Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zajechane Atletico po 120min , dzien mniej odpoczynku brzmi jak idealny scenariusz dla Barcelony przed meczem z nimi :D
0
Nie chce zapeszać ale przy tak grającej Barcy zarówno Lille jak i Borussia w tej formie to nie mają podjazdu i sa chłopcami do bicia , tutaj serio półfinał to jest mus
0
Olmo to zjazd do bay by sie przydał , bardzo slaby mecz tego zawodnika
0
Isak to marzenie na 9 dla barcelony ale cenowo nie osiągalny :(
0
Szczerze Benficia nie istnieje , maja szczęście że Lewy u nas gra i jest tylko 3:1 , prócz bramki z niczego zero zagrożenia
1
Lewy to chyba jedyny puzel który coraz bardziej przestaje pasowac do maszynki flicka
1
No to teraz nie stracic bramki w dwie minuty XD
0
Lewandowski dziś beznadziejny
0
Lewy za silno zagrał , a wydawała sie prosta pilka
0
Olmo to setka jest , trzeba to trafic ....
0
@masa11 jak to zawodnik barcelony podał zawodnikowi benfici który był na spalonym xD
3
Ale krycie dramatyczne
0
Chyba chciał strzelac a wyszlo idealne podanie :D
0
Podali sklady wiec to musiala byc swieza sprawa, moze nawet na stadionie juz to sie stalo wiec nie dziwne ze przelozyli, dla nas dodatkowym plusem jest odpoczynek przed meczem z benfica
0
Chyba nie ma innej mozliwosci jak odpoczynek dla Yamala i Pedriego w meczu w sobote, z drugiej strony wiemy co sie stalo przy rotacjach w pierwszym meczu :D
0
Casado jest potrzebny bo bardzo przecieka i brakuje tak zawodnika
0
Co tu sie odwaliło :o Flick miał nosa ze Yamala zdjal :D
1
Najwazniejszy moment sezonu a tylu kluczowych pilkarzy taki zjazd formy zalicza ze glowa mala
2
Co raphinia odjaniepawla przeciez on sam na sam szedl w pewnym momencie xDD
7
Ta Benfica jest tak slaba xD tylko przez wlasna glupote podlaczami im tlen, tu nawet dwumecz mogl byc zamkniety
1
Kounde to tez niezly zjazd zalicza, od najlepszego PO do co najwyzej sredniaka
0
Raphinia i yamal wyglądają jakby im się nie chciało
4
Bez jaj sciaga chlopa ze srodka pola, gdzie w tym momencie to bedzie najwazniejsze miejsce zeby to opanowac
1
Lewy przez 20 minut jedno dobre zagranie mial, no to gramy w 9
0
Lewandowski zjazd do bazy , yamal i raphinia musza zostac
0
Przeciez jak teraz Benfica poczuje krew to jest pozamiatane
0
Czysta czerwona xD
0
Ale oni dzia rozkojarzeni graja, szkoda ze ta sytuacja lewego nie wpadla bylby spokoj juz wiekszy
1
Lewy zaczyna koncert xD
1
Ajaj Olmo, malo braklo a bylaby piekna brameczka