2

Przecież dziś pomoc nie istnieje, De jong to jest taki hamulcowy

0

No gra siedzi, znów jak De jong gra od początku xd

1

Po 25 min De jong pierwszy do zmiany

1

@tbas niechlujny i bardzo niedokładny

0

Boże kochany de jong wchodzili w 5 a ten tak popsuł podanie xD

0

Niezły to był wałek xD

1

Jakim cudem xDD

2

Nie wiem ale dla mnie Fermin jak gra od pierwszej minuty wygląda słabo, on nigdy nie będzie starterem

0

To mam Nadzieję że Yamal i na reprezentację nie pojedzie skoro dziś nie ma go nawet na ławce

1

@626 to Cię niestety zmartwię 3 sezon póki co bardzo nudny a już 7 odcinków z 10 miało premierę, póki co bardzo duży zawód względem poprzednich części

0

@Marcelinho99 pewnie ze względu na chorobę nie zagra

5

I ta osasuna nam 4 bramki strzeliła xD wyglądają jak spadkowicz

0

Real 0,69 x i 2 brameczki xd

0

pierwsze 3 odcinki naprawde fajne , zapowiada sie spoczko. Dobrze że 2 sezony maja byc i koniec. Mają jasną koncepcję jak ma wyglądać serial i nie bada na sile przedluzac

0

@MesQueUnClub96 dobra gra? To niewiele chyba Cię zadowala i masz małe wymagania co do RPG :D

0

Są tu jacyś fani Arcane? :D właśnie 3 odcinki 2 sezonu wleciały na Netflixa i zapowiada się kozak

1

Hiszpania 6 miejsce w walce o dodatkowego slota w LM, to pokazuje pięknie upadek La ligi za Tebasa :D

2

Sociedad 1:1 do połowy , czeka ich ciężki mecz a wyszli mocnym składem. Dla nas to dobrze jeden dzień mniej odpoczynku bedą miec i cięższy mecz w nogach :D

6

Ten mecz pokazał cudownie w pełnej okazałości pana De Jonga, nie ma się co dziwić że on starterem nie będzie w tym sezonie

1

Szkoda tej drugiej straconej bramki, wynik by lepiej wyglądał. No ale crvena 2 celne strzały 2 bramki xd

0

@Janas11224 nie grali jeszcze z nikim poważnym, w lidze jak tak dalej pójdzie to zaraz będą o utrzymanie walczyć :D

7

@Eto'o9 R10 Martin nie ma nic co by na jego korzyść grało, słaby z piłka przy nodze, w ofensywie dramat gorzej od Balde dośrodkowuje, ustawia się tragicznie, nie ma szybkości

0

@Amnc on jedna genialna piłkę przeplata 3 zepsutymi, ostatnio w lidze z Espanyolem podobnie było, trochę nam Laminek formę stracił

5

Szczęsny taka pile łapie w zęby

0

Lewy 2 bramki tapiny, ale ogólnie sam mecz średni

3

Co to było XDDD

2

De jong gra jak panienka , zero jakiejs agresywności , czasem nawet odpuszcza celowo

1

No co trzeba tutaj wsadzić w drugiej połowie jak najszybciej 3 a nawet 4 bramkę bo wynik na styku jest bardzo niebezpieczny jedna laga i się zacznie robić smród

4

Nie no w LM nawet w takim meczu nie ma miejsca na jakieś mocne rotacje druga Osasuna by się wydarzyła

0

Lewandowski się zepsuł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?