1

Jak barca tu wtopi to ja juz chyba nadzieje strace na cokolwiek zwiazne z mistrzostwem

0

Gavi zjazd do bazy jak najszybciej

0

Jedna piła i obrona Barcelony w strachu, nic a nic się nie zmienia pod tym wzgledem

2

@Coutinho007 patrzac po ostatnich meczach, nie dziwi mnie to

5

Martwi troche zjazd formy Casado, od kilku spotkan czy jako starter czy jako zmiennik nie daje tego czegos co dawal w 1 czesci sezonu, odziwo Frankie zaczyna lepiej od niego wygladac

0

Co jak co ale ja nie rozumiem dlaczego Fort gra tak malo, wiadomo Kounde kozak ale i on potrzebuje odpoczynku tym bardziej jak mamy takiego kocura. W tamtym sezonie prezentowal sie bardzo dobrze, w tym jak wejdzie na boisko to tez z dobrej strony sie pokazuje. Martin a on to przepasc pod kazdyn wzgledem plus Fort to wychowanek i ma 18 lat

3

Czyli co w łikend Sevilla jest rozjezdzana, real remisuje z atleti i pilka jest w grze o majstra

3

@Sulimo no nic oplacic wycieczkd trzeba do konca maja pozostaje liczyc ze sie uspokoi :D

1

@Sulimo pamietam pare lat temu na islandii chyba cos wybuchlo to polowa europy byla lotniczo spralizowana

1

@Sulimo Tyle ze na zakynthos a to troche daleko od wysp egejskich :D

0

Polfinal jest dwumeczem?

1

@Sulimo ej ej nie chcemy takich rzeczy ja juz wakacje w Grecji w czwerwcu mam zaklepane

1

Ferran ty to strzelaj bo rozgrywasz niewiele lepiej noz Lewy :D

0

To juz chyba 3 strzal Yamala ala farfocel, a jak raz dobrze strzelil to slupek xd

0

Aj teraz mogl podac ale nie do bramkarza

5

Yamal niech odpocznie i tak go w meczu nie ma

6

Valencia wiadomo ze jest slaba, ale to nie przypadek se my gramy lepiej bez lewego bo to juz ktorys kolejny mecz taki

0

Garcia co poddymil xDD

0

Yamal po 25 min pierwszy do zmiany, no dzis chlopak decyzyjnosc ma do poprawy

0

Pedri co pily dzis daje

3

Ferran daje to co z lewym nam brakuje, gre w pressingu w 10 osob i mobilnosc

1

Ale Yamal co pile mial na lepszej nodze to takiego kaszalota zasadzil xD

0

Yamal co koncertowo zepsul kontre, matko bosko xD

1

Halo Barcelona budzimy sie

7

Czyli City tak o wywala 200 mln na transfery w zimowych okienku, ciekawe xD

0

Trzeba tutaj 2 wsadzic bo nie wierzę grze obronnej barcelony :D

3

Ja o manicie pisalem, daj boze chociaz jedna :D

0

Dosc ze narazie Flick taktycznie zjedzony, to zawodnicy wygladaja dramatycznie, o nikim dobrego slowa nie mozna powiedziec

0

Wymowne co do jakosci naszej gry jak araujo nie mial komu grac z wolnego przy srodkowej lini :ad

2

@Coutinho007 ale alaves nie gra autobusu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?