Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tutaj chce widziec manite i od 60 min zmiany dla oddechu kluczowych piłkarzy
0
@Krzysztof1987 to nie bracia a kuzyni
2
Brest na najlepszej drodze do awansu do kolejnej rundy :D
6
Ferran musi mieć jakieś taśmy na Flicka albo Laporte, nie ma innej opcji
1
Ale młodziaki za tego Belletiego w młodzieżowej LM grają piach niczym drużyna u mnie w miejscowości w ostatni weekend grając w A klasie xD
0
Dzisiejszy przeciwnik już sam w sobie jest dość słaby do tego notuje tak słaby start sezonu , że ja oczekuję dziś naprawdę kilku bramek. W Nowym formacie LM trzeba walczyć o jak największą ilość bramek i mamy ku temu okazję
0
Co jak co ale powrót arajuo to będzie jedno z największym wzmocnień, idealny motorycznie obrońca na sposób w jaki gramy
3
Też macie czasem taki blad ze na canal+ nie mozecie odpalić meczu z komunikatem ze nie masz abonamentu mimo ze place i mam ? XD
0
@tbas uff dobrze se uczą sie na błędach
0
@FCBMati10 jedno jest pewne Domiguez drugim cubrasim nie będzie, chlop wydaje sie bardzo wolny i malo zwrotny, zresztą cubrasi tez forma bardzo słaba co tylko spotęgowało i unaoczniło wyjęcie Inigo z duetu. Martin dla mnie to jest jakaś pomyłka słaby technicznie, zagubiony wygląda bardzo słabo a ma juz 22 lata wiec junior z niego żadny. Pena niby nie zawalił bramki żadnej, ale z nim z tylu brakuje pewności bo on sam wygląda jakby bał się każdej akcji przeciwnika.
0
No co ten mecz pokazal to co wszyscy mówią, ze póki nie wrócą zawodnicy kontuzjowani Barcelona nie ma głębi składu na rotacje i granie co 3 dni
0
Flick chyba przesadził z rotacją :D
1
Środek obrony zachował sie dramatycznie xD
1
@macio_944 ciekawe czy będzie fabuła zgodna z drugą częścią gry czy cos przedstawią z wydarzeń pomiędzy grami
1
Swoją drogą kiedy ta liga konferencji gra? :D wydaje sie ze wczesniej to byly niszowe rozgrywki ale teraz to już chyba na kolejny lvl obojętności weszły :D
1
Teraz w sobotę mecz z Osasuną myślę ze wbrew pozorom bedzie łatwiejszy niż z Getafe bo Osasuna chociaż chcę troche w piłkę grac a nie stosować obronę Częstochowy
0
Ale chaos w obronie Flick zrobił xD
1
Jak Widze tego martina to mam obawy, nawet chlop z twarzy wygląda jakby byl wystraszony
0
Zamiast zamknąć i strzelić na 2:0 to będą ciężary i oby sie 1:1 nie skończyło bo widać ze wiele nie brakuje do tego
0
Tutaj trzeba wsadzić druga bramkę bo pójdzie jakas kontra i będzie smród
2
Kounde i yamal trochę dzis irytują grając tak nonszalancko xd
1
Przydało by sie wsadzic na 2:0 i uspokoić gre trochę
0
Narazie to Co piła do torre to strata
0
Ale tak trzeźwo patrząc byla lepsza REALNA opcja niż Szczęsny? Jedynie co mi do głowy przychodzi to objawienie kogoś ze szkółki
0
Narzekaliśmy na ter stegena, a dopiero zobaczycie co z Penia będzie xDD
2
Czyli co Villareal w niedziele płaci rachunek?
0
@Gaz prawda jest taka, że to co działo się później zależało od sytuacji z 10 minuty, ter stegen zawalił mecz i tyle
0
@Faro a dobra o konto chodzi, nie doczytałem , nie lepiej sama grę kupić?
4
@dv7wisnia może na przykład tego żeby nie zwalal winy na garcie i przypadek że takie rzeczy się zdążają?
1
Najgorsze w tym wszystkim jest to że wychodzi zero refleksji z strony niemca , idzie do wywiadu i mówi że mu szkoda Garcii i że takie rzeczy się zdążają w piłce xD gdzie chłop nam mecz zwalił , to ten mental kapitana