Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz potrzeba liderow, yamal raphinia powinni sie obudzic najwyzsza pora
1
No Wojtuś mógł w obu sytuacjach sie lepiej zachowac , to bylo do wyjecia xd
1
No to jest problem, teraz atletico gra na kontry to w czym jest najlepsze
4
Patrząc na formę , chyba najoptymalniejszy skład aktualnie
2
Liniowi sa beznadziejni, slepi sa doslownie xD
0
Garcia na srodku obrony to tykajaca bomba
0
Yamal prawa noga sluzy tylko do wsiadania do tramwaju
0
Zdrowy i w formie olmo i pedri to jest duet marzeń
0
Znajac zycie to scenariusze beda dwa albo wymeczone 1:0 , albo jakas losowa kontra z dupy Las Palmas i 0:1 w pape
1
Las palmas na 5 meczy 4 porazki i remis, przyjezdza Barcelona i nawet jednej skladnej akcji nie moze zrobic, wstyd tak grac
1
Z taka gra to my nie mamy czego szukac z Atletico
0
Kolejny mecz kolejny raz 3 w ataku gra piach a w tym meczu poziomem im jeszcze Fermin doklada
0
Casado i fermin zjazd do bazy w polowie
0
Najgorsza defensywa w lidze nawet sie spocic nie musiala przez te pol godziny :D
2
Yamal to sie na dobre zepsul , on od 2 msc dobrego meczu nie zagral a wchodzimy w najwazniejsza czesc sezonu
0
Widac po Casado ze w slabszej formie jest, to jak sie porusza czy jak ma pilke przy nodze to nie jest to samo co na poczatku sezonu
3
Yamal zaczyna gwiazdorzyc
10
Jak juz chcial podawac to do przodu a nie za plecy xD
0
Ale to City jest słabe xD Guardiola chyba ku końcowi sie kieruje w City , tutaj nic nie funkcjonuje. Jeszcze o LM beda musieli walczyc w lidze
2
Gundogan i Silva jak oldboye wygladaja xd
1
@Sulimo Jak nie jakieś Greckie to teraz Włoskie XD
0
Rosłoń i Tomasz Lipiński na mikrofonie z meczu Milanu , super duo fajnie sie ich słucha :D
0
Kolejny mecz w sobote, znow duzo czasu jest, moze warto byloby dac w nastepnym meczy Yamalowi czas na ochloniecie na lawce
4
Yamal 22 straty xD, najgorsza ocena w Barcelonie wg Sofascore 6, 3
0
Ja pierdziele ale kabaret xDD
0
Yamal to ma Problem dzis z najprostszymi podaniami na wolne pole xD
0
Lewy za bramke 5 , yamal i rapha 3 to max co moga dostac
0
2,5 xG mamy w tym meczu xD i jeden gol i to z karnego
2
@blakkudium nie no karnego nie ma tu
0
Jak juz strzelac nie umie to mogl podac na pustaka