0

Teraz potrzeba liderow, yamal raphinia powinni sie obudzic najwyzsza pora

1

No Wojtuś mógł w obu sytuacjach sie lepiej zachowac , to bylo do wyjecia xd

1

No to jest problem, teraz atletico gra na kontry to w czym jest najlepsze

4

Patrząc na formę , chyba najoptymalniejszy skład aktualnie

2

Liniowi sa beznadziejni, slepi sa doslownie xD

0

Garcia na srodku obrony to tykajaca bomba

0

Yamal prawa noga sluzy tylko do wsiadania do tramwaju

0

Zdrowy i w formie olmo i pedri to jest duet marzeń

0

Znajac zycie to scenariusze beda dwa albo wymeczone 1:0 , albo jakas losowa kontra z dupy Las Palmas i 0:1 w pape

1

Las palmas na 5 meczy 4 porazki i remis, przyjezdza Barcelona i nawet jednej skladnej akcji nie moze zrobic, wstyd tak grac

1

Z taka gra to my nie mamy czego szukac z Atletico

0

Kolejny mecz kolejny raz 3 w ataku gra piach a w tym meczu poziomem im jeszcze Fermin doklada

0

Casado i fermin zjazd do bazy w polowie

0

Najgorsza defensywa w lidze nawet sie spocic nie musiala przez te pol godziny :D

2

Yamal to sie na dobre zepsul , on od 2 msc dobrego meczu nie zagral a wchodzimy w najwazniejsza czesc sezonu

0

Widac po Casado ze w slabszej formie jest, to jak sie porusza czy jak ma pilke przy nodze to nie jest to samo co na poczatku sezonu

3

Yamal zaczyna gwiazdorzyc

10

Jak juz chcial podawac to do przodu a nie za plecy xD

0

Ale to City jest słabe xD Guardiola chyba ku końcowi sie kieruje w City , tutaj nic nie funkcjonuje. Jeszcze o LM beda musieli walczyc w lidze

2

Gundogan i Silva jak oldboye wygladaja xd

1

@Sulimo Jak nie jakieś Greckie to teraz Włoskie XD

0

Rosłoń i Tomasz Lipiński na mikrofonie z meczu Milanu , super duo fajnie sie ich słucha :D

0

Kolejny mecz w sobote, znow duzo czasu jest, moze warto byloby dac w nastepnym meczy Yamalowi czas na ochloniecie na lawce

4

Yamal 22 straty xD, najgorsza ocena w Barcelonie wg Sofascore 6, 3

0

Ja pierdziele ale kabaret xDD

0

Yamal to ma Problem dzis z najprostszymi podaniami na wolne pole xD

0

Lewy za bramke 5 , yamal i rapha 3 to max co moga dostac

0

2,5 xG mamy w tym meczu xD i jeden gol i to z karnego

2

@blakkudium nie no karnego nie ma tu

0

Jak juz strzelac nie umie to mogl podac na pustaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?