Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolalbym Casado zamiast De jonga ale mam nadzieje ze holender dzis pokaze ze warto bylo na niego stawiac jako starter
1
Ferran za lewego na 2 połowe
0
2:0 to niebezpieczny wynik :D wsadzić na 3:0 i od 2 połowy zmiany i rotacje
0
Idealne podanie a robercik stoi i sie patrzy
0
@karci0 ogólnie ostatnio cos sie yamalek popsuł
0
Sociedad wygląda na to ze nie bedzie grac obrony częstochowy , to dla nas dobrze
0
@yoli właśnie to Olmo wyprzedzał obrońcę przecież :D
0
@ali3gator stara ale jara , jak grasz w 4 osoby ze znajomymi zabwa pierwsza klasa
0
Można wyłączyć i iśc grać w Left 4 Dead 2
0
No boli kurcze ten wynik, zremisowali wygrany mecz :( wychodzi na to ze 2 mecze na metropoliano beda kluczowe w kontekscie sezonu
1
Rewanz dopiero za miesiac wiec roznie z forma moze byc, ale z wygrana i dwubramkowa przewaga jechaloby sie spokojniek na metropolitano
1
No to mam nadzieje ze osłabione Sociedad w weekend zapłaci rachunek
1
Aktualnie Gavi i fermin to zawodnicy do wejscia przy jakims 3:0 z Alaves albo innym Leganes, a nie jednocześnie być na boisku w meczu z tak cięzkim przeciwnikiem
1
No ogólnie dać sobie wbić kolejne 2 bramki i skonczyć wynikiem 4:4 u siebie to troche kompromitacja barcelony
0
No Flick zmianami pięknie rozlegulował druzynke , widać ze my nie mamy za bardzo zmienników
0
Atleti 1,5 xG i 4 bramki :D
1
A mogło być tak pięknie i 4:2 a nawet 5:2 jakby lewy na pusta wsadził
4
Podobna sytuacja jak w lidze , atletico nie powinno wygrac tamtego meczu patrzac po przebiegu , a tutaj 3 bramki to naprawde jest jakis cud ze udalo im sie strzelic
1
Gra obrona barcelony to jest serio jakis błąd w matrixie
0
@neymarjr_143 ja takie na orliku pod lade wale
0
Przecież to pusta była XD kanciastostopy lewy w tej sytuacji
0
No i lewy był tam gdzie ferrana zabrakło z 2 razy jak był na boisku :D
0
Trzeba tutaj 4 wsadzic dla spokoju i pozniej beda mogli sobie klepac
0
Dobra ale gdyby nie aysysty z rożnych Raphini to dziś kolejny słaby mecz , masa niedokładności i chaosu w jego grze
1
Ferran zjazd do bazy piłka dziś mu w grze przeszkadza , Olmo tez dzis słabo
0
Czego on tego głowa nie strzelał :D
1
Dać olmo z 10 min jak sie nie ogarnie to zjazd do bazy , lewy tez na 2 polowe móglby sie szykowac za ferrana
1
Olmo z szatni moglby juz wyjsc, 15 minuta juz
0
To sa te detale, takie sytuacje trzeba wykorzystac
0
Chlop mogl podbiec jeszcze i spytac bramkarza ktory rog chce xD matko boska