Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Casado Pedri Gavi - czy to docelowa Once de gala w środku pola ? Jak w lepsza forme wejdzie Gavi to może być wymarzony środek
0
Najlepszy komentarz , Wojtuś zabił mecz :D
0
@Roobo cubarsi złamał linie
0
Oby to dowieźli ale gdyby Wojtek nie odwalił tutaj serio mogłoby być z 6-7 dla nas , real totalnie nic nie grał
0
Wojtuś będzie mógł zagrac z Betisem w Pucharze po czerwonej ?
1
czego on Lewego zostawił , z nim gramy w 9 w pressingu albo obronie
0
Nie no tak bez kitu Barcelona z tym mentalem to moze jeszcze przegrac , a real to real on lubi takie okoliczności
1
Bez jaj przecież to było do wyjęcia :D
0
No to chyba Wojtuś pograł sobie w Barcelonie XD
0
matko bosko lewy traf
1
Nie ma co zadziwiająco długo Martinez bez kontuzji się ostał
1
Śmiem twierdzić że Penia by to obronił , może nie popularna opinia ale pewnie by tak było
6
Ale ten Raphinia to jest placek jesli chodzi o konczenie od jakis 2 msc xdd
2
Casado traci piłeczke i brama skąd to znamy :D
1
Przecież to jest 100% sytuacja xD Raphinia juz zaczyna koncert nieskuteczności?
5
Oby Lewandowski dziś sie przebudził bo grać znów w 10 może byc ciężko
0
@Pawlusek to jest zawodnik kompilacji na jułtube , i chyba więszkość to ogląda zamiast meczy i dlatego go chcą
0
@cules100pro nawet polowa to za duzo patrzac na jego tygodniowke :D chlop mial Jeden dobry sezon
12
@szymonekk nawet jeśli krótki kontrakt to jest śmieszna cena XD
1
@LOPEZ16 pamietaj ze nie ma rytmu meczowego, mysle ze na dluzsza mete dalby wiecej niz pena nawet na tym przedpolu
18
Nie no ale Szczęsny jakąś taka aure daje bezpieczeństwa i pewności z tyłu bo jak Penia gra to ja mam wrażenie że tam jakaś popierdółka stoi
1
Jakby tu stracili bramke z tym mentalem przegrywow taka sraczka by byla w gaciach ze 2:2 byloby mozliwe :D
0
Ten Martin matko kochana xDD najwiekszy ewenement w tej druzynie, tak slabo pilkarsko zawodnika to ja nie pamietam
1
Brak jakiekolwiek skrzydlowego i barcelona staje sie impotentem w ofensywie
2
W poprzednim meczu Torre najlepszy zawodnik i nie powacha murawy
0
No to do Lewego i Raphini dolacza kolejny partacz akcji ofensywnych Fermin xd
9
Lewandowski to jest pierwszy do zmiany , chlop dzis jak drewno i cialo obce w jednym
2
Boże ten Raphinia, też zjazd formy ładny zalicza jeśli chodzi o skutecznosc
0
Lewy to dzis parowóz Tomek jest, bezuzyteczny a jak sie bierze za rozegranie to matko bosko
1
Powinno byc 2:0 a znajac zycie zaraz 1:1 sie skonczy bo zaczynaja ich dominowac