Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro instantgaming polecam sprawdzone
1
Przed nami jeszcze mecze z Atalanta Borussia czy Bayernem, jak na początku byłem optymistą co do top8 to po tym blamażu chyba tracę już wiarę w to :D jak na dzień dobry przegrywają
1
Ten Gerard Martin to za słaby na Barcę B jest a gra w pierwszej drużynie xd
0
Tutaj już mógł się nie rzucać jak on to lubi robić i by w niego trafił xD
38
Ci goście w studiu są debilami? Przecież Barca gra w 10 a Ci że nie poznają drużyny z la ligi, albo że Monaco grę prowadzi i presuje lepiej xD
0
Ter stegen chyba najgorszy na boisku, dramat co gość dziś gra
1
Ter stegen mógł chociaż się rzucić dla niepoznaki xD
0
Napięty terminarz nas czeka masa spotkań to teraz w 10 prawie cały mecz muszą biegać xD
2
Wirtz piękny to piłkarz, bym go widział w Barcelonie ale to chyba płonne nadzieję
0
Powołana pomoc na mecz wygląda serio bardzooo biednie
1
@tomek8756 lekarz ostatni mi mówił ze nawet mozna 7 dni wstecz dac :D
0
@kamil295 nic, nie brałem Na rok tylko miesięcznie i samo to chyba 10 zł dodatkowo plus nie dałem zgody na wysyłanie ofert i dzwonienie do mnie to dodatlowe 10 zł
0
@dzefrej234 no mi Canal+ online 85 zł aż z Eleven wychodzi, trochę dużo :D
0
Ciężki okres nas czeka , jak uda sie wygrac z monaco i villareal to już będzie z górki , słabsze zespoły poźniej i zaczną wracać piłkarze. Byle do przerwy na repke w październiku doczekać
2
Pewnie teraz na złość znając życie taki Nico, który był alternatywa Olmo - cały sezon bez kontuzji przejdzie i wykręci jakieś double-double
2
@Kondziubarca i jeszcze obrażali jak ktoś napisał że pewnie wypadnie z kontuzja na dłużej xDD
1
10 dni przerwy teraz od 5 do 6 tygodni, a znając życie pewnie skończy się 8-10 tygodni i może w grudniu wróci :D
1
Ciekawe czy Olmo opuści więcej meczy przez kontuzje niż ich zagra w barwach Barcelony :D
0
Ale jak tak do zdrowia wróci Gavi De jong fati czy arajuo można powiedzieć że mamy naprawdę szeroką ławkę patrząc jeszcze na młode talenty jako uzupełnienie
0
Olmo z kontuzją no kto by się spodziewał takiego rozwoju sytuacji
3
I co w czwartek Yamal kolejne 90 min z Monaco? :D
2
@AduŚ07 to będzie reakcja łańcuchowa, jak pękło część zaraz cała poleci
0
Co jak co nie mogę się doczekać powrotu Gaviego :D oby Bernal też dostał dobra opiekę i czas żeby się wyleczył w pełni
2
Co jak co ale fajnie ze Flick jeździ na mecze drugiej drużyny i juvenilu :D coś czuje ze kuzyni fernandez szybko zaczną grać w pierwszej drużynie może też jakiegoś ŚPD wyczaruje la masia
0
Moder motorycznie wyglada jak 40 letni oldboy
2
Moder na ratunek , gosc co w tym sezonie minuty nie zagral
0
Dobrze ze ten matanovic taki placek dzis jesli chodzi o wykonczenie xD
4
Ale okno wsadził piękne
0
Ale ten Le normand to jest debil , juz na ME był elektryczny i chyba najmniej pewnym elementem w składzie Hiszpanów xd
7
Swoją drogą te 2 karne to obroncy jak debile sie zachowali