Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powinno byc 2:0 a znajac zycie zaraz 1:1 sie skonczy bo zaczynaja ich dominowac
1
Ale partactwo xD matko kochana jeden gorzej od drugiego
1
Smiesznie to wyglada ze w fazie pressingu raphinia i gavi pelnia role napastnikow bo lewy nie biega :D
0
Tam w polu karnym bylo 5 na 3 w pewnym momencie :D to sie nazywa atak
0
Raphinia zaczyna juz swoj taniec nieskutecznosci xD
2
W sumie nie licząc bramek lewemu dziś piłka też w grze przeszkadzała :D
5
Ja nie wiem nawet na tle 4 ligowca Martin to jest taki chaos , on nie umie sie ustawiac z pilka przy nodze panika , naprawde ja nie wiem co on robi w tej druzynie
3
@insp1re raptem jeden strzał i wyszedł z 3 razy piłke złapać ale od niego bije jakaś taka pewność siebie
1
Dominquez to niezły parowóz tomek jest XD
2
Od poczatku 2 polowy z checia bym zobaczyl Toniego za fermina i gaviego za de jonga
1
@tbas no byl skuteczny teraz nawet tego nie ma, a na skrzydle wyglada tragicznie, zero szybkosci dryblingu
4
@kanver_ fermin xD to pokazuje ile warte sa te oceny
3
Fermina weryfikuje 4 ligowiec, chlop zjazd co zaliczyl dopiero co kozacki wczesniejszy sezon gwiazda igrzysk, a teraz chlop chyba z 20 strzalow oddal przez ostatnie mecze i ledwo w bramke trafia. Ciekawe czy poprzedni sezon to wypadek przy pracy :D
0
Flick na mecz z 4 ligowcem bierze tylko 1 młodzika , co jest XD
0
Albo mam jakies zwidy albo przed chwila sie łyskało a teraz zagrzmialo a pada snieg :o i tak nic nie pilem :D
0
Rudiger swoje typowe zgranie zastosował z ciągnieciem za rękę xd
0
Ale mnie rozwala ten argument że trzeba kombinować kupowac pilkarzy za kase ktorej nie ma bo "żaden kibic Barcy nie jest gotowy rezygnowac z tytulów " jakos nawet wydawanie nie daje gwarancji trofeow , zaraz bedzie taka sytuacja ze nie 2-3 lata posuchy nas bedzie czekac a z 10 albo lepiej przy zachowaniu altualnego statutu wlasnosciowego
1
Czyli co 31 styczen, teraz deadline mial byc do dzis , a czytam ze niby czas ma byc do 31 stycznia a nawet 2 lutego i zamkniecia okienka transferowego xD ladny cyrk
1
@budel17 obawiam sie ze nie bedzie innego wyjscia niz sprzedaz mniejszosciowych udzialow klubu np 49% a 51% zostanie u socios
5
@Quahoo ja sie kibicom innych druzyn nie dziwie ze sie smieja i tak pluja jadem na to co robi Barca, to serio jest takie zalamywanie rzeczywistosci ze glowa mala :D sami na ich miejscu robilibysmy to samo
1
@zazaraza ciężko nazwać kogoś populistą jak mówi prawde :D
7
Jak często Footroll robi materiały dość kontrowersyjne to z dzisiejszym musze się zgodzić w 100% :D w tej sytuacji większymi idiotami są socios aniżeli Laporta
0
@Filipem nie zmienia to faktu że jest to bezprecedensowa i naprawdę kompromitujaca sytuacja
1
Dobra nie uda sie nic z Olmo, laporta do dymisji tak czy nie? Jak tak to kto za niego :D
1
Sprzedać miejsca vip na 20 lat ot jest jakis cyrk XD przeciez te miejsca za x lat moga byc warte fortune
20
Pozdrowienia z rana dla wszystkich z La Rambli z kolejka do oddania krwi w RCKiK :D Pamietajcie krew ratuje zycie i daje dwa dni wolnego przy okazji
0
Na oddziale w Barcelonie nudy nie ma :D
2
Ale co pograli 2 miesiace to ich, to juz nie jest kryzys, oni graja taki piach juz 2 miesiace i fakt ze sa 2 w LM tego nie zmieni
0
5 ostatnich meczy 1 zwyciestwi 1 remis i 3 porazki, wiecej meczy do tylu nie ma co patrzec bo bilans jest jeszcze gorszy xD
1
Ferran na skrzydle jest tak bezuzyteczny ze juz lepiej tam jakiegos mlodego ze szkolki wstawic