0

Jedno dziś martwi, wydaje się że Barcelona ma słaba kontrolę nad spotkaniem jedna piłka do przodu alaves i pachnie bramka bo obrona dziś nie jest zbyt pewna

3

Pedri dziś to parę razy takie kiksy zrobił że piłkarzowi z taka techniką nie wypada :D

0

Fart ale Balde kryminał w obronie co odpuścił

0

Niby 3:0 ale tutaj każda laga do przodu alaves i pachnie bramką, jest zerowa kontrola w tym meczu taka prawda

3

Lewandowski niech się lepiej za rozgrywanie nie zabiera xD

1

Trzeba na 2 wsadzić i uspokoić bo od kiedy strzelili żadnej groźnie akcji nie zrobiła barca

0

Cudowna to była kolejka dla ligi hiszpańskiej w europejskich rozgrywkach, 2 wygrane 5 porażek :D w takim tempie zaraz Niemcy przeskoczą w rankingu Hiszpanię, tebas kocur

0

Betis bez Fekira to wygląda dramatycznie, jak tak dalej pójdzie to hiszpania zaraz spadnie jeszcze niżej w rankingu ligowym a wszystko dzięki Tebasowi i jego FFP xD

0

@cules100pro żart żartami ale taki Yamalek czy Raphinia albo Pedri przybajerowac :D

1

@Arden 50/50 że nowa umowa będzie, my chcemy, nike niekoniecznie

2

@Comentateiro przed nami prócz Bayernu jeszcze BVB które w LM póki co gra bardzo dobrze, groźna atalanta, solidna benfica która dziś rozwalcowala Atletico xD crvena i brest raczej łatwe mecze ale nasi to lubią odwalic maniane

1

@Toretto nie ma miejsca na błędy żeby być w top8, dalej to już można masę błędów zrobić bo masa zespołów awansuje

0

@Peciak a ludzie tutaj piszą że top8 mamy spokojnie xdd

2

@Destroyer_of_Worlds raczej jak Riki tiki Puig

1

@macio_944 mecze z Bayernem i Realem na horyzoncie

0

Jestem ciekaw czy De jong wezmie sie za siebie i pokaze na co go stac , bo niestety panie Frenkie za nazwisko u Flicka nie ma wyjściowej 11 , po dziś nie ma go oceniać bo gra pierwszy raz od pół roku

7

@Roobo ale bardzo mało mobilny i ociężały , szybkosci juz nie odzyska raczej

3

Jak powracają piłkarze to Torres murawy powinien nie powąchać , juz lepiej jakiegoś młodziaka dać na skrzydło żeby szarpał a nie ta płotke

16

Fati jest strasznie ociężały nic od wypozyczenia w Brighton sie nie zmieniło

0

@barteq raczej na skrzydło a fati wejdzie na 9

0

Nie rozumiem tego Yamal od początku 2 połowy gra stojanowa i sie oszczędza , czego on go nie zmienia przy takim wyniku

0

Co to jest sa śmieszne ustaiwenie , przeciez w srodku jest taka dziura nie ma kto pilki rozgrywac

0

Boże kochany tam chyba Martin sie przygotowuje do wejscia xD

2

Balde to dzis jest genetycznie niszczony przez tego montejro

0

Ferran jest beznadziejny

1

Cubarsi co dal teraz XD

4

szkoda sytuacji Lewego i Yamala by było po meczu

1

Zamiast przycisnąć wsadzić 3-4 bramki i pozniej w 2 połowie klepac i kontrolowac mecz to zapowiadają się ciężary , ten meczy wygląda jak jedna laga i mamy 1:1

4

Grają defensywnie a my zamiast grac szeroko to gramy bez lewego skrzydła, bo torres ciagle w srodku siedzi xd

0

Dobra strzelili na 1:0 i co ? piach grają wolno strasznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?