Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedno dziś martwi, wydaje się że Barcelona ma słaba kontrolę nad spotkaniem jedna piłka do przodu alaves i pachnie bramka bo obrona dziś nie jest zbyt pewna
3
Pedri dziś to parę razy takie kiksy zrobił że piłkarzowi z taka techniką nie wypada :D
0
Fart ale Balde kryminał w obronie co odpuścił
0
Niby 3:0 ale tutaj każda laga do przodu alaves i pachnie bramką, jest zerowa kontrola w tym meczu taka prawda
3
Lewandowski niech się lepiej za rozgrywanie nie zabiera xD
1
Trzeba na 2 wsadzić i uspokoić bo od kiedy strzelili żadnej groźnie akcji nie zrobiła barca
0
Cudowna to była kolejka dla ligi hiszpańskiej w europejskich rozgrywkach, 2 wygrane 5 porażek :D w takim tempie zaraz Niemcy przeskoczą w rankingu Hiszpanię, tebas kocur
0
Betis bez Fekira to wygląda dramatycznie, jak tak dalej pójdzie to hiszpania zaraz spadnie jeszcze niżej w rankingu ligowym a wszystko dzięki Tebasowi i jego FFP xD
0
@cules100pro żart żartami ale taki Yamalek czy Raphinia albo Pedri przybajerowac :D
1
@Arden 50/50 że nowa umowa będzie, my chcemy, nike niekoniecznie
2
@Comentateiro przed nami prócz Bayernu jeszcze BVB które w LM póki co gra bardzo dobrze, groźna atalanta, solidna benfica która dziś rozwalcowala Atletico xD crvena i brest raczej łatwe mecze ale nasi to lubią odwalic maniane
1
@Toretto nie ma miejsca na błędy żeby być w top8, dalej to już można masę błędów zrobić bo masa zespołów awansuje
0
@Peciak a ludzie tutaj piszą że top8 mamy spokojnie xdd
2
@Destroyer_of_Worlds raczej jak Riki tiki Puig
1
@macio_944 mecze z Bayernem i Realem na horyzoncie
0
Jestem ciekaw czy De jong wezmie sie za siebie i pokaze na co go stac , bo niestety panie Frenkie za nazwisko u Flicka nie ma wyjściowej 11 , po dziś nie ma go oceniać bo gra pierwszy raz od pół roku
7
@Roobo ale bardzo mało mobilny i ociężały , szybkosci juz nie odzyska raczej
3
Jak powracają piłkarze to Torres murawy powinien nie powąchać , juz lepiej jakiegoś młodziaka dać na skrzydło żeby szarpał a nie ta płotke
16
Fati jest strasznie ociężały nic od wypozyczenia w Brighton sie nie zmieniło
0
@barteq raczej na skrzydło a fati wejdzie na 9
0
Nie rozumiem tego Yamal od początku 2 połowy gra stojanowa i sie oszczędza , czego on go nie zmienia przy takim wyniku
0
Co to jest sa śmieszne ustaiwenie , przeciez w srodku jest taka dziura nie ma kto pilki rozgrywac
0
Boże kochany tam chyba Martin sie przygotowuje do wejscia xD
2
Balde to dzis jest genetycznie niszczony przez tego montejro
0
Ferran jest beznadziejny
1
Cubarsi co dal teraz XD
4
szkoda sytuacji Lewego i Yamala by było po meczu
1
Zamiast przycisnąć wsadzić 3-4 bramki i pozniej w 2 połowie klepac i kontrolowac mecz to zapowiadają się ciężary , ten meczy wygląda jak jedna laga i mamy 1:1
4
Grają defensywnie a my zamiast grac szeroko to gramy bez lewego skrzydła, bo torres ciagle w srodku siedzi xd
0
Dobra strzelili na 1:0 i co ? piach grają wolno strasznie