1

@Faro instantgaming polecam sprawdzone

1

Przed nami jeszcze mecze z Atalanta Borussia czy Bayernem, jak na początku byłem optymistą co do top8 to po tym blamażu chyba tracę już wiarę w to :D jak na dzień dobry przegrywają

1

Ten Gerard Martin to za słaby na Barcę B jest a gra w pierwszej drużynie xd

0

Tutaj już mógł się nie rzucać jak on to lubi robić i by w niego trafił xD

38

Ci goście w studiu są debilami? Przecież Barca gra w 10 a Ci że nie poznają drużyny z la ligi, albo że Monaco grę prowadzi i presuje lepiej xD

0

Ter stegen chyba najgorszy na boisku, dramat co gość dziś gra

1

Ter stegen mógł chociaż się rzucić dla niepoznaki xD

0

Napięty terminarz nas czeka masa spotkań to teraz w 10 prawie cały mecz muszą biegać xD

2

Wirtz piękny to piłkarz, bym go widział w Barcelonie ale to chyba płonne nadzieję

0

Powołana pomoc na mecz wygląda serio bardzooo biednie

1

@tomek8756 lekarz ostatni mi mówił ze nawet mozna 7 dni wstecz dac :D

0

@kamil295 nic, nie brałem Na rok tylko miesięcznie i samo to chyba 10 zł dodatkowo plus nie dałem zgody na wysyłanie ofert i dzwonienie do mnie to dodatlowe 10 zł

0

@dzefrej234 no mi Canal+ online 85 zł aż z Eleven wychodzi, trochę dużo :D

0

Ciężki okres nas czeka , jak uda sie wygrac z monaco i villareal to już będzie z górki , słabsze zespoły poźniej i zaczną wracać piłkarze. Byle do przerwy na repke w październiku doczekać

2

Pewnie teraz na złość znając życie taki Nico, który był alternatywa Olmo - cały sezon bez kontuzji przejdzie i wykręci jakieś double-double

2

@Kondziubarca i jeszcze obrażali jak ktoś napisał że pewnie wypadnie z kontuzja na dłużej xDD

1

10 dni przerwy teraz od 5 do 6 tygodni, a znając życie pewnie skończy się 8-10 tygodni i może w grudniu wróci :D

1

Ciekawe czy Olmo opuści więcej meczy przez kontuzje niż ich zagra w barwach Barcelony :D

0

Ale jak tak do zdrowia wróci Gavi De jong fati czy arajuo można powiedzieć że mamy naprawdę szeroką ławkę patrząc jeszcze na młode talenty jako uzupełnienie

0

Olmo z kontuzją no kto by się spodziewał takiego rozwoju sytuacji

3

I co w czwartek Yamal kolejne 90 min z Monaco? :D

2

@AduŚ07 to będzie reakcja łańcuchowa, jak pękło część zaraz cała poleci

0

Co jak co nie mogę się doczekać powrotu Gaviego :D oby Bernal też dostał dobra opiekę i czas żeby się wyleczył w pełni

2

Co jak co ale fajnie ze Flick jeździ na mecze drugiej drużyny i juvenilu :D coś czuje ze kuzyni fernandez szybko zaczną grać w pierwszej drużynie może też jakiegoś ŚPD wyczaruje la masia

0

Moder motorycznie wyglada jak 40 letni oldboy

2

Moder na ratunek , gosc co w tym sezonie minuty nie zagral

0

Dobrze ze ten matanovic taki placek dzis jesli chodzi o wykonczenie xD

4

Ale okno wsadził piękne

0

Ale ten Le normand to jest debil , juz na ME był elektryczny i chyba najmniej pewnym elementem w składzie Hiszpanów xd

7

Swoją drogą te 2 karne to obroncy jak debile sie zachowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?