Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@draxidox Stanowski dobry film nagrał na ten temat :D kwestia czasu a dzisiejsze TVP nie będzie się różnic niczym od tego co było za pisu, a może byc jeszcze gorzej xd
0
@kamiVeB de jong miał być na Euro gotowy, minęło 2 miesiące i dalej nie wiadomo co z nim to jest jakaś farsa serio xD a na gaviego w tym roku bym nie liczył może na wiosnę bo po takiej kontuzji nawet jak zacznie grać to nie będzie to samo
0
@WiernyKibic111 to raczej było pewne że będzie bardziej widoczny, mimo wszystko starszy kilka lat ponadto grał trochę wyżej i był bardziej ofensywnie nastawiony, Bernal jak typowy defensywny zabezpieczał tyły
1
Casado walczak fajnie się go ogląda, musi tylko popracować nad jakością podań, bo nieraz względnie proste albo niepotrzebne podania marnuje
5
Inigo Martinez dramat w tym meczu, chłop co gra
1
No to balde połamany, mięśniówka witamy za 3 miesiące spowrotem
0
Cubarsi elektryczny, zjazd do bazy jak najszybciej
0
Kurde taka sytuacja Yamal to setka jest
1
W tym Momencie patrzysz na ławkę z nadziejami że ktoś tam jest z szansa na zrobienie różnicy, a tam sami młodzi xD
1
Flick zaczyna sezon bez połowy potencjalnie najlepszej 11 , w środku pola grają młodzi bez doświadczenia a z przodu Lewandowski to musi to tak wyglądać xd
0
Ferran w pierwszym boże kochany do czego to doszło
1
@Katalończyk 99 Cercle Brugge
0
Też macie taki problem na Canal+Online ze mimo posiadania pakietu sportowego nie możecie odpalić meczu? xD
2
@clyde to nie są flagi tylko proporczyki, tradycja wojskowa starsza niż sama ukraina więc to nie jest ich flaga
0
Duda jest jaki jest ale jeśli chodzi o przemówienia to top, dziś bardzo fajnie mówił - chyba najlepiej ze wszystkich występujących , trochę długo ale przekaz jasny
4
Real nam odjechał lata świetlne , a w tym sezonie zapowiada sie ze i Atletico nas zostawia w tyle. Oj ciężki bedzie ten sezon
0
@kondziu88 z Lewandowskim z przodu to nie może się udać
1
@bartas97 teraz coraz bardziej Orlen paczka zaczyna rządzić :D jest tańsza prawie dwukrotnie i w wielu miejscach przynajmniej w moich rejonach ich paczkomaty zajmują miejsce InPostowych
1
No to szybkie 3:0 i do domu :D
0
Mniej dzieciaków na boisku to odrazu mniej się im chce xD swoją droga akcja przed golem na 1:0 raphinia miał identyczna sytuację ale zagrał beznadziejnie zamiast tak jak pulisic bodajże co asystę dał
3
Ale co Nico był juz dopiętym transferem i pewniaczkiem to nasze XDD Laporta pieknie media i wypływ informacji kontroluje
0
No to o 10 czeka nas niesamowite show na Kanale Zero :D
0
O cię kocie xD co tu się odwaliło jak w b klasie
8
Faye fart że mu nic tam nie połamał
23
Lewandowski jak taki pseudo gwiazda oldboy na orliku co przyszedł grać z juniorami xD
12
Ale ten Bernal mi siedzi, fajnie jakby on był kolejnym młodziakiem który wejdzie do drużyny z futryną :D i dobrego ŚPD
2
Balde póki co fajnie gra, dobrze by było jakby po kontuzji złapał formę
3
@MichuZ44 on aktualnie pol twarzy ma zrobione :D jak zobaczy sie zdjecia z początków a teraz to inna kobieta , pomijając fakt, że zawsze mówiła ,że trzeba siebie akceptować jaką się jest, a sama jest tego zaprzeczeniem
0
@HypeR ogólnie od końcówki sezonu jest pod formą i na olimpiadzie podtrzymuje ten trend , oby sie ogarnął jak wróci do klubu
1
@kuz Aleix Garcia , Yan Couto tez odeszli , pewnie jeszcze ktos odejdzie , ale najwazniejsze ze trener poki co zostal