Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzis caly atak nie dojezdza, raphinia marnuje setki jak zawsze, lewy kopie sie po czole a yamal totalnie bez formy
0
Gavi jak najszybciej zjazd do bazy
2
Jak za Gaviego mamy kogo wprowadzic, bo dzis kolejny slaby mecz, tak za Yamala juz tak kolorowo nie jest a juz ktorys mecz z rzedu chlopak nie dojezdza decyzyjnoscia
0
Ale ten brazol jest irytujacy XD jak mozna tyle razy takie sytuacje marnowac
3
Wchodzimy w ważny etap sezonu , a yamal jest totalnie bez formy nic nie daje musi sie chłopak ogarnąć
0
Gavi kolejny raz niewidoczny , tutaj trzeba kogos kto sie bedzie pokazywal do gry i moze zrobić różnicę - olmo musowo wejśc musi
1
@macio_944 Yamal od kilku meczów jest cieniem samego siebie
1
Tutaj trzeba Olmo , gavi jest za statyczny nie ma ruchu wogóle
0
Czy łysy z Rayo znów będzie na prześladował ?
1
@BulaKG ostatnio tego spokoju i pewnosci nie dawal za duzo jak gral :D no i nie dawal tego czegos ekstra np w grze do przodu
0
Czyli co mozna juz powiedziec ze Casado stracil pierwszy sklad na rzecz de jonga? Fakt faktem ostatnio bardzo slabo gra
1
Widze ze nas brazylijski trygrys nawet juz zaczyna sie odbijac od Betisu :D
0
No to co, idealna sytuacja zeby pojutrze stracic punkty xD
0
Jak real straci punkty niezly hit, osasuna jest tak slaba pilka jej w grze przeszkadza xD
0
La Ramblo korzysta ktoś z oferty cateringów dietetycznych ? Może ktoś coś polecić ? :D
1
Widze ze nasza gwiazda Roque nawet od betisu zaczyna sie odbijac :D
0
Leao biega jakby mial ciężarki przymocowane do pasa xD
2
Tragicznie sie oglada to City, bezjajeczni , w ataku niczym jezdziec bez glowy a w obronie B klasowa druzyna xD chyba Guardiola sie konczy pomalutku, jakby nie patrzec kryzys juz kilka miesiecy trwa i nic sie nie zmienia. Jak tak dalej bedzie to skoncza lige poza top5
1
Ta obrona City to jest serio dramat, co oni graja w tym sezonie xD wylew za wylewem
1
@Mitch_Atleta aż mi się zachciało zagrać i chyba zaraz odpalę :D cudowne części plus most wanted i i koniczne niebiesko srebrne piekne BMW m3
0
Ale Mertens to obrzydliwy pilkarz, ogladalem jego kompilacje symulek dramat :D
0
@MesQueUnClub96 lekko nie bedzie
1
@Sulimo i cyk wakacje jednak bezpieczne
3
@FanBarcYxD fabula jest bezposrednia kontynuscja 1 czesci, wiec chociaz jakis filmik na yt obejrzyj z fabula 1 czesci
1
Na szczescie tylko reka
0
Lewy powienien teraz zejsc jak najszybciej, trzeba nam kogos kto biega z przodu
2
Sluszna czerwona
2
Jest to kontrowersja napewno dolozyl od siebie sporo, jakby to byl nasz zawodnik bysmy krzyczeli ze karny, oszustwo itp :D
0
No i co o takim Yamalu myśleć, niewiele dziś daje, więcej marnuje i traci niż cokolwiek wynika z tego dobrego
1
Jak barca tu wtopi to ja juz chyba nadzieje strace na cokolwiek zwiazne z mistrzostwem