Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Quahoo ja sie kibicom innych druzyn nie dziwie ze sie smieja i tak pluja jadem na to co robi Barca, to serio jest takie zalamywanie rzeczywistosci ze glowa mala :D sami na ich miejscu robilibysmy to samo
1
@zazaraza ciężko nazwać kogoś populistą jak mówi prawde :D
7
Jak często Footroll robi materiały dość kontrowersyjne to z dzisiejszym musze się zgodzić w 100% :D w tej sytuacji większymi idiotami są socios aniżeli Laporta
0
@Filipem nie zmienia to faktu że jest to bezprecedensowa i naprawdę kompromitujaca sytuacja
1
Dobra nie uda sie nic z Olmo, laporta do dymisji tak czy nie? Jak tak to kto za niego :D
1
Sprzedać miejsca vip na 20 lat ot jest jakis cyrk XD przeciez te miejsca za x lat moga byc warte fortune
20
Pozdrowienia z rana dla wszystkich z La Rambli z kolejka do oddania krwi w RCKiK :D Pamietajcie krew ratuje zycie i daje dwa dni wolnego przy okazji
0
Na oddziale w Barcelonie nudy nie ma :D
2
Ale co pograli 2 miesiace to ich, to juz nie jest kryzys, oni graja taki piach juz 2 miesiace i fakt ze sa 2 w LM tego nie zmieni
0
5 ostatnich meczy 1 zwyciestwi 1 remis i 3 porazki, wiecej meczy do tylu nie ma co patrzec bo bilans jest jeszcze gorszy xD
1
Ferran na skrzydle jest tak bezuzyteczny ze juz lepiej tam jakiegos mlodego ze szkolki wstawic
6
Olmo to taka gwiazdeczka orlikowa, wchodzi kiwa sie holuje pilke , "czaruje" Zamiast grac prosto
1
Chlop ma lewa noge a przyjmuje do strzalu na prawa i przyy okazji sobie kąt zmniejszyl xD
0
Ferran na skrzydle to jest przeciez jakis dramat, on nic nie daje jak nie jest w polu karnym
1
Casado poluje na druga asyste
22
Spalony byl, ale lewandowski dramat
2
Lewy dziś tez wylosował mecz w którym mu piłka przeszkadza :D
0
Zenada, tak cisnac jedna kontra i gol xD
5
Fermin po co Ci glowa? Jem niom
Tak odnosnie jego gry, procz biegania malo co daje
0
To co kolejna porazka City? :D nastepne mecze z lester i evertonem więc powinno być łatwiej
1
@MesQueUnClub_87 zawsze mozna zagrac z X w tedy mniej ale wpadnie :D
5
Chyba lekka przesada ze kurs na atletico prawie 4 , to az grzech nie zagrac jakiejs stóweczki , jak wygra barca czlowiek szczesliwy jak przegra to smutny ale z 400 zl w kieszeni :D
0
@MesQueUnClub_87 jak spadniemy na 2 zawszs mozna spac na 3 :D co nie jest niemozliwe
0
Wedlug tabeli za ostatnie 5 kolejek, barca jest ostatnia w lidze, ladnie to pokazuje jakas zapasc przyszla na druzyne Flicka
0
Tutaj nie ma chyba innej mozliwosci jak zmiana ustawienia z 433 na jakies 4411 , bez yamala nie ma zadnego skrzydlowego zdolnego wygrywac pojedynki a stawianie tam olmo albo fermina to strzal w kolano
1
@Comentateiro no wszystko co zbudowali to stracili i to z nawiazka, pytanie czy to kryzys? Czy poczatek sezonu byl wypadkiem przy pracy i efektem nowej miotly. Jakby nie patrzec to juz prawie 2 miesiac taki piach graja z przeblyskami na pojedyncze mecze
1
@Fake69 wyzszy bramkarz z większym zasiegiem rąk myślę że moglby tam ładna paradą się popisać, no ale niestety penia za krótki jest
1
Dobra teraz juz tak na chlodno biorac pod uwage wszystkie okolicznosci, czy wczorajszy blamaz to byla najwieksza kompromitacja w tym sezonie? Ba nawet w ciagu ostatnich 2-3 sezonach?
0
@F3DO pilke mu zagral Ferran
1
@PolskiBarcelonista10 nie pamietam jego dobrego wejscia na boisko od kiedy wrocil po kontuzji...