0

Wolalbym Casado zamiast De jonga ale mam nadzieje ze holender dzis pokaze ze warto bylo na niego stawiac jako starter

1

Ferran za lewego na 2 połowe

0

2:0 to niebezpieczny wynik :D wsadzić na 3:0 i od 2 połowy zmiany i rotacje

0

Idealne podanie a robercik stoi i sie patrzy

0

@karci0 ogólnie ostatnio cos sie yamalek popsuł

0

Sociedad wygląda na to ze nie bedzie grac obrony częstochowy , to dla nas dobrze

0

@yoli właśnie to Olmo wyprzedzał obrońcę przecież :D

0

@ali3gator stara ale jara , jak grasz w 4 osoby ze znajomymi zabwa pierwsza klasa

0

Można wyłączyć i iśc grać w Left 4 Dead 2

0

No boli kurcze ten wynik, zremisowali wygrany mecz :( wychodzi na to ze 2 mecze na metropoliano beda kluczowe w kontekscie sezonu

1

Rewanz dopiero za miesiac wiec roznie z forma moze byc, ale z wygrana i dwubramkowa przewaga jechaloby sie spokojniek na metropolitano

1

No to mam nadzieje ze osłabione Sociedad w weekend zapłaci rachunek

1

Aktualnie Gavi i fermin to zawodnicy do wejscia przy jakims 3:0 z Alaves albo innym Leganes, a nie jednocześnie być na boisku w meczu z tak cięzkim przeciwnikiem

1

No ogólnie dać sobie wbić kolejne 2 bramki i skonczyć wynikiem 4:4 u siebie to troche kompromitacja barcelony

0

No Flick zmianami pięknie rozlegulował druzynke , widać ze my nie mamy za bardzo zmienników

0

Atleti 1,5 xG i 4 bramki :D

1

A mogło być tak pięknie i 4:2 a nawet 5:2 jakby lewy na pusta wsadził

4

Podobna sytuacja jak w lidze , atletico nie powinno wygrac tamtego meczu patrzac po przebiegu , a tutaj 3 bramki to naprawde jest jakis cud ze udalo im sie strzelic

1

Gra obrona barcelony to jest serio jakis błąd w matrixie

0

@neymarjr_143 ja takie na orliku pod lade wale

0

Przecież to pusta była XD kanciastostopy lewy w tej sytuacji

0

No i lewy był tam gdzie ferrana zabrakło z 2 razy jak był na boisku :D

0

Trzeba tutaj 4 wsadzic dla spokoju i pozniej beda mogli sobie klepac

0

Dobra ale gdyby nie aysysty z rożnych Raphini to dziś kolejny słaby mecz , masa niedokładności i chaosu w jego grze

1

Ferran zjazd do bazy piłka dziś mu w grze przeszkadza , Olmo tez dzis słabo

0

Czego on tego głowa nie strzelał :D

1

Dać olmo z 10 min jak sie nie ogarnie to zjazd do bazy , lewy tez na 2 polowe móglby sie szykowac za ferrana

1

Olmo z szatni moglby juz wyjsc, 15 minuta juz

0

To sa te detale, takie sytuacje trzeba wykorzystac

0

Chlop mogl podbiec jeszcze i spytac bramkarza ktory rog chce xD matko boska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?