Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale szkocja frajerzy XD niesamowite ze my taki meczy wygrywamy
1
Olmo Yamal 90 min sie szykuje xd
1
@matirix20 jak cala hiszpania , strasznie biednie i nijako wiecej klepaniny niz gry , to nie ta hiszpania z me
0
Serio te przerwy na repke to jest jakaś plaga ile tych kontuzji jest
1
@barcelonaLM ciezko bedzie , tam jest chorwacja i portugalia jeszcze a nas szkocja cisnie przez wiekszość połowy xd
4
Ogólnie to taki szczęśliwy gol strzelony i obrona Częstochowy xD
2
Nie można jakoś zakazać piłkarzom jechać na reprezentację? XD 2 dzień zgrupowania i już jedna kontuzja a tu zostalo prawie 1,5tyg jeszcze
0
Ciekawe kogo kolejnego nam la masiia da w tym sezonie :D
2
Jeśli nawet Flick nie zrobi z Fatiego zawodnika na miarę oczekiwań to już chyba na niego nie będzie nadzieji i trzeba będzie go skreślić na poważnie i stałe, nie mogę się doczekać jak wróci Gavi i ciekawe jak będzie grał De Jong pod szkoleniem niemca, o ile w tym Roku wróci do sprawności :D
1
No to co Girona w następnym meczu jest miażdzona za poprzedni sezon ? :D
4
Az szkoda tej przerwy na reprezentacje :D byle sie nikt nie połamał
1
Na początku docisnąć wsadzić 4 i od 60 min zmiany yamala pedriego kounde lewego i cubarsiego
1
@Pressinho 5-6 na 10 to o wiele za dużo :D max 4 i to naciągane blizej takie 3,5 , fakt faktem jest troszke lepiej niz 1 sezon ale wszystko bezsensownie rozciągnięte w czasie , masa niepotrzebnej treści , do tego nadal pisarsko ten serial lezy i kwiczy masa absurdów i głupot , np. elfy debile. Jedynie to widoczki ładne i troche lepiej wyglądają rekwizyty i ogólnie sceneria
1
@Sulimo 4 pkt po 7 meczach i strefa spadkowa mówi wiele o tym jak grali za tego trenera w tym sezonie
0
@Pnog37 coś czuje ze jagiellonia łącząc rozgrywki europejskie z ligą zaliczy eurowpierdziel i kompromitacje :D
1
@OzzyFCB przy tego typu grze i zmęczeniu, kluczowe prócz sztabu fizycznego są rotacje w składzie, co niestety w tym momencie ciężko zagwarantować
1
@OzzyFCB trzeba się modlić do wszystkich bogów żeby już kontuzje nas omijały chociaż do końca roku żeby wszyscy powracali :D
0
@MesQueUnClub96 a co to za bezpodstawne oznaczanie ? :o
2
Przeciwnicy tacy że jest potencjał na top8, liczę się że uda to osiągnąć
0
Daj boże żeby jakaś kolejna perełka sie pojawiła z la masii bo naprawde to biednie wygląda z głębokością składu
0
@Safrani a ja cos czuje ze jedyne wzmocnienia to bedą powroty po kontuzji :D
5
Fati po kontuzji nigdy nie wrócił do tego co było przed nią, ciekaw jestem jak Gavi sobie poradzi ale mam jakieś przeczucie że akurat on wróci jeszcze w lepszej wersji niz przed urazem :D
4
No cóż poprostu jest człowiekowi przykro, że chłopak tak fajnie wszedł w sezon i naprawdę mógł być ważna częścią drużyny, a tak chyba najgorsza kontuzja dla piłkarza rok przerwy. Niewiadomo czy wróci taki jak był przed urazem czy nie dojedzie psychicznie :(
20
Czyli kontuzja taka sama jak Gaviego, pewnie rok przerwy, na początek następnego sezonu pewnie będzie gotowy, oby zrobili to pomału tak jak z gavim żeby się niepotrzebnie nie spieszyć, za niedługo gavi wróci zobaczymy jak forma fizyczna i przede wszystkim psychiczna
0
@Kubsoleon Na twitterku pisali że z typowych defenswynych pomocników mamy w szkółce Pau Prima który miał dobry okres przygotowawczy i Pedro Rodríguez który też jest talentem ale bardzo młodziutkim
0
@F3DO Gavi prawie rok już ma Przerwę
8
Tak Patrzę na powtórki ale to trzeba mieć niefart żeby coś takiego spowodowało potencjalne zerwanie więzadeł, takich kontaktów jest w meczach setki non stop :(
0
@Boss227 to była kontuzja mechaniczna ciężko coś takiego przewidzieć i przeciwdziałać
0
@szkudi7 nie gwizdnął 2 karnych nawet nie zvarowali, czerwona za atak na pedrim, a z drugiej strony gwizdał malutkie przewinienia i symulki
1
@Azazel_Pazuzu realnie przy wiązadłach nie mógł by samemu wstać