0

To idealny scenariusz na jakieś 0:1 w palnik , dramat grają jakby im się nie chciało, niechlujni niedokladnie

0

Balde dzis wyglada jak gracz z B klasy xD

2

Yamal chyba jedna akcja zabral cala ofensywna gre na 20 min xd

0

Nie no nie ma watpliwosci co do kartki, wejscie w nogi

0

minęło pół sezonu , mozna juz cos o olmo powiedziec , według was flop czy dobry transfer? :D

0

Alaves jutro musi zapłacić rachunek , mam nadzieje na jakąś manite

1

Nottingham 7:0 z Brighton co tam sie odwaliło ? :D

0

@blakkudium klasyczek

0

Potencjalny rywal w 1/8 nie taki straszny wiec 1/4 jest w zasiegu, a co by nie mowic jak na pierwszy sezon Flicka juz bedzie dobre, ale wiadomo apetyty na zdobycie LM tak czy siak sa :D ja tam nawet z polfinalu bede zadowolony

6

Nie no ale te wolne Raphini to do wymiany są

1

Wiadomo ze Wojtus polak to jest semtyment ale ja nie rozumiem czego on gra, on nie zagral dobrego meczu poki co w barcelonie

6

Araujo klasyk reka do gory xDD

0

Ale wyczyscili mu pozycje pieknie :D

1

Chlop co Gaviego zezlomowal xD przekladka jak iniesta w prime

1

Ale kalectwo Lewego xDDD

3

Chyba najnudniejszy mecz dzis nam sie trafil

0

Pedri do lewego a lewego tam nie ma xdd smiesznie

0

Lewy w takim meczu jest bezuzyteczny, tutaj to falszywa 9 by pewnie zdala egzamin

0

Ewentualnie mogla pojsc obcierka jak w meczu co de jong tak odwalil i pilke stracil

4

Garcia asysta pierwsza klasa xD

0

Spokojnie zaraz sie rozkreci, btw 30 min juz takiego stojanowa

0

Yamal strzal typu podanie do bramkarza

1

Dzis poki co wylosowal sie kaleka raphinia, ale jeszcze moze sie obudzi

1

Przydaloby sie zeby Pedri z szatni wyszedl bo chlopa nie ma i srodek pola nie istnieje

2

Graja jakby od niechcenia, sporo stykowych pilek odpuszczaja

1

Boze kochany to rozegranie lewego xD co dostaje pilke i probuje to oddaje pilke rywalowi

1

Nie wiem jak wam ale Yamal dzis mi sie bardzo nie podoba, zasluzyl na zmiane

0

Pieknie to pokazuje ze barcelona w obronie jest giga niepewna byle jaka akcja stwarza zagrozenie

0

Obrona jak dzieci we mgle

2

Yamal tak fajnie kilkukrotnie wychodzi na pozycję i mu nie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?