Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież dziś pomoc nie istnieje, De jong to jest taki hamulcowy
0
No gra siedzi, znów jak De jong gra od początku xd
1
Po 25 min De jong pierwszy do zmiany
1
@tbas niechlujny i bardzo niedokładny
0
Boże kochany de jong wchodzili w 5 a ten tak popsuł podanie xD
0
Niezły to był wałek xD
1
Jakim cudem xDD
2
Nie wiem ale dla mnie Fermin jak gra od pierwszej minuty wygląda słabo, on nigdy nie będzie starterem
0
To mam Nadzieję że Yamal i na reprezentację nie pojedzie skoro dziś nie ma go nawet na ławce
1
@626 to Cię niestety zmartwię 3 sezon póki co bardzo nudny a już 7 odcinków z 10 miało premierę, póki co bardzo duży zawód względem poprzednich części
0
@Marcelinho99 pewnie ze względu na chorobę nie zagra
5
I ta osasuna nam 4 bramki strzeliła xD wyglądają jak spadkowicz
0
Real 0,69 x i 2 brameczki xd
0
pierwsze 3 odcinki naprawde fajne , zapowiada sie spoczko. Dobrze że 2 sezony maja byc i koniec. Mają jasną koncepcję jak ma wyglądać serial i nie bada na sile przedluzac
0
@MesQueUnClub96 dobra gra? To niewiele chyba Cię zadowala i masz małe wymagania co do RPG :D
0
Są tu jacyś fani Arcane? :D właśnie 3 odcinki 2 sezonu wleciały na Netflixa i zapowiada się kozak
1
Hiszpania 6 miejsce w walce o dodatkowego slota w LM, to pokazuje pięknie upadek La ligi za Tebasa :D
2
Sociedad 1:1 do połowy , czeka ich ciężki mecz a wyszli mocnym składem. Dla nas to dobrze jeden dzień mniej odpoczynku bedą miec i cięższy mecz w nogach :D
6
Ten mecz pokazał cudownie w pełnej okazałości pana De Jonga, nie ma się co dziwić że on starterem nie będzie w tym sezonie
1
Szkoda tej drugiej straconej bramki, wynik by lepiej wyglądał. No ale crvena 2 celne strzały 2 bramki xd
0
@Janas11224 nie grali jeszcze z nikim poważnym, w lidze jak tak dalej pójdzie to zaraz będą o utrzymanie walczyć :D
7
@Eto'o9 R10 Martin nie ma nic co by na jego korzyść grało, słaby z piłka przy nodze, w ofensywie dramat gorzej od Balde dośrodkowuje, ustawia się tragicznie, nie ma szybkości
0
@Amnc on jedna genialna piłkę przeplata 3 zepsutymi, ostatnio w lidze z Espanyolem podobnie było, trochę nam Laminek formę stracił
5
Szczęsny taka pile łapie w zęby
0
Lewy 2 bramki tapiny, ale ogólnie sam mecz średni
3
Co to było XDDD
2
De jong gra jak panienka , zero jakiejs agresywności , czasem nawet odpuszcza celowo
1
No co trzeba tutaj wsadzić w drugiej połowie jak najszybciej 3 a nawet 4 bramkę bo wynik na styku jest bardzo niebezpieczny jedna laga i się zacznie robić smród
4
Nie no w LM nawet w takim meczu nie ma miejsca na jakieś mocne rotacje druga Osasuna by się wydarzyła
0
Lewandowski się zepsuł