2

Dzis caly atak nie dojezdza, raphinia marnuje setki jak zawsze, lewy kopie sie po czole a yamal totalnie bez formy

0

Gavi jak najszybciej zjazd do bazy

2

Jak za Gaviego mamy kogo wprowadzic, bo dzis kolejny slaby mecz, tak za Yamala juz tak kolorowo nie jest a juz ktorys mecz z rzedu chlopak nie dojezdza decyzyjnoscia

0

Ale ten brazol jest irytujacy XD jak mozna tyle razy takie sytuacje marnowac

3

Wchodzimy w ważny etap sezonu , a yamal jest totalnie bez formy nic nie daje musi sie chłopak ogarnąć

0

Gavi kolejny raz niewidoczny , tutaj trzeba kogos kto sie bedzie pokazywal do gry i moze zrobić różnicę - olmo musowo wejśc musi

1

@macio_944 Yamal od kilku meczów jest cieniem samego siebie

1

Tutaj trzeba Olmo , gavi jest za statyczny nie ma ruchu wogóle

0

Czy łysy z Rayo znów będzie na prześladował ?

1

@BulaKG ostatnio tego spokoju i pewnosci nie dawal za duzo jak gral :D no i nie dawal tego czegos ekstra np w grze do przodu

0

Czyli co mozna juz powiedziec ze Casado stracil pierwszy sklad na rzecz de jonga? Fakt faktem ostatnio bardzo slabo gra

1

Widze ze nas brazylijski trygrys nawet juz zaczyna sie odbijac od Betisu :D

0

No to co, idealna sytuacja zeby pojutrze stracic punkty xD

0

Jak real straci punkty niezly hit, osasuna jest tak slaba pilka jej w grze przeszkadza xD

0

La Ramblo korzysta ktoś z oferty cateringów dietetycznych ? Może ktoś coś polecić ? :D

1

Widze ze nasza gwiazda Roque nawet od betisu zaczyna sie odbijac :D

0

Leao biega jakby mial ciężarki przymocowane do pasa xD

2

Tragicznie sie oglada to City, bezjajeczni , w ataku niczym jezdziec bez glowy a w obronie B klasowa druzyna xD chyba Guardiola sie konczy pomalutku, jakby nie patrzec kryzys juz kilka miesiecy trwa i nic sie nie zmienia. Jak tak dalej bedzie to skoncza lige poza top5

1

Ta obrona City to jest serio dramat, co oni graja w tym sezonie xD wylew za wylewem

1

@Mitch_Atleta aż mi się zachciało zagrać i chyba zaraz odpalę :D cudowne części plus most wanted i i koniczne niebiesko srebrne piekne BMW m3

0

Ale Mertens to obrzydliwy pilkarz, ogladalem jego kompilacje symulek dramat :D

0

@MesQueUnClub96 lekko nie bedzie

1

@Sulimo i cyk wakacje jednak bezpieczne

3

@FanBarcYxD fabula jest bezposrednia kontynuscja 1 czesci, wiec chociaz jakis filmik na yt obejrzyj z fabula 1 czesci

1

Na szczescie tylko reka

0

Lewy powienien teraz zejsc jak najszybciej, trzeba nam kogos kto biega z przodu

2

Sluszna czerwona

2

Jest to kontrowersja napewno dolozyl od siebie sporo, jakby to byl nasz zawodnik bysmy krzyczeli ze karny, oszustwo itp :D

0

No i co o takim Yamalu myśleć, niewiele dziś daje, więcej marnuje i traci niż cokolwiek wynika z tego dobrego

1

Jak barca tu wtopi to ja juz chyba nadzieje strace na cokolwiek zwiazne z mistrzostwem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?