Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak barca tu wtopi to ja juz chyba nadzieje strace na cokolwiek zwiazne z mistrzostwem
0
Gavi zjazd do bazy jak najszybciej
0
Jedna piła i obrona Barcelony w strachu, nic a nic się nie zmienia pod tym wzgledem
2
@Coutinho007 patrzac po ostatnich meczach, nie dziwi mnie to
5
Martwi troche zjazd formy Casado, od kilku spotkan czy jako starter czy jako zmiennik nie daje tego czegos co dawal w 1 czesci sezonu, odziwo Frankie zaczyna lepiej od niego wygladac
0
Co jak co ale ja nie rozumiem dlaczego Fort gra tak malo, wiadomo Kounde kozak ale i on potrzebuje odpoczynku tym bardziej jak mamy takiego kocura. W tamtym sezonie prezentowal sie bardzo dobrze, w tym jak wejdzie na boisko to tez z dobrej strony sie pokazuje. Martin a on to przepasc pod kazdyn wzgledem plus Fort to wychowanek i ma 18 lat
3
Czyli co w łikend Sevilla jest rozjezdzana, real remisuje z atleti i pilka jest w grze o majstra
3
@Sulimo no nic oplacic wycieczkd trzeba do konca maja pozostaje liczyc ze sie uspokoi :D
1
@Sulimo pamietam pare lat temu na islandii chyba cos wybuchlo to polowa europy byla lotniczo spralizowana
1
@Sulimo Tyle ze na zakynthos a to troche daleko od wysp egejskich :D
0
Polfinal jest dwumeczem?
1
@Sulimo ej ej nie chcemy takich rzeczy ja juz wakacje w Grecji w czwerwcu mam zaklepane
1
Ferran ty to strzelaj bo rozgrywasz niewiele lepiej noz Lewy :D
0
To juz chyba 3 strzal Yamala ala farfocel, a jak raz dobrze strzelil to slupek xd
0
Aj teraz mogl podac ale nie do bramkarza
5
Yamal niech odpocznie i tak go w meczu nie ma
6
Valencia wiadomo ze jest slaba, ale to nie przypadek se my gramy lepiej bez lewego bo to juz ktorys kolejny mecz taki
0
Garcia co poddymil xDD
0
Yamal po 25 min pierwszy do zmiany, no dzis chlopak decyzyjnosc ma do poprawy
0
Pedri co pily dzis daje
3
Ferran daje to co z lewym nam brakuje, gre w pressingu w 10 osob i mobilnosc
1
Ale Yamal co pile mial na lepszej nodze to takiego kaszalota zasadzil xD
0
Yamal co koncertowo zepsul kontre, matko bosko xD
1
Halo Barcelona budzimy sie
7
Czyli City tak o wywala 200 mln na transfery w zimowych okienku, ciekawe xD
0
Trzeba tutaj 2 wsadzic bo nie wierzę grze obronnej barcelony :D
3
Ja o manicie pisalem, daj boze chociaz jedna :D
0
Dosc ze narazie Flick taktycznie zjedzony, to zawodnicy wygladaja dramatycznie, o nikim dobrego slowa nie mozna powiedziec
0
Wymowne co do jakosci naszej gry jak araujo nie mial komu grac z wolnego przy srodkowej lini :ad
2
@Coutinho007 ale alaves nie gra autobusu xD