2

@Tabaluga37 no mozna powiedziec ze to juz zapomniany tytul, 15 lat temu miala premiera zewu prypeci, praktycznie 2 generacje konsol skipnęli :D

2

@Lionel_Messi10 mapa z przecieków to w 60% jest zielony teren , wszytsko zalezy jak oni to zagospodarują , bo nawet ktoś kto lubi zwiedzać takie coś go znudzi

3

@MesQueUnClub_87 1 sezon był fajny , 2 tez poziomem dojeżdza ale 3 sezon póki co jest niczym flaki z olejem na 8 odcinków 5 było tak nudnych , że cięzko było to oglądać z zaintersowaniem. Zostały 2 odcinki może chociaż dojedzie końcówka

0

@addept napewno , ale o potencjalny awans nie wiem czy byłby pewny

0

No ale co wy checie , spadamy do dywizji B tam gdzie nasze miejsce i nasz poziom. A nawet tam nie wiem czy łatwo o awans będzie :D

0

Nasi powinni cos strzelic, ale szkoci powinni drugie tyle xd

3

Ci srodkowi obroncy szkocji sa takimi klodami drewna, tutaj piatek zamiast buksy by mogl lepiej wygladac

0

@Zoker narazie to ledwo 10 min dobrze gramy, niech tak graja do konca polowy w tedy beszie mozna chwalic bardziej

0

@BorzyKrzys zerwanie zareczyn xD

0

@korni20 jesli mowisz o TLOU potwierdzone jest ze fabula bedzie zgodna z 2 czescia gry?

2

@LOPEZ16 wszystko zalezy od tego jak sie zakonczy sezon, ale ogolnie mam podobne wrazenia do Ciebie co do 3 sezonu

0

Na netflixa wleciał 2 akt 2 sezonu Arcane , serial wciąż trzyma poziom , ostatniego aktu sie juz doczekac nie moge :D

0

Czyli co przy wygranej ze Szkocją i porażce Chorwacji zajmujemy 2 miejsce i zostajemy w lidze A ? :D czy jak wygląda decyzja kto jest wyzej przy tej samej liczbie pkt?

0

No to jeszcze w poniedziałek w dupe od Szkocji i witamy B klase tam gdzie nasze miejsce :D

0

@D10SLEO bez przesady ,chłop na codzien w romie sie po czole kopie

0

@Pedri16Future oby w Barcelonie tez tak podawał , bo ostatnio tryb samoluba troche miał :D

1

Ten Leao to serio drugi Dembele , genialne zagranie przeplata takimi pomyłkami :D

4

Gramy czasami jak zespol najlepszy z europy, co pojechal komentator xDD

0

Ogolnie ta portugalia bez szalu gra, sa do zrobienia dzis przy kapce szczescia

0

Ale mu kanapke zrobili xD

5

@GeneralXavi prawda jest taka ,że sa studia i studia :D

1

Co jak co ale ten casseres to musi miec twarda psychike i nerwy na wodzy

0

Drużyna jednego skrzydłowego xd

0

@ali3gator celnego strzału nie oddali, spod pressingu wyjść nie może barca, jak jakiś farfocel nie wpadnie to nic tutaj nie stworzą

1

Już z crvena miejscami to wyglądało słabo, ale tam dało się to zakamuflować atakiem, dziś nawet tego nie ma

0

Co by nie mówic, sociedad nas zbiegał

1

Nasza gra w ataku wyglada jakby nie wiedzieli co maja robic , pchaja wszystko środkiem brak skrzydeł , śmieszne to jak kounde jest skrzydlowym xd

0

Nie ma yamala nie ma skrzydeł, fermin z przodu to pomyłka jest

2

Przecież dziś pomoc nie istnieje, De jong to jest taki hamulcowy

0

No gra siedzi, znów jak De jong gra od początku xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?