5

@Quahoo ja sie kibicom innych druzyn nie dziwie ze sie smieja i tak pluja jadem na to co robi Barca, to serio jest takie zalamywanie rzeczywistosci ze glowa mala :D sami na ich miejscu robilibysmy to samo

1

@zazaraza ciężko nazwać kogoś populistą jak mówi prawde :D

7

Jak często Footroll robi materiały dość kontrowersyjne to z dzisiejszym musze się zgodzić w 100% :D w tej sytuacji większymi idiotami są socios aniżeli Laporta

0

@Filipem nie zmienia to faktu że jest to bezprecedensowa i naprawdę kompromitujaca sytuacja

1

Dobra nie uda sie nic z Olmo, laporta do dymisji tak czy nie? Jak tak to kto za niego :D

1

Sprzedać miejsca vip na 20 lat ot jest jakis cyrk XD przeciez te miejsca za x lat moga byc warte fortune

20

Pozdrowienia z rana dla wszystkich z La Rambli z kolejka do oddania krwi w RCKiK :D Pamietajcie krew ratuje zycie i daje dwa dni wolnego przy okazji

0

Na oddziale w Barcelonie nudy nie ma :D

2

Ale co pograli 2 miesiace to ich, to juz nie jest kryzys, oni graja taki piach juz 2 miesiace i fakt ze sa 2 w LM tego nie zmieni

0

5 ostatnich meczy 1 zwyciestwi 1 remis i 3 porazki, wiecej meczy do tylu nie ma co patrzec bo bilans jest jeszcze gorszy xD

1

Ferran na skrzydle jest tak bezuzyteczny ze juz lepiej tam jakiegos mlodego ze szkolki wstawic

6

Olmo to taka gwiazdeczka orlikowa, wchodzi kiwa sie holuje pilke , "czaruje" Zamiast grac prosto

1

Chlop ma lewa noge a przyjmuje do strzalu na prawa i przyy okazji sobie kąt zmniejszyl xD

0

Ferran na skrzydle to jest przeciez jakis dramat, on nic nie daje jak nie jest w polu karnym

1

Casado poluje na druga asyste

22

Spalony byl, ale lewandowski dramat

2

Lewy dziś tez wylosował mecz w którym mu piłka przeszkadza :D

0

Zenada, tak cisnac jedna kontra i gol xD

5

Fermin po co Ci glowa? Jem niom
Tak odnosnie jego gry, procz biegania malo co daje

0

To co kolejna porazka City? :D nastepne mecze z lester i evertonem więc powinno być łatwiej

1

@MesQueUnClub_87 zawsze mozna zagrac z X w tedy mniej ale wpadnie :D

5

Chyba lekka przesada ze kurs na atletico prawie 4 , to az grzech nie zagrac jakiejs stóweczki , jak wygra barca czlowiek szczesliwy jak przegra to smutny ale z 400 zl w kieszeni :D

0

@MesQueUnClub_87 jak spadniemy na 2 zawszs mozna spac na 3 :D co nie jest niemozliwe

0

Wedlug tabeli za ostatnie 5 kolejek, barca jest ostatnia w lidze, ladnie to pokazuje jakas zapasc przyszla na druzyne Flicka

0

Tutaj nie ma chyba innej mozliwosci jak zmiana ustawienia z 433 na jakies 4411 , bez yamala nie ma zadnego skrzydlowego zdolnego wygrywac pojedynki a stawianie tam olmo albo fermina to strzal w kolano

1

@Comentateiro no wszystko co zbudowali to stracili i to z nawiazka, pytanie czy to kryzys? Czy poczatek sezonu byl wypadkiem przy pracy i efektem nowej miotly. Jakby nie patrzec to juz prawie 2 miesiac taki piach graja z przeblyskami na pojedyncze mecze

1

@Fake69 wyzszy bramkarz z większym zasiegiem rąk myślę że moglby tam ładna paradą się popisać, no ale niestety penia za krótki jest

1

Dobra teraz juz tak na chlodno biorac pod uwage wszystkie okolicznosci, czy wczorajszy blamaz to byla najwieksza kompromitacja w tym sezonie? Ba nawet w ciagu ostatnich 2-3 sezonach?

0

@F3DO pilke mu zagral Ferran

1

@PolskiBarcelonista10 nie pamietam jego dobrego wejscia na boisko od kiedy wrocil po kontuzji...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?