1

Ojojoj panu Bogu w okno, co tu się stało

1

20 min a Martin prawie ciągle łamie linie spalonego :D

1

10 min i 0:0 ? Kończą się

1

Martin już zaczyna show

0

Wsadzić jak najszybciej 3-4 bramy i proszę rotacje :D

0

@cules100pro nie no nie przesadzaj z tym Brest zobacz z kim oni grali w LM i jake mają miejsce w lidze francuskiej xD

0

Najlepsze jest to że kolejny mecz w LM real gra na Anfield z Liverpoolem który ma 12/12 pkt i wygląda bardzo solidnie :D

0

Co ten Leao odwala xD

1

Co by nie gadać to Swoje dołożył, ale kontakt był więc to raczej pewny karny jest

0

@messi564 chyba davies dla mnie większym piorytetem niż Nico aczkolwiek fajnie by było obu ściągnąć

1

@daniel32778 jakieś tam 9 w szkółce z dużym potencjałem są, więc może coś wyskoczy z kapelusza :D

2

Yamal to też dziś wygląda jakby snickersa potrzebował

5

Wejścia de jonga i fermina to porażka jakaś, nie wiem który gorzej gra

5

Dziś w 2 połowie vibe jak za późnego Xaviego

0

Mecz z Bayernem to był chyba wypadek przy pracy w grze Fermina xD

2

Yamal Asysta i nic więcej dziś nie pokazał

0

Przecież oni nie wyszli na 2 połowę, bez przesady myślą że mecz sam się wygra xD

9

Ale to ostatnie ostrzeżenie żeby zaczęli grać a nie, wyszli na 2 połowę i grają stojanova

4

Olmo czasami irytuje samolubnością to dziś już 3 akcja gdzie to pokazuje

0

Wsadzić na 4 i poproszę o zmiany her Flick

4

Bramkarz lewego jak książkę przeczytał xd

1

Trzeba wsadzić na 2:0 i uspokoić bo lekki chaos się wdarł

0

Olmo to pięknie zepsuł akcje, bardzo samolubnie

2

Bardzo mocny skład , liczę na szybkie 3:0 i od 50 min rotacje szczególnie z przodu :D

3

@PatrychoO dramat, to samo dzieje się w kinematografii ale tam chyba zaczynają zauważać że nie tedy droga

2

@Khajio ja nie jestem pewny czy trollowanie nie zmieniło się w jakiś chory fanatyzm

0

Ale trzeba mieć smutne życie jak Michał G. Chłop napisał z 70 postów w ciągu kilku godzin płacząc odnośnie złotej piłki i wszystkiego z tym związanego xD

0

@Damian11 myślę że docelowo Olmo za Fermina ewentualnie de jong i pedri wyżej, gavi w tym momencie dla mnie nie ma szans na pierwszy skład

1

@kamiVeB u nas to ja widzę 15 pkt w tych meczach, cienki Espanyol, Sociedad najsłabsze od lat do tego Mallorca czy las Palmas, jedynie to nie wygodna Celta

1

Ta gra na spalone to jest cos powalonego jak oni dobrze to robią :D Arajuo lepiej niech sie juz tam uczy trzymac linie lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?