1

@Dzieniu nie dziwne , Dominguez jak grał to prezentował naprawdę niski poziom

3

Przy takiej grze Holandia robi nas na miękko

3

Ten Mbong to piłkarzem jest ? Czy losowego chłopa z lotniska wzięli bo jako tako wyglądał sylwetką na piłkarza?

1

Oni grają z Maltą , ludzie kochani XD

2

Nie ma co mówić chłopaki cieszynką pozamiatali

0

Hiszpania widze wygraną wpadła do o wiele cięższej grupie w Eliminacjach do MŚ :D Turcja Gruzja do tego nie obliczalna Bułgaria , łatwo nie będzie

3

Troche frajersko 3 razy wygrywać i za każdym razem dać sobie bramke strzelić na remis :D

7

ferran co odwalił XD

0

Chłop znów daje Pedriego za Olmo na 10 , on jest slepy jak Pedri gra w Barcelonie? xd

0

To Olmo pieknie zagrał XD nonszalancko fest

2

Największa broń Hiszpanii na ME nie istnieje , skrzydła w dramatycznej formie

0

Ale Yamal dziś gra tragicznie , jeden ze słabszych na boisku

1

Litwa wygląda jak druzyna z okręgówki , masa chaosu słaba technika dużo przypadku :D No ale co w tedy powiedzieć o reprezentacji Polski ?

0

Piotrowski to jest taki klocek w repce, chłop zagrał z 2 dobre mecze w raprezentacji xd

0

Ludzie oni grają z Litwą , zespołem co przegrał wszystkie mecze w Lidze Narodów C i spadli do ligi D gdzie grały tuzy jak San Marino Andora czy Gibraltar XD

4

Kto by sie spodziewal :D teraz pompowanie balonika ze na start nowego sezonu, wg mnie jesli zagramy pod koniec 2025 to juz bedzie dobrze

0

Garcia to jest tykająca bomba , chłop sie nie nadaje na ŚPD szczególnie w meczu z takim przeciwnikiem

1

I teraz mozna napisac ze Lewy absorbował uwage obrońców :D Ferran po ciuchutku niekryty

1

Yamal zamiast jeżdzić na WWE powinien ćwiczyć strzały codziennie

0

Patrząc na gre Barcy mam wrażenie że Atletico nawet sie spocić nie musi grając ten mecz , jakby to trwało 3h to nie stracili by bramki

2

Jesli chodzi o wykońcenie Yamal to taki Vinicius z początków w Hiszpanii

1

Panie Olmo proszę się obudzić bo przydałaby sie pomoc

0

@MichuZ44 zero jakiejkolwiek asekuracji

1

Obrona w tym sezonie to jest naprawde Dramat, ile oni juz bramek stracili

1

Casado dzis mi sie bardzo nie podoba , on jest większym hamulcowym niż De Jong

1

Olmo jedna pilka dobra i chlop znika jak magik z boiska xd

1

Szli 4 na 3 i nawet strzału nie oddali XD

2

Matko bosko , jak on tego nie trafił

1

@torondirn to nie jest glupie , a sam Olmo byl juz testowany na falszywej 9 i to sie udawalo , w takim meczu potrzeba ruchu a tego lewy nie da , plus jest w tragicznej formie

0

Bilbao taktyla na Nico może coś wyczaruje :D dramatycznie wygląda ich atak pozycyjny w tym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?