Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem jak wam ale Yamal dzis mi sie bardzo nie podoba, zasluzyl na zmiane
0
Pieknie to pokazuje ze barcelona w obronie jest giga niepewna byle jaka akcja stwarza zagrozenie
0
Obrona jak dzieci we mgle
2
Yamal tak fajnie kilkukrotnie wychodzi na pozycję i mu nie grają
1
Słuszna decyzja z cofnieciem akcji, ale pierwsza sytuacja chyba karny po faulu casado
4
Jakim cudem to nie jest karny xd
0
Co ten Fermin dzis gra, przydalby sie fermin z tamtego sezonu na druga czesc sezonu
0
@Filipem no real zrobil cos czego barcelona nie byla w stanie ostatnimi czasy, wygrywaja z slabymi a takimi meczami sie wygrywa majstra
0
@Salchent leganes las palmas, frajerski remis z celta czy porwzka z atletico, troche tego bylo :D
1
jak atletico straci punkty jutro to jest mus wygrać z valencia
3
Panowie Villareal nas goni , nie jest dobrze :D
0
@SinMistico minusem isaka jest jego zdrowie, sporo kontuzji chlopak lapie, a gyokeres to troche kot w worku i nie wiem czy jego profil pasowalby do barcy
3
@Criss18Barca no niestety, to bedzie niepojete ze ktos taki jak trzaskowski zostanie prezydentem, ciekaw jestem co bedzie dalej z koalicja czy to wogole wytrwa do kolejnych zaplanowanych wyborow
0
@sevs no chlop nie daje rady w slabym Betisie a niektorzy go widzieli jako rywal dla lewego u nas xD
0
Bilbao gra przed nami jutro , wystarczy tylko 1 pkt i nas wyprzedzaja, mozliwe ze tylko na pare godzin. Jakby ktos w pazdzierniku mi powiedzial ze barcelona bedzie mogla spac na 4 miejsce majac taka przewage no nie uwierzylbym :D niesamowite jak oni zepsuli lige
0
@Sulimo Wiadomo że ma 17 lat ale wiedział ze mu nie idzie dlatego mógł zagrać bardziej dojrzale niejednokrotnie irytował i grał jak na orliku nonszalancko , a wiemy ze tak grac potrafi mimo wieku
5
Yamal to strzela albo w trybuny albo piłka ledwo leci
2
No karny bardzooo mięki niby był ruch ręką i pociągnięcie ale to takie na siłe szukanie
0
Barcelona dzis podarowała 3 bramki rywalowi , piękna sprawa
1
Matko kochana , futbol amerykański
0
to co DING DONG za Gaviego i remontada
1
@Nicko nie zmienia to faktu ze dal 2 bramki przeciwnikom , tak to nawet z slaba gra byloby 1:1
2
I co ktoś serio myśli ze my mamy szanse na LM ?
1
Mental tutaj nie istnieje xD mozna powiedziec ze nawet na minusie jest
2
atak nie istnieje w tym meczu XD yamal w szatni , raphinia to samo
0
Nie ma co gadać od początku ten mecz to jeden wielki chaos , inna sprawa ze szczesny to jakis dramat jest
1
@tbas ferran jak grał od początku był dramatyczny , mimo wszystko chyba lepiej na lewego postawić i oby nie zaczął rozgrywać bo ewidentnie mu piłka w grze przeszkadza w takich sytuacjach :D
0
@peetwithbarca ławka to skład papy i papieru aktualnie , niby nazwiska jakieś są ale albo bez formy albo przereklamowani
0
No chyba lepszego składu aktualnie nie damy rade wystawić :D licze na zwycięstwo i zapewnienie top8 , dobrze by było szybko zamknąć mecz i dać odpocząć zawodnikom bo w niedziele juz kolejny mecz
0
Troche to powalone ze Lewandowski od pazdziernika zdobyl 2 bramki w lidze , pieknie pokazuje to jaki zjazd formy zalicza i czesto gramy w 10 z nim na boisku