9

Casado Pedri Gavi - czy to docelowa Once de gala w środku pola ? Jak w lepsza forme wejdzie Gavi to może być wymarzony środek

0

Najlepszy komentarz , Wojtuś zabił mecz :D

0

@Roobo cubarsi złamał linie

0

Oby to dowieźli ale gdyby Wojtek nie odwalił tutaj serio mogłoby być z 6-7 dla nas , real totalnie nic nie grał

0

Wojtuś będzie mógł zagrac z Betisem w Pucharze po czerwonej ?

1

czego on Lewego zostawił , z nim gramy w 9 w pressingu albo obronie

0

Nie no tak bez kitu Barcelona z tym mentalem to moze jeszcze przegrac , a real to real on lubi takie okoliczności

1

Bez jaj przecież to było do wyjęcia :D

0

No to chyba Wojtuś pograł sobie w Barcelonie XD

0

matko bosko lewy traf

1

Nie ma co zadziwiająco długo Martinez bez kontuzji się ostał

1

Śmiem twierdzić że Penia by to obronił , może nie popularna opinia ale pewnie by tak było

6

Ale ten Raphinia to jest placek jesli chodzi o konczenie od jakis 2 msc xdd

2

Casado traci piłeczke i brama skąd to znamy :D

1

Przecież to jest 100% sytuacja xD Raphinia juz zaczyna koncert nieskuteczności?

5

Oby Lewandowski dziś sie przebudził bo grać znów w 10 może byc ciężko

0

@Pawlusek to jest zawodnik kompilacji na jułtube , i chyba więszkość to ogląda zamiast meczy i dlatego go chcą

0

@cules100pro nawet polowa to za duzo patrzac na jego tygodniowke :D chlop mial Jeden dobry sezon

12

@szymonekk nawet jeśli krótki kontrakt to jest śmieszna cena XD

1

@LOPEZ16 pamietaj ze nie ma rytmu meczowego, mysle ze na dluzsza mete dalby wiecej niz pena nawet na tym przedpolu

18

Nie no ale Szczęsny jakąś taka aure daje bezpieczeństwa i pewności z tyłu bo jak Penia gra to ja mam wrażenie że tam jakaś popierdółka stoi

1

Jakby tu stracili bramke z tym mentalem przegrywow taka sraczka by byla w gaciach ze 2:2 byloby mozliwe :D

0

Ten Martin matko kochana xDD najwiekszy ewenement w tej druzynie, tak slabo pilkarsko zawodnika to ja nie pamietam

1

Brak jakiekolwiek skrzydlowego i barcelona staje sie impotentem w ofensywie

2

W poprzednim meczu Torre najlepszy zawodnik i nie powacha murawy

0

No to do Lewego i Raphini dolacza kolejny partacz akcji ofensywnych Fermin xd

9

Lewandowski to jest pierwszy do zmiany , chlop dzis jak drewno i cialo obce w jednym

2

Boże ten Raphinia, też zjazd formy ładny zalicza jeśli chodzi o skutecznosc

0

Lewy to dzis parowóz Tomek jest, bezuzyteczny a jak sie bierze za rozegranie to matko bosko

1

Powinno byc 2:0 a znajac zycie zaraz 1:1 sie skonczy bo zaczynaja ich dominowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?