1

Zajechane Atletico po 120min , dzien mniej odpoczynku brzmi jak idealny scenariusz dla Barcelony przed meczem z nimi :D

0

Nie chce zapeszać ale przy tak grającej Barcy zarówno Lille jak i Borussia w tej formie to nie mają podjazdu i sa chłopcami do bicia , tutaj serio półfinał to jest mus

0

Olmo to zjazd do bay by sie przydał , bardzo slaby mecz tego zawodnika

0

Isak to marzenie na 9 dla barcelony ale cenowo nie osiągalny :(

0

Szczerze Benficia nie istnieje , maja szczęście że Lewy u nas gra i jest tylko 3:1 , prócz bramki z niczego zero zagrożenia

1

Lewy to chyba jedyny puzel który coraz bardziej przestaje pasowac do maszynki flicka

1

No to teraz nie stracic bramki w dwie minuty XD

0

Lewandowski dziś beznadziejny

0

Lewy za silno zagrał , a wydawała sie prosta pilka

0

Olmo to setka jest , trzeba to trafic ....

0

@masa11 jak to zawodnik barcelony podał zawodnikowi benfici który był na spalonym xD

3

Ale krycie dramatyczne

0

Chyba chciał strzelac a wyszlo idealne podanie :D

0

Podali sklady wiec to musiala byc swieza sprawa, moze nawet na stadionie juz to sie stalo wiec nie dziwne ze przelozyli, dla nas dodatkowym plusem jest odpoczynek przed meczem z benfica

0

Chyba nie ma innej mozliwosci jak odpoczynek dla Yamala i Pedriego w meczu w sobote, z drugiej strony wiemy co sie stalo przy rotacjach w pierwszym meczu :D

0

Casado jest potrzebny bo bardzo przecieka i brakuje tak zawodnika

0

Co tu sie odwaliło :o Flick miał nosa ze Yamala zdjal :D

1

Najwazniejszy moment sezonu a tylu kluczowych pilkarzy taki zjazd formy zalicza ze glowa mala

2

Co raphinia odjaniepawla przeciez on sam na sam szedl w pewnym momencie xDD

7

Ta Benfica jest tak slaba xD tylko przez wlasna glupote podlaczami im tlen, tu nawet dwumecz mogl byc zamkniety

1

Kounde to tez niezly zjazd zalicza, od najlepszego PO do co najwyzej sredniaka

0

Raphinia i yamal wyglądają jakby im się nie chciało

4

Bez jaj sciaga chlopa ze srodka pola, gdzie w tym momencie to bedzie najwazniejsze miejsce zeby to opanowac

1

Lewy przez 20 minut jedno dobre zagranie mial, no to gramy w 9

0

Lewandowski zjazd do bazy , yamal i raphinia musza zostac

0

Przeciez jak teraz Benfica poczuje krew to jest pozamiatane

0

Czysta czerwona xD

0

Ale oni dzia rozkojarzeni graja, szkoda ze ta sytuacja lewego nie wpadla bylby spokoj juz wiekszy

1

Lewy zaczyna koncert xD

1

Ajaj Olmo, malo braklo a bylaby piekna brameczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?