Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde mi aktorka Abby nie siedzi z twarzy moze podobna i na tym sie kończy podobizna , ale mimo wszystko w grze abby to był badass, a ta w serialu taka miałka jest
0
Ktoś już oglądał jak Abby pograla w golfa w serialu The last of us 2 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Varkond za nowego trenera zaczyna to jakoś wyglądać , bo poprzedni to był dramat całego zespołu trzymanie go tyle to był strzał w kolano
2
Ja nie wiem czego teraz kuzyni Fernandez nie są próbowani w pierwszym zespole przy tak krótkiej ławce , tam jest naprawdę spory potencjał patrząc po występach w rezerwach
0
@adamek20151 zależy czy nico będzie grał, jak tak to skłaniam się ku temu że mogą wygrać jak nie ManU to bierze
2
Bilbao gra dramat w tym meczu, totalnie nie istnieją, bez nico nie ma tej drużyny w ataku. Z taka gra to ManU ich rozjedzie :D
1
@mateusz33 nie ale napewno wina Flicka są rotacje :D i o to pytałem nie o liczbę meczy
0
Myślicie że Flick sam sobie jest winien zajechana kadry? Że nawet w względnie bezpiecznych meczach nawet na kilkanaście-kilkadziesiąt minut nie rotowal kluczowych zawodników dając rezerwowym jak Fort Victor Torre"życie"?
1
@FcPortoFan1999 Bilbao w formie powinno ich porobić na spokojnie, już mecz z Lyonem to jakiś cyrk był, Lyon ładnie z frajerzyl
1
@FcPortoFan1999 no formuła się wyczerpała, na dłuższą metę to jest dość słaby zespół
1
Swoją drogą ten co dał 65mln za Mounta powinien zostać dyscyplinarnie zwolniony xD taka kasa za takiego cieniasa
0
@FCB24 ogromny plus bo gra ofensywna Bilbao zależy od formy nico i iniakiego
1
W sytuacji w której lewy wypada na najważniejszy okres sezonu daj boże olmo zdrowie
3
Jeśli chodzi o Forta ja nie rozumiem jednego, czego częściej nawet po te 10-20 min w końcówkach mu Flick nie dawał, żeby go jakoś zbudować , bo za Xaviego on serio dawał radę i jest to chłopak z potencjałem
0
Ernesto ufam Tobie, jakby Real stracił punkty to idealny scenariusz dla nas mając w perspektywie 2 w miarę łatwe mecze które można lekko opuścić i dać odpocząć niektórym zawodnikom
2
Ale co nabraliśmy się na De Jonga na 2tyg to nasze, chyba blondasek wraca do swojej dyspozycji sprzed tego okresu :D
0
Przydałoby się jakiegoś bocznego obrońcę z szkółki wyczarować
1
@Arden oile zaraz się znów nie połamie, parę razy w tym sezonie granie z nim na fałszywej wyszło
1
@Katalończyk 99 ciekawe jakby gra wyglądała jakby taki Isak u nas na 9 latał
3
Ale z tym Martinem na boku obrony to daleko nie zajedziemy
0
Dobra i ten mecz powinien im dać kopa na końcówkę sezonu :D
0
Kto do karnego ?
1
Swoją drogą jak oni kuźwa stali na asekuracji z tyłu że gość był niekryty na swojej połowie XDDDD dramat
0
Z taką grą to nawet Real może nas porobić w pucharze xD
1
Matko bosko miej nas w opiece przed meczem z Interem
3
Tryplet sryplet oni przesraja wszystkie 3 trofeum jak wpadli w taki dołek z formą w najwazniejszym momencie sezonu XDDD
4
Barcelona w formie wsadza tu manite , celta w obronie jest naprawde słaba, ale to jaka musi byc barcelona ze nie moze strzelic bramki :D
3
Czy aktualnie ktokolwiek jest w formie w tej drużynie?
1
Mamy farta ze to tylko Celta bo lepszy zespół i przy tej grze borussia mogła by sie wydarzyć
1
@Gibbon_FCB bez przesady Martin 23 lata , kounde 26 nie taka duza różnica