Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To idealny scenariusz na jakieś 0:1 w palnik , dramat grają jakby im się nie chciało, niechlujni niedokladnie
0
Balde dzis wyglada jak gracz z B klasy xD
2
Yamal chyba jedna akcja zabral cala ofensywna gre na 20 min xd
0
Nie no nie ma watpliwosci co do kartki, wejscie w nogi
0
minęło pół sezonu , mozna juz cos o olmo powiedziec , według was flop czy dobry transfer? :D
0
Alaves jutro musi zapłacić rachunek , mam nadzieje na jakąś manite
1
Nottingham 7:0 z Brighton co tam sie odwaliło ? :D
0
@blakkudium klasyczek
0
Potencjalny rywal w 1/8 nie taki straszny wiec 1/4 jest w zasiegu, a co by nie mowic jak na pierwszy sezon Flicka juz bedzie dobre, ale wiadomo apetyty na zdobycie LM tak czy siak sa :D ja tam nawet z polfinalu bede zadowolony
6
Nie no ale te wolne Raphini to do wymiany są
1
Wiadomo ze Wojtus polak to jest semtyment ale ja nie rozumiem czego on gra, on nie zagral dobrego meczu poki co w barcelonie
6
Araujo klasyk reka do gory xDD
0
Ale wyczyscili mu pozycje pieknie :D
1
Chlop co Gaviego zezlomowal xD przekladka jak iniesta w prime
1
Ale kalectwo Lewego xDDD
3
Chyba najnudniejszy mecz dzis nam sie trafil
0
Pedri do lewego a lewego tam nie ma xdd smiesznie
0
Lewy w takim meczu jest bezuzyteczny, tutaj to falszywa 9 by pewnie zdala egzamin
0
Ewentualnie mogla pojsc obcierka jak w meczu co de jong tak odwalil i pilke stracil
4
Garcia asysta pierwsza klasa xD
0
Spokojnie zaraz sie rozkreci, btw 30 min juz takiego stojanowa
0
Yamal strzal typu podanie do bramkarza
1
Dzis poki co wylosowal sie kaleka raphinia, ale jeszcze moze sie obudzi
1
Przydaloby sie zeby Pedri z szatni wyszedl bo chlopa nie ma i srodek pola nie istnieje
2
Graja jakby od niechcenia, sporo stykowych pilek odpuszczaja
1
Boze kochany to rozegranie lewego xD co dostaje pilke i probuje to oddaje pilke rywalowi
1
Nie wiem jak wam ale Yamal dzis mi sie bardzo nie podoba, zasluzyl na zmiane
0
Pieknie to pokazuje ze barcelona w obronie jest giga niepewna byle jaka akcja stwarza zagrozenie
0
Obrona jak dzieci we mgle
2
Yamal tak fajnie kilkukrotnie wychodzi na pozycję i mu nie grają