9

Ja nie wiem czego Torre tak mało gra , on serio ma podanie naprawdę fajne i do tego wizja gry na wysokim poziomie

0

Tak oglądam Martina jak Brest atakuje to serio jest dramat , on tak łamie linie i nie wie co sie koło niego dzieje ze to jest głowa mała , że ktoś tak surowy taktycznie moze grac w barcelonie. Martinez to go jak za rączke musi tam prowadzić

2

De jong juz tam Sie grzeje zeby wejsc i rozlegulowac nasza linie pomocy

1

I znowu to samo zamiast zagrac spokojnie olmo cos wymysla i oczywiscie niecelnie, irytujacy jest :D

0

Ale dzis impotencja ofensywna, masa niedokladnosci

0

Nasi uciekaja w dol pola karnego a Fermin gra w druga strone do nikogo , cudowne

0

Kounde co podanie piekne dal

1

Nie wiem ja sie nigdy nie przekonam do Fermina jako starter , jak gra od początku mało daje

1

@abram3k bardzo slabe zawody dzis gra, zreszta prawie zawsze nie dojezdza jak gra w pierwszym

3

Olmo kolejny mecz gdzie gra niczym orlikowa gwiazdeczka, Szuka jakis podan bez sensu zamiast grac normalnie , psuje podania albo za lekko albo niechlujnie

1

Trzeba wsadzic 2 albo nawet 3 bo tutaj kazdy atak brest to jest zagrozenie xd

0

Olmo dzis jakis taki poki co niechlujny albo za silno podaje albo za lekko troche lekceważąco

11

Fermin strzal jak w ekstraklasie w aut :D

0

Kounde wisze forma weekendowa, znow glupia strata blisko bramki

0

@Consigliere piekny to byl czas

0

Chlop cubarsiego co przestawil jak dzidziusia

0

skład wiele sie nie różni od tego w weekend z Celtą , ciężko będzie dziś

4

@BulaKG poteżne ManU Amorina

2

No ale ambitnie jest grac 433 bez skrzydlowych :D

1

@Bartas7VeB 3 ostatnie mecze byly slabsze, zaraz nastepny mecz w LM jak tam sie potknal mozna pozegnac top8

1

Ogolnie to juz w meczu z Crvena cos zaczelo sie psuc, ale w tedy dalo sie to zakamuflowac naprawde slaba druzyna i naszym dniem w ataku. A dalsze mecze to naprawde jakosciowy zjazd

0

Po wygranej z bayernem i realem juz co niektorzy wkladali w rece mistrza i LM :D

4

Ta druzyna nie istnieje bez yamala xd

2

Barcelona nam sie zepsula, to juz 3 slabo jakosciowy mecz z rzedu

1

@Ojciec5tkidzieci nie tylko sytuacja tak wyglada w Policji, wszystkie sluzby pod MSWiA leza i krzycza, czy to policja czy Straz Graniczna

1

Boze miej nas w opiece przed tym klockiem Martinem, ciekawe ile razy dzis zlamie linie obrony

1

Niedawno na twitterze dość szeroko komentowano shorta poratlu goniec jak spotkali starszą panią która chciała kupić gogle bo ma nieszczelne okna , troche im sie dostało za to ze jej nie pomogli a sami komentujący masowo zgłaszali sie do pomocy. Własnie wpadł odcinek poświęcony tej pani , nie ukrywam że ogladając sie wzruszyłem. Troche to przykre bo to napewno jedna z wielu osób, które państwo ma gdzieś i wolą wydawać pieniądze na inne rzecz


0

Brest przegrywa 2:1 z Monaco , no i będą mieli cały jeden dzień wiecej odpoczynku od nas przed meczem w LM

3

@tristan87 @Katalończyk 99 @tristan87 smutne też jest to że więcej szumu robi ta co by nie mówić śmieszna sprawa , aż sam kieriwński się oburzył, a nie jakie było przesłanie materiału czyli olanie powodzian i zostawienie ich samych sobie z masą biurokracji i znikomą pomocą, tutaj już żaden polityk się nie wypowiedział

28

@tristan87 czy kompromitacja ? No nie wiem, zrobili błąd do którego się odrazu przyznali i odnieśli. Patrząc na to jak inne media w polsce wyglądają to i tak więcej zrobili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?