Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tabaluga37 no mozna powiedziec ze to juz zapomniany tytul, 15 lat temu miala premiera zewu prypeci, praktycznie 2 generacje konsol skipnęli :D
2
@Lionel_Messi10 mapa z przecieków to w 60% jest zielony teren , wszytsko zalezy jak oni to zagospodarują , bo nawet ktoś kto lubi zwiedzać takie coś go znudzi
3
@MesQueUnClub_87 1 sezon był fajny , 2 tez poziomem dojeżdza ale 3 sezon póki co jest niczym flaki z olejem na 8 odcinków 5 było tak nudnych , że cięzko było to oglądać z zaintersowaniem. Zostały 2 odcinki może chociaż dojedzie końcówka
0
@addept napewno , ale o potencjalny awans nie wiem czy byłby pewny
0
No ale co wy checie , spadamy do dywizji B tam gdzie nasze miejsce i nasz poziom. A nawet tam nie wiem czy łatwo o awans będzie :D
0
Nasi powinni cos strzelic, ale szkoci powinni drugie tyle xd
3
Ci srodkowi obroncy szkocji sa takimi klodami drewna, tutaj piatek zamiast buksy by mogl lepiej wygladac
0
@Zoker narazie to ledwo 10 min dobrze gramy, niech tak graja do konca polowy w tedy beszie mozna chwalic bardziej
0
@BorzyKrzys zerwanie zareczyn xD
0
@korni20 jesli mowisz o TLOU potwierdzone jest ze fabula bedzie zgodna z 2 czescia gry?
2
@LOPEZ16 wszystko zalezy od tego jak sie zakonczy sezon, ale ogolnie mam podobne wrazenia do Ciebie co do 3 sezonu
0
Na netflixa wleciał 2 akt 2 sezonu Arcane , serial wciąż trzyma poziom , ostatniego aktu sie juz doczekac nie moge :D
0
Czyli co przy wygranej ze Szkocją i porażce Chorwacji zajmujemy 2 miejsce i zostajemy w lidze A ? :D czy jak wygląda decyzja kto jest wyzej przy tej samej liczbie pkt?
0
No to jeszcze w poniedziałek w dupe od Szkocji i witamy B klase tam gdzie nasze miejsce :D
0
@D10SLEO bez przesady ,chłop na codzien w romie sie po czole kopie
0
@Pedri16Future oby w Barcelonie tez tak podawał , bo ostatnio tryb samoluba troche miał :D
1
Ten Leao to serio drugi Dembele , genialne zagranie przeplata takimi pomyłkami :D
4
Gramy czasami jak zespol najlepszy z europy, co pojechal komentator xDD
0
Ogolnie ta portugalia bez szalu gra, sa do zrobienia dzis przy kapce szczescia
0
Ale mu kanapke zrobili xD
5
@GeneralXavi prawda jest taka ,że sa studia i studia :D
1
Co jak co ale ten casseres to musi miec twarda psychike i nerwy na wodzy
0
Drużyna jednego skrzydłowego xd
0
@ali3gator celnego strzału nie oddali, spod pressingu wyjść nie może barca, jak jakiś farfocel nie wpadnie to nic tutaj nie stworzą
1
Już z crvena miejscami to wyglądało słabo, ale tam dało się to zakamuflować atakiem, dziś nawet tego nie ma
0
Co by nie mówic, sociedad nas zbiegał
1
Nasza gra w ataku wyglada jakby nie wiedzieli co maja robic , pchaja wszystko środkiem brak skrzydeł , śmieszne to jak kounde jest skrzydlowym xd
0
Nie ma yamala nie ma skrzydeł, fermin z przodu to pomyłka jest
2
Przecież dziś pomoc nie istnieje, De jong to jest taki hamulcowy
0
No gra siedzi, znów jak De jong gra od początku xd