zaczynamy cyrk z sagą pod tytułem Rejestracja Garcii i Rashforda , troche ponad miesiąc czasu do konca okienka
0
No jestem ciekaw jakie koniec końców będą warunki tego wypożyczenia i ile będzie zarabiał, mam nadzieję że chociaż mniej niż fati
0
W takim tempie zaraz się okaże że nie zszedł z wynagrodzenia i będzie zarabiał 18mln brutto i wskoczy do topki opłacanych zawodników xd
9
@Roobo i to w Szczecinie, przypadek?
0
@RosjaninBut dlaczego ludzie ja nazywają Babcia xd dla mnie to jest bardzo parszywa i podła osoba i nie patrze na jej przekonania tylko zachowanie. I ona dostaje kase jako zadośćuczynienie za jakies sytaucje z policja i my za to płacimy xd
5
Jak ktoś nie widział to polecam, filmik wiele mówiący jak to wszystko wygląda
9
@Safrani ze względu na społeczne niezadowolenie prokuratura ma się jeszcze raz temu przyjrzeć
0
@19Macio93 może coś poczarują i uda sie Garcie zarejestrowac ale to by było na tyle , trzeba liczyć ze młodzi z la masii dadzą radę i pojawi sie chociaż kolejny "fermin"
0
Lech forma superpucharowa xD
0
@SinMistico tak wywaliło transmisje
0
Pierwszy mecz który oglądam w tym seoznie na canal+ i juz problemy techniczne , panie miej w opiece lige angielską xd co by nie gadac viaplay topka jesli chodzi o realizacje
1
Czekajcie czyli oni musieli od początku wiedzieć że to się nie uda a i tak to ogłosili a teraz robią damage control "przeciekami" w mediach że możliwy powrót na stadion olimpijski xD
0
Szykuje się kolejna kompromitacja z Pucharem Gampera w sumie kibic Barcy już przyzwyczajony :D patrząc przy ogłoszeniu otwarcia Camp Nou jak wyglądał ten plac budowy nie ma się co dziwić że nie zdążyli, oby do września się udało na pierwszy mecz ligowy u siebie
6
Znając życie skończy się na tym że będą fikołki robione żeby Garcie zarejestrować a wzmocnieniami będą piłkarze szkółki :D
1
PSG zapomniało jak się broni :D
3
Jakby PSG podkręciło tempo to manita juz by tu była , a tak to cała 2 połowa na zaciągniętym ręcznym a i tak maja okazje
1
Real nie istnieje xD totalny przejazd PSG
1
@partymaker powodzie incoming ciekawe co nas rząd zrobi , czy znów prognozy nie są przesadnie alarmujące xD
3
Wiadomo ze Yamal młody itp. ale Cubarsi też młody a jaka miedzy nimi róznica ogromna jest w zachowaniu i byciu :D Oj boje się o Laminka że jak szybko zaczął tak szybko może się skończyć ta przygoda jak mu odwali sodówka
0
Przyszedł Garcia, może ten młody Bardghji przyjdzie i obawiam się że to będzie na tyle w tym okienku transferowym :D wzmocnieniami co najwyżej La masiia będzie jak ktoś wystrzeli , obym się mylił bo klasowy LS jest potrzebny na już
0
Czyli co transfer Bardghja też upadł? Gdzieś widziałem informacje że ma przedłużyć kontrakt z aktualnym klubem :D
1
Nie wiem jak wy ja nie wierzę w transfer Diaza, już dawno Liverpool dawał znać że nie jest na sprzedaż a teraz po tej tragedii z Jota tym bardziej w ich interesie będzie nie sprzedawać go
0
@Consigliere i to kontrakt na 10 lat, samej podstawy na rękę 10 baniek nawet jak się połamie nie bedzie grał czy spadnie z formą i będzie grzał ławę. Deal z jego perspektywy bardzo dobry
0
Brak gwarancji rejestracji brak transferu można było się domyślić że to się tak skończy nikt przy zdrowych myślach nie zaufanie populiscie Laporcie :D tylko teraz problem kogo wziąć na LS bo ktoś trzeba
0
Kanał Zero dziś na debacie ładnego kontentu dostarcza :D
0
@Faro patrząc na jego zachowanie, wiadomo ma 17 lat imprezy jakieś panienki itp, ale kurde boję się se mu sodówka uderzy do głowy a to może być jego gwóźdź do trumny
1
Real włączy tryb strzał z każdej pozycji
0
@Eto'o9 R10 podobnie jak w poprzednim sezonie :D
1
@Aragorn33 jak Ukraińców da się zintegrować bo są że zbliżonej kultury , tak inżynierów z Afryki czy nawet Azji głównie Pakistan Afganistan itp. Jest to praktycznie nie realne
1
Ale Messi musi z patałachami grać plus oldboye w postaci Alby i Busquetsa który nie nadaje się do gry z tak grającym przeciwnikiem :D chłop z 6 zmiana życia