Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Doue road to Golden Boy :D jak ktoś inny niż on dostanie to będzie żart
0
Yamal zostaje MVP fazy pucharowej Ligi Narodów, wygrywa hiszpania strzela brameczki itp. Nawet jeśli Dembele wygra LM kto zdobywa złota piłkę? :D
0
Adrian co teraz odwalił xD w piłkę nie trafił to była piła do wyjęcia na spokojnie
5
Podobno tej babce co na Owsiaka pisała Komenatrze grozi 3 lata więzienia xDD a Majtczak za zabicie całe rodziny do 8 lat gdzie pewnie skończy się na max 4 , nie ma co państwo z dykty
0
@Mow_mi_Douglas niby rzecznik prasowy a wlasnie złamał prawo podając tę informacje xd
13
No ciekawa nitka :D nie bronie Nawrockiego, ale strasznie dużo teraz tych przypadków i wychodzenia na jaw tego wszytkiego akurat w tym momencie :D
0
W sumie te KMŚ może chociaż trochę te pustkę zapełnia do początku pre sezonu , akurat się kończą gdzieś jak zaczynamy przygotowania
0
Yamal nieraz to tak przekombinuje proste podanie że to jest szok xd Tak jak teraz szli 5 na 1 i zagrał chyba najgorzej jak sie dało
0
@Luciferrrro to swoją drogą Yamal dziś tragedia , nic nie gra
0
Lewy 2 bramki i nic , co pila do niego strata albo zwolnienie gry xd
1
@yoli jak nie ma 18 jak ma od stycznia
0
Yamal jak Ci się już nie chce było dać znać przed meczem xD 30min przedreptane i co piła do niego strata
0
Yamal dziś kleju zapomniał , przyjęcia na 10 metrów
0
Grają jakby im się nie chciało, czysto teoretycznie ale by były jaja jakby Osasuna odwołanie wygrała xD
1
Klasyk pierwsza akcja i gdyby nie spalony stracona bramka xD
1
@Aragorn33 no ten komentarza to jedno wielkie xD, jak stana lubię to tu poleciał za mocno
0
@MOLESTA no on ostatni miesiąc to słabiutko grał, plotki o raphini na 10 od następnego sezonu to strata wyjściowego składu dla olmo
0
@Aragorn33 na YT nie da się zmieniać trwających ankiet xD to są dwie różne ankiety ale specjalnie tak je zestawiono , manipulacja :D
1
Ale to piwo z mentzem i sikorskim to niezły ruch nie ma co :D
1
@Tasde trzaskowski nie przyszedł tam po głosy konfy , zaryzykował ale zobaczymy czy to da mu zwycięstwo
0
@Janas11224 sfrajerzył to Laporta ze tak dlugo trenerem było beztalencie , ale fakt 4 liga to nie jest najlepsza wiadomosc dla rezerw musza jak najszybciej awansowac spowrotem
1
@Toretto wbrew temu , póki co słucha sie to dobrze i nie ma jakies orki trzaskowskiego nawet go chwalą że dał sobie rade xd
0
@Toretto No wczorajszy program po debacie i ich goście to był bardzo stronniczy, ale dzisiejszy program mazurka i stanowskiego już jedzie po obu stronach barykady
3
Matko bosko, mentzen to jutro przeora trzaskowskiego, taki materiał dziś dostanie xD
0
22 lata i 18 mln to w wieku prime piłkarskiego czyli 26-27 lat będzie zarabiał 40 mln? :D szykuje się kolejny komin jak z Messim , wiadomo ze wart jest wiele ale te sumy są szalone
0
@Kazragore norska? Czy jakieś mroczne elfy?
2
Dawno nie było tak słabego finału w Pucharze jakimś xD no ale pozycje manu i Tottenhamu w lidze wiele mówią jakie to drużyny są, niewiele brakowało a toczyli by bój o utrzymanie xd
1
@Azazel_Pazuzu z tego co widziałem na x to hołownia mało co prawdziwego tu powiedział xD to pisowcow bili i ten który bił to był zaproszony przez byłego polityka pisu xD
3
@Kgorecki2500 pierwsza część bardzo dobrze wspominam :D ciekaw jestem jak wypadnie , boję się że może być odgrzewany kotletem jak większość seri do których się wraca
0
@kodi77 Ferran na skrzydle to jest przydatny fest :D oglądałeś mecze jak tam grał?