0

@SmoothCriminal on może i w takiej Sevilli by dawał radę, widać że gra w Barcelonie to za dużo dla niego

0

To jest idealny przykład jak Bayern na nas zagra

1

Boże ten Martin, czego Flick ciągle go wpuszcza xd

0

No to taka sytuacja 200% , jak on tego nie trafił xD jeszcze taka akcja piękna

1

Ale lewy to ty za rozgrywanie się nie bierz :D

0

@Szmulek taki lekki ten karny można powiedzieć że karny ery varu, ale w tym Przypadku sędzia był blisko i widział doskonale

0

Czego penia nie wyszedł tego łapać xD

2

Ale Arajuo by tu siedział w tak wysoko grającej obronie, nie mogę się doczekać jego powrotu

0

Ja to mam Nadzieję że będzie spokojnie 2:0 do połowy i Yamal zjazd do bazy na 2 połowę , ryzyko go puszczać w pierwszym składzie przed takimi meczami co nas czekają

0

Czy ktoś z La Rambli ogląda serial Stamtąd? :D

0

Lewy lekko utyka, oby nic poważnego tylko jakieś stłuczenie

0

@Ojciec5tkidzieci no ja podobnie pamiętam że poszedłem do tego znajomego zobaczyć co jest później i pokazał mi misję w tej bazie ubotow :D , kilka lat później jak dorwałem ta grę w jakimś CD action albo odnalazłem ja na płytce na samym dnie szafy zainstalowałem i już podołałem w tej misji :D

3

@Ojciec5tkidzieci no ja za dzieciaka tak samo bałem się w to grać, pamiętam misję jak na cmentarzu wchodzisz do katakumb i pierwszy raz spotykasz nadprzyrodzone rzeczy w tej grze np. szkielety i takiego zombie co wychodził z ognia w pewnym momencie w takiej małej sali i trzeba było go zabić żeby iść dalej to mnie zawsze pokonywało i bałem się grać :D później inny znajomy mi powiedział że później są jeszcze bardziej posrane rzeczy

1

@V e B 96 nie uznałbym tego za przekleństwo :D, @Stinger_ hmm nie pamiętam tej sceny o której mówisz trzeba by to zweryfikować oglądając :D

2

@Stinger_ i ten tekst: k**** granaty mają! Jedyne przekleństwo w całym serialu :D

1

@El Plutoninho byłoby zbyt pięknie jakbyśmy mogli decydować gdzie się urodziny :D, @Xaviball niestety tak wyglada rzeczywistość na Ukrainie gdzie korupcja była jest i będzie , gdzie kasa to władza w tym Przypadku możliwość wykupienia swojej wolności od powołania, @Trojanek23 pierwszy lepszy przywilej możesz jechać do USA bez wizy będąc Polakiem

2

@Trojanek23 jakby nie patrzeć bycie obywatelem państwa X to nie tylko przywileje ale i obowiązki jednym z nich jest obowiązek obrony ojczyzny

2

Mam nadzieję że nawet z przezorności Yamal nie zagra z Serbią nawet minuty

0

@BorzyKrzys nachapać się ile wlezie i to nie ważne czy PIS czy PO każdy robi to samo, na twitterze były wyliczenia że on z żoną miesięcznie na czysto koło 100 tysięcy dostają , to jest cyrk że można tak "kraść" Legalnie pieniądze

0

To City w damskim futbolu to dobra drużyna ? Bo oglądam to i Barca zdobywca LM z tamtego sezonu z pod bramki wyjść nie może

6

@Arden To lotnisko jasionka i stoją do bramek na wylot z Polski więc pewnie wracają do Izraela , w tamtym tygodniu mieli święto na Ukrainie to wracają do domu przez Polskę

2

Z tym Torresem to Typowa Barcelona i kontuzje , początkowe prognozy 2-3 tyg pozniej 4-5 a teraz czytam ze 6-8 :D a koniec końców pewnie do konca roku nie zagra juz

0

To teraz niech każdy pomodli się do swojego Boga jakimkolwiek by nie był, żeby obyło się bez kontuzji na zgrupowaniu :D

1

@SinMistico Bayern na miejscu alaves tutaj robi walec z Barcelony

0

@Katalończyk 99 można się nie przemęczać klepać kontrolować, a tutaj to oni dali tylko okazji stworzyć alaves że tylko dzięki ich małych umiejętnościach nie ma tutaj remisu 3:3

0

Wynik wygalda ładnie, ale sama gra pozostawia wiele do życzenia

0

Co się dziwicie że środek pola nie istnieje może i Garcia ma podanie ale chłop pozycjuje się beznadziejnie nie daje opcji zagrań a gra tego najważniejszego w tym ustawieniu pomocnika do rozgrywania

4

Lepsza drużyna niż Alaves strzela tutaj 3-4 bramki i to tylko od początku 2 połowy taki stojanow jest grany w Barcelonie, obrona to jeden wielki chaos

0

Yamal w 2 połowie wygląda jakby mu się nie chciało, nie wychodzi do piłek i się chowa ciągle

0

@KrwawiaceoczyVEB nie chodzi o to że grają wysoko, tylko o to że w wielu przypadkach jak dzieci we mgle się zachowuje obrona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?