Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ojojoj panu Bogu w okno, co tu się stało
1
20 min a Martin prawie ciągle łamie linie spalonego :D
1
10 min i 0:0 ? Kończą się
1
Martin już zaczyna show
0
Wsadzić jak najszybciej 3-4 bramy i proszę rotacje :D
0
@cules100pro nie no nie przesadzaj z tym Brest zobacz z kim oni grali w LM i jake mają miejsce w lidze francuskiej xD
0
Najlepsze jest to że kolejny mecz w LM real gra na Anfield z Liverpoolem który ma 12/12 pkt i wygląda bardzo solidnie :D
0
Co ten Leao odwala xD
1
Co by nie gadać to Swoje dołożył, ale kontakt był więc to raczej pewny karny jest
0
@messi564 chyba davies dla mnie większym piorytetem niż Nico aczkolwiek fajnie by było obu ściągnąć
1
@daniel32778 jakieś tam 9 w szkółce z dużym potencjałem są, więc może coś wyskoczy z kapelusza :D
2
Yamal to też dziś wygląda jakby snickersa potrzebował
5
Wejścia de jonga i fermina to porażka jakaś, nie wiem który gorzej gra
5
Dziś w 2 połowie vibe jak za późnego Xaviego
0
Mecz z Bayernem to był chyba wypadek przy pracy w grze Fermina xD
2
Yamal Asysta i nic więcej dziś nie pokazał
0
Przecież oni nie wyszli na 2 połowę, bez przesady myślą że mecz sam się wygra xD
9
Ale to ostatnie ostrzeżenie żeby zaczęli grać a nie, wyszli na 2 połowę i grają stojanova
4
Olmo czasami irytuje samolubnością to dziś już 3 akcja gdzie to pokazuje
0
Wsadzić na 4 i poproszę o zmiany her Flick
4
Bramkarz lewego jak książkę przeczytał xd
1
Trzeba wsadzić na 2:0 i uspokoić bo lekki chaos się wdarł
0
Olmo to pięknie zepsuł akcje, bardzo samolubnie
2
Bardzo mocny skład , liczę na szybkie 3:0 i od 50 min rotacje szczególnie z przodu :D
3
@PatrychoO dramat, to samo dzieje się w kinematografii ale tam chyba zaczynają zauważać że nie tedy droga
2
@Khajio ja nie jestem pewny czy trollowanie nie zmieniło się w jakiś chory fanatyzm
0
Ale trzeba mieć smutne życie jak Michał G. Chłop napisał z 70 postów w ciągu kilku godzin płacząc odnośnie złotej piłki i wszystkiego z tym związanego xD
0
@Damian11 myślę że docelowo Olmo za Fermina ewentualnie de jong i pedri wyżej, gavi w tym momencie dla mnie nie ma szans na pierwszy skład
1
@kamiVeB u nas to ja widzę 15 pkt w tych meczach, cienki Espanyol, Sociedad najsłabsze od lat do tego Mallorca czy las Palmas, jedynie to nie wygodna Celta
1
Ta gra na spalone to jest cos powalonego jak oni dobrze to robią :D Arajuo lepiej niech sie juz tam uczy trzymac linie lepiej