4

Co jak co ale grupa Turcja Gruzja i Bulgaria to niezla grupa mina, nawet niby najslabsza Bułgaria mega nieprzyjemny zespół szczególnie u siebie

0

@Stinger_ patrząc na potencjalne grupy nie jest to głupie, hiszpania jako faworyt LN raczej będzie się bić o zwycięstwo ale dla takiej Holandi to idealne losowanie

4

Przegrany z pary hiszpania/holandia trafi do latwiejszej grupy :D

1

Ale ostatnie mecze pokazuja ze jak Arajuo wroci w pelni i zlapie forme to niestety ale wedlug Cubarsi straci wyjsciowy sklad

1

De jong co zjazd zaliczyl ten chlop to glowa mala, gosc nie biega nie rozgrywa , gra niczym cialo obce albo jakby mu sie nie chcialo

0

To byl najglupszy karny jaki mozna zrobic xD zmiany flick tez wyczarowal pewnie na leganes oszczedza zawodnikow

0

Momenty byly, szkoda ze nie udalo sie nic wsadzic bo pod koniec borussia zaczynala juz cos grac, najwazniejsze teraz bedzie pierwsze 10-15 min drugiej polowy

0

Zapewne jakby Barcelona byla dzis na miejscu realu to by sie skonczylo ladnie w czapke , ta atalanta gra naprawde szybko i ofensywnie ale real to real

0

@Marcelinho99 nie zdziwilbym sie patrzac na kalendarz i ze to jest liga mistrzow

0

Betis dziś 0 spalonych , chyba formuła flicka zaczyna rozkład. To juz nie pierwszy mecz ostatnimi czasy gdzie taktyka na spalone nas mocno zawodzi

1

5 meczy , 1 zwycięstwo 2 remisy 2 porażki 5 pkt, patrząc na to z kim graliśmy i w jakiej formie był przeciwnik to jest lekki dramat , oby jak najszybciej z tego wyszli bo łatwiej do końca roku nie będzie

0

@kanver_ jak on chce rotowac to potrzeba co najmniej 3 bramkowej przewagi , bo widac czarno na białym ze zmiennicy nie dojezdzaja i nawet sredniak ligowy potrafi nas tłamsić

0

Ogólnie to nie jest za wesoło , real strata 5 pkt i 2 mecze mniej , atletico strata 6 pkt i 2 mecze mniej i zaraz z nimi gramy , oby grudzień nie skończył sie na top 3 bo z tą grą to możliwe

1

@panczo aktualnie gavi to nadaje sie co najwyzej do barcy B

4

Gavi beznadziejna zmiana, co pila do niego strata i fauluje non stop

0

Takie zmiany flick zafundowal ze teraz taktyka wszystko na Yamala bo reszta to sie nie nadaje do niczego

1

@kamiVeB raczej od 46 minuty i startu 2 polowy

0

Isco wchodzi i strzela na 2:1 , tak bedzie

10

Przeciez od poczatku 2 polowy barcelona gra takich piach, mozna bylo sie domyslic ze to sie tak skonczy

1

Karny jak nic, noga stanal na roque, ale zobaczcie co de jong odwalil na srodku boiska jak odpuscil i musial biec za roque

2

Dramat, zero kontroli w srodku pola, zaraz im wsadza jak tak dalej beda grac

0

Kounde obcinka na miare jego aktualnej formy

0

Olmo znow niewiele daje, mam nadzieje ze sie obudzi bo strasznie znizyl loty

0

Malo braklo a Yamalek znow asysta falszem :D

0

Obrona jak dzieci we mgle XD

0

@Pedri16Future ale to akurat nie dziwi , wiele pilek on piąstkuje nawet takich co 80% innych bramkarzy by łapało w zęby

0

@Azrik No kreacja to swoją drogą , w moim komentarzu odnosiłem sie stricte do okazji bramkowych. Ale takie uroki młodości , ma wszytsko przed soba zeby to poprawic

5

Yamal potrafi zawalic brame jak z realem ale i niejednokrotnie potrafi spartolić czyste sytuacje i niestety tych zepsutych jest więcej

1

@Culer9002 5 tylko dlatego ze ma bramke

5

Ferran jest tragiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?