Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dzieniu nie dziwne , Dominguez jak grał to prezentował naprawdę niski poziom
3
Przy takiej grze Holandia robi nas na miękko
3
Ten Mbong to piłkarzem jest ? Czy losowego chłopa z lotniska wzięli bo jako tako wyglądał sylwetką na piłkarza?
1
Oni grają z Maltą , ludzie kochani XD
2
Nie ma co mówić chłopaki cieszynką pozamiatali
0
Hiszpania widze wygraną wpadła do o wiele cięższej grupie w Eliminacjach do MŚ :D Turcja Gruzja do tego nie obliczalna Bułgaria , łatwo nie będzie
3
Troche frajersko 3 razy wygrywać i za każdym razem dać sobie bramke strzelić na remis :D
7
ferran co odwalił XD
0
Chłop znów daje Pedriego za Olmo na 10 , on jest slepy jak Pedri gra w Barcelonie? xd
0
To Olmo pieknie zagrał XD nonszalancko fest
2
Największa broń Hiszpanii na ME nie istnieje , skrzydła w dramatycznej formie
0
Ale Yamal dziś gra tragicznie , jeden ze słabszych na boisku
1
Litwa wygląda jak druzyna z okręgówki , masa chaosu słaba technika dużo przypadku :D No ale co w tedy powiedzieć o reprezentacji Polski ?
0
Piotrowski to jest taki klocek w repce, chłop zagrał z 2 dobre mecze w raprezentacji xd
0
Ludzie oni grają z Litwą , zespołem co przegrał wszystkie mecze w Lidze Narodów C i spadli do ligi D gdzie grały tuzy jak San Marino Andora czy Gibraltar XD
4
Kto by sie spodziewal :D teraz pompowanie balonika ze na start nowego sezonu, wg mnie jesli zagramy pod koniec 2025 to juz bedzie dobrze
0
Garcia to jest tykająca bomba , chłop sie nie nadaje na ŚPD szczególnie w meczu z takim przeciwnikiem
1
I teraz mozna napisac ze Lewy absorbował uwage obrońców :D Ferran po ciuchutku niekryty
1
Yamal zamiast jeżdzić na WWE powinien ćwiczyć strzały codziennie
0
Patrząc na gre Barcy mam wrażenie że Atletico nawet sie spocić nie musi grając ten mecz , jakby to trwało 3h to nie stracili by bramki
2
Jesli chodzi o wykońcenie Yamal to taki Vinicius z początków w Hiszpanii
1
Panie Olmo proszę się obudzić bo przydałaby sie pomoc
0
@MichuZ44 zero jakiejkolwiek asekuracji
1
Obrona w tym sezonie to jest naprawde Dramat, ile oni juz bramek stracili
1
Casado dzis mi sie bardzo nie podoba , on jest większym hamulcowym niż De Jong
1
Olmo jedna pilka dobra i chlop znika jak magik z boiska xd
1
Szli 4 na 3 i nawet strzału nie oddali XD
2
Matko bosko , jak on tego nie trafił
1
@torondirn to nie jest glupie , a sam Olmo byl juz testowany na falszywej 9 i to sie udawalo , w takim meczu potrzeba ruchu a tego lewy nie da , plus jest w tragicznej formie
0
Bilbao taktyla na Nico może coś wyczaruje :D dramatycznie wygląda ich atak pozycyjny w tym meczu