3

@draxidox Stanowski dobry film nagrał na ten temat :D kwestia czasu a dzisiejsze TVP nie będzie się różnic niczym od tego co było za pisu, a może byc jeszcze gorzej xd

0

@kamiVeB de jong miał być na Euro gotowy, minęło 2 miesiące i dalej nie wiadomo co z nim to jest jakaś farsa serio xD a na gaviego w tym roku bym nie liczył może na wiosnę bo po takiej kontuzji nawet jak zacznie grać to nie będzie to samo

0

@WiernyKibic111 to raczej było pewne że będzie bardziej widoczny, mimo wszystko starszy kilka lat ponadto grał trochę wyżej i był bardziej ofensywnie nastawiony, Bernal jak typowy defensywny zabezpieczał tyły

1

Casado walczak fajnie się go ogląda, musi tylko popracować nad jakością podań, bo nieraz względnie proste albo niepotrzebne podania marnuje

5

Inigo Martinez dramat w tym meczu, chłop co gra

1

No to balde połamany, mięśniówka witamy za 3 miesiące spowrotem

0

Cubarsi elektryczny, zjazd do bazy jak najszybciej

0

Kurde taka sytuacja Yamal to setka jest

1

W tym Momencie patrzysz na ławkę z nadziejami że ktoś tam jest z szansa na zrobienie różnicy, a tam sami młodzi xD

1

Flick zaczyna sezon bez połowy potencjalnie najlepszej 11 , w środku pola grają młodzi bez doświadczenia a z przodu Lewandowski to musi to tak wyglądać xd

0

Ferran w pierwszym boże kochany do czego to doszło

1

@Katalończyk 99 Cercle Brugge

0

Też macie taki problem na Canal+Online ze mimo posiadania pakietu sportowego nie możecie odpalić meczu? xD

2

@clyde to nie są flagi tylko proporczyki, tradycja wojskowa starsza niż sama ukraina więc to nie jest ich flaga

0

Duda jest jaki jest ale jeśli chodzi o przemówienia to top, dziś bardzo fajnie mówił - chyba najlepiej ze wszystkich występujących , trochę długo ale przekaz jasny

4

Real nam odjechał lata świetlne , a w tym sezonie zapowiada sie ze i Atletico nas zostawia w tyle. Oj ciężki bedzie ten sezon

0

@kondziu88 z Lewandowskim z przodu to nie może się udać

1

@bartas97 teraz coraz bardziej Orlen paczka zaczyna rządzić :D jest tańsza prawie dwukrotnie i w wielu miejscach przynajmniej w moich rejonach ich paczkomaty zajmują miejsce InPostowych

1

No to szybkie 3:0 i do domu :D

0

Mniej dzieciaków na boisku to odrazu mniej się im chce xD swoją droga akcja przed golem na 1:0 raphinia miał identyczna sytuację ale zagrał beznadziejnie zamiast tak jak pulisic bodajże co asystę dał

3

Ale co Nico był juz dopiętym transferem i pewniaczkiem to nasze XDD Laporta pieknie media i wypływ informacji kontroluje

0

No to o 10 czeka nas niesamowite show na Kanale Zero :D

0

O cię kocie xD co tu się odwaliło jak w b klasie

8

Faye fart że mu nic tam nie połamał

23

Lewandowski jak taki pseudo gwiazda oldboy na orliku co przyszedł grać z juniorami xD

12

Ale ten Bernal mi siedzi, fajnie jakby on był kolejnym młodziakiem który wejdzie do drużyny z futryną :D i dobrego ŚPD

2

Balde póki co fajnie gra, dobrze by było jakby po kontuzji złapał formę

3

@MichuZ44 on aktualnie pol twarzy ma zrobione :D jak zobaczy sie zdjecia z początków a teraz to inna kobieta , pomijając fakt, że zawsze mówiła ,że trzeba siebie akceptować jaką się jest, a sama jest tego zaprzeczeniem

0

@HypeR ogólnie od końcówki sezonu jest pod formą i na olimpiadzie podtrzymuje ten trend , oby sie ogarnął jak wróci do klubu

1

@kuz Aleix Garcia , Yan Couto tez odeszli , pewnie jeszcze ktos odejdzie , ale najwazniejsze ze trener poki co zostal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?