1

Powinno byc 2:0 a znajac zycie zaraz 1:1 sie skonczy bo zaczynaja ich dominowac

1

Ale partactwo xD matko kochana jeden gorzej od drugiego

1

Smiesznie to wyglada ze w fazie pressingu raphinia i gavi pelnia role napastnikow bo lewy nie biega :D

0

Tam w polu karnym bylo 5 na 3 w pewnym momencie :D to sie nazywa atak

0

Raphinia zaczyna juz swoj taniec nieskutecznosci xD

2

W sumie nie licząc bramek lewemu dziś piłka też w grze przeszkadzała :D

5

Ja nie wiem nawet na tle 4 ligowca Martin to jest taki chaos , on nie umie sie ustawiac z pilka przy nodze panika , naprawde ja nie wiem co on robi w tej druzynie

3

@insp1re raptem jeden strzał i wyszedł z 3 razy piłke złapać ale od niego bije jakaś taka pewność siebie

1

Dominquez to niezły parowóz tomek jest XD

2

Od poczatku 2 polowy z checia bym zobaczyl Toniego za fermina i gaviego za de jonga

1

@tbas no byl skuteczny teraz nawet tego nie ma, a na skrzydle wyglada tragicznie, zero szybkosci dryblingu

4

@kanver_ fermin xD to pokazuje ile warte sa te oceny

3

Fermina weryfikuje 4 ligowiec, chlop zjazd co zaliczyl dopiero co kozacki wczesniejszy sezon gwiazda igrzysk, a teraz chlop chyba z 20 strzalow oddal przez ostatnie mecze i ledwo w bramke trafia. Ciekawe czy poprzedni sezon to wypadek przy pracy :D

0

Flick na mecz z 4 ligowcem bierze tylko 1 młodzika , co jest XD

0

Albo mam jakies zwidy albo przed chwila sie łyskało a teraz zagrzmialo a pada snieg :o i tak nic nie pilem :D

0

Rudiger swoje typowe zgranie zastosował z ciągnieciem za rękę xd

0

Ale mnie rozwala ten argument że trzeba kombinować kupowac pilkarzy za kase ktorej nie ma bo "żaden kibic Barcy nie jest gotowy rezygnowac z tytulów " jakos nawet wydawanie nie daje gwarancji trofeow , zaraz bedzie taka sytuacja ze nie 2-3 lata posuchy nas bedzie czekac a z 10 albo lepiej przy zachowaniu altualnego statutu wlasnosciowego

1

Czyli co 31 styczen, teraz deadline mial byc do dzis , a czytam ze niby czas ma byc do 31 stycznia a nawet 2 lutego i zamkniecia okienka transferowego xD ladny cyrk

1

@budel17 obawiam sie ze nie bedzie innego wyjscia niz sprzedaz mniejszosciowych udzialow klubu np 49% a 51% zostanie u socios

5

@Quahoo ja sie kibicom innych druzyn nie dziwie ze sie smieja i tak pluja jadem na to co robi Barca, to serio jest takie zalamywanie rzeczywistosci ze glowa mala :D sami na ich miejscu robilibysmy to samo

1

@zazaraza ciężko nazwać kogoś populistą jak mówi prawde :D

7

Jak często Footroll robi materiały dość kontrowersyjne to z dzisiejszym musze się zgodzić w 100% :D w tej sytuacji większymi idiotami są socios aniżeli Laporta

0

@Filipem nie zmienia to faktu że jest to bezprecedensowa i naprawdę kompromitujaca sytuacja

1

Dobra nie uda sie nic z Olmo, laporta do dymisji tak czy nie? Jak tak to kto za niego :D

1

Sprzedać miejsca vip na 20 lat ot jest jakis cyrk XD przeciez te miejsca za x lat moga byc warte fortune

20

Pozdrowienia z rana dla wszystkich z La Rambli z kolejka do oddania krwi w RCKiK :D Pamietajcie krew ratuje zycie i daje dwa dni wolnego przy okazji

0

Na oddziale w Barcelonie nudy nie ma :D

2

Ale co pograli 2 miesiace to ich, to juz nie jest kryzys, oni graja taki piach juz 2 miesiace i fakt ze sa 2 w LM tego nie zmieni

0

5 ostatnich meczy 1 zwyciestwi 1 remis i 3 porazki, wiecej meczy do tylu nie ma co patrzec bo bilans jest jeszcze gorszy xD

1

Ferran na skrzydle jest tak bezuzyteczny ze juz lepiej tam jakiegos mlodego ze szkolki wstawic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?