1

Doue road to Golden Boy :D jak ktoś inny niż on dostanie to będzie żart

0

Yamal zostaje MVP fazy pucharowej Ligi Narodów, wygrywa hiszpania strzela brameczki itp. Nawet jeśli Dembele wygra LM kto zdobywa złota piłkę? :D

0

Adrian co teraz odwalił xD w piłkę nie trafił to była piła do wyjęcia na spokojnie

5

Podobno tej babce co na Owsiaka pisała Komenatrze grozi 3 lata więzienia xDD a Majtczak za zabicie całe rodziny do 8 lat gdzie pewnie skończy się na max 4 , nie ma co państwo z dykty

0

@Mow_mi_Douglas niby rzecznik prasowy a wlasnie złamał prawo podając tę informacje xd

13

No ciekawa nitka :D nie bronie Nawrockiego, ale strasznie dużo teraz tych przypadków i wychodzenia na jaw tego wszytkiego akurat w tym momencie :D


0

W sumie te KMŚ może chociaż trochę te pustkę zapełnia do początku pre sezonu , akurat się kończą gdzieś jak zaczynamy przygotowania

0

Yamal nieraz to tak przekombinuje proste podanie że to jest szok xd Tak jak teraz szli 5 na 1 i zagrał chyba najgorzej jak sie dało

0

@Luciferrrro to swoją drogą Yamal dziś tragedia , nic nie gra

0

Lewy 2 bramki i nic , co pila do niego strata albo zwolnienie gry xd

1

@yoli jak nie ma 18 jak ma od stycznia

0

Yamal jak Ci się już nie chce było dać znać przed meczem xD 30min przedreptane i co piła do niego strata

0

Yamal dziś kleju zapomniał , przyjęcia na 10 metrów

0

Grają jakby im się nie chciało, czysto teoretycznie ale by były jaja jakby Osasuna odwołanie wygrała xD

1

Klasyk pierwsza akcja i gdyby nie spalony stracona bramka xD

1

@Aragorn33 no ten komentarza to jedno wielkie xD, jak stana lubię to tu poleciał za mocno

0

@MOLESTA no on ostatni miesiąc to słabiutko grał, plotki o raphini na 10 od następnego sezonu to strata wyjściowego składu dla olmo

0

@Aragorn33 na YT nie da się zmieniać trwających ankiet xD to są dwie różne ankiety ale specjalnie tak je zestawiono , manipulacja :D

1

Ale to piwo z mentzem i sikorskim to niezły ruch nie ma co :D

1

@Tasde trzaskowski nie przyszedł tam po głosy konfy , zaryzykował ale zobaczymy czy to da mu zwycięstwo

0

@Janas11224 sfrajerzył to Laporta ze tak dlugo trenerem było beztalencie , ale fakt 4 liga to nie jest najlepsza wiadomosc dla rezerw musza jak najszybciej awansowac spowrotem

1

@Toretto wbrew temu , póki co słucha sie to dobrze i nie ma jakies orki trzaskowskiego nawet go chwalą że dał sobie rade xd

0

@Toretto No wczorajszy program po debacie i ich goście to był bardzo stronniczy, ale dzisiejszy program mazurka i stanowskiego już jedzie po obu stronach barykady

3

Matko bosko, mentzen to jutro przeora trzaskowskiego, taki materiał dziś dostanie xD

0

22 lata i 18 mln to w wieku prime piłkarskiego czyli 26-27 lat będzie zarabiał 40 mln? :D szykuje się kolejny komin jak z Messim , wiadomo ze wart jest wiele ale te sumy są szalone

0

@Kazragore norska? Czy jakieś mroczne elfy?

2

Dawno nie było tak słabego finału w Pucharze jakimś xD no ale pozycje manu i Tottenhamu w lidze wiele mówią jakie to drużyny są, niewiele brakowało a toczyli by bój o utrzymanie xd

1

@Azazel_Pazuzu z tego co widziałem na x to hołownia mało co prawdziwego tu powiedział xD to pisowcow bili i ten który bił to był zaproszony przez byłego polityka pisu xD

3

@Kgorecki2500 pierwsza część bardzo dobrze wspominam :D ciekaw jestem jak wypadnie , boję się że może być odgrzewany kotletem jak większość seri do których się wraca

0

@kodi77 Ferran na skrzydle to jest przydatny fest :D oglądałeś mecze jak tam grał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?