1

Nie wiem jak wam ale Yamal dzis mi sie bardzo nie podoba, zasluzyl na zmiane

0

Pieknie to pokazuje ze barcelona w obronie jest giga niepewna byle jaka akcja stwarza zagrozenie

0

Obrona jak dzieci we mgle

2

Yamal tak fajnie kilkukrotnie wychodzi na pozycję i mu nie grają

1

Słuszna decyzja z cofnieciem akcji, ale pierwsza sytuacja chyba karny po faulu casado

4

Jakim cudem to nie jest karny xd

0

Co ten Fermin dzis gra, przydalby sie fermin z tamtego sezonu na druga czesc sezonu

0

@Filipem no real zrobil cos czego barcelona nie byla w stanie ostatnimi czasy, wygrywaja z slabymi a takimi meczami sie wygrywa majstra

0

@Salchent leganes las palmas, frajerski remis z celta czy porwzka z atletico, troche tego bylo :D

1

jak atletico straci punkty jutro to jest mus wygrać z valencia

3

Panowie Villareal nas goni , nie jest dobrze :D

0

@SinMistico minusem isaka jest jego zdrowie, sporo kontuzji chlopak lapie, a gyokeres to troche kot w worku i nie wiem czy jego profil pasowalby do barcy

3

@Criss18Barca no niestety, to bedzie niepojete ze ktos taki jak trzaskowski zostanie prezydentem, ciekaw jestem co bedzie dalej z koalicja czy to wogole wytrwa do kolejnych zaplanowanych wyborow

0

@sevs no chlop nie daje rady w slabym Betisie a niektorzy go widzieli jako rywal dla lewego u nas xD

0

Bilbao gra przed nami jutro , wystarczy tylko 1 pkt i nas wyprzedzaja, mozliwe ze tylko na pare godzin. Jakby ktos w pazdzierniku mi powiedzial ze barcelona bedzie mogla spac na 4 miejsce majac taka przewage no nie uwierzylbym :D niesamowite jak oni zepsuli lige

0

@Sulimo Wiadomo że ma 17 lat ale wiedział ze mu nie idzie dlatego mógł zagrać bardziej dojrzale niejednokrotnie irytował i grał jak na orliku nonszalancko , a wiemy ze tak grac potrafi mimo wieku

5

Yamal to strzela albo w trybuny albo piłka ledwo leci

2

No karny bardzooo mięki niby był ruch ręką i pociągnięcie ale to takie na siłe szukanie

0

Barcelona dzis podarowała 3 bramki rywalowi , piękna sprawa

1

Matko kochana , futbol amerykański

0

to co DING DONG za Gaviego i remontada

1

@Nicko nie zmienia to faktu ze dal 2 bramki przeciwnikom , tak to nawet z slaba gra byloby 1:1

2

I co ktoś serio myśli ze my mamy szanse na LM ?

1

Mental tutaj nie istnieje xD mozna powiedziec ze nawet na minusie jest

2

atak nie istnieje w tym meczu XD yamal w szatni , raphinia to samo

0

Nie ma co gadać od początku ten mecz to jeden wielki chaos , inna sprawa ze szczesny to jakis dramat jest

1

@tbas ferran jak grał od początku był dramatyczny , mimo wszystko chyba lepiej na lewego postawić i oby nie zaczął rozgrywać bo ewidentnie mu piłka w grze przeszkadza w takich sytuacjach :D

0

@peetwithbarca ławka to skład papy i papieru aktualnie , niby nazwiska jakieś są ale albo bez formy albo przereklamowani

0

No chyba lepszego składu aktualnie nie damy rade wystawić :D licze na zwycięstwo i zapewnienie top8 , dobrze by było szybko zamknąć mecz i dać odpocząć zawodnikom bo w niedziele juz kolejny mecz

0

Troche to powalone ze Lewandowski od pazdziernika zdobyl 2 bramki w lidze , pieknie pokazuje to jaki zjazd formy zalicza i czesto gramy w 10 z nim na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?