0

@HypeR ogólnie od końcówki sezonu jest pod formą i na olimpiadzie podtrzymuje ten trend , oby sie ogarnął jak wróci do klubu

1

@kuz Aleix Garcia , Yan Couto tez odeszli , pewnie jeszcze ktos odejdzie , ale najwazniejsze ze trener poki co zostal

6

Zawsze jak widze obrazki z warszawy w ten dzień to się człowiek wzrusza , aż łezka poleci

0

Inne kluby robia super transfery za względnie małe pieniądze a Ci za Olmo chca dac 65 mln XDD

0

Miał być nico , olmo czy inny merino a przyjdzie drugi Romeu albo inny Trincao :D

0

@patrykzmc2000 chłop zarabia więcej od mbappe wiec nie dziwne ze ma w dupie negocjacje xD

5

@Rust_Cohle ale co followkow na insta nabiła dzięki temu to jej xD

50

@Yamal_Williams wczensiej cała ceremonia była mieszaniem polityki do sportu xD a ten powiedział tylko jedno zdanie tym bardziej prawdziwe i nawet przez autora potwierdzone

0

Pewnie nie przyjdzie ani Williams ani Merino ani żaden Olmo, ale co były plotki to nasze xd

0

@kanver_ dramat 3 nudne odcinki żeby w 4 się coś wydarzyło czyli bitwa i teraz 2 kolejne odcinku tak nudne że myślałem żeby przewinąć, a zostało tylko 2 odcinki do końca sezonu bo jest 8 a nie 10 jak zazwyczaj. Pierwszy sezon dal nadzieję że będzie to coś lepszego niż żałosny wiedźmin i pierścienie władzy, no ale póki co 2 sezon zawodzi i nie dojeżdża w takim tempie to ród smoka z 10 sezonów będzie miał

0

Jak tam po premierze nowego odcinka Rodu Smoka? :D dla mnie to samo co wcześniejszy odcinek nudny jak flaki z olejem, nudzilem się nie miłosiernie na nim, a końcówka to mnie rozwaliła chyba sobie Rhaenyre z Daemonem pomylili xD

1

@ranger3120 pracowałem 2 lata w budżetówce , lecz teraz gdzie pracuje to z chęcią bym wrócił tam z wielu względów xd

0

Swoją droga filmik promujący koszulkę bardzo fajny, socjale tu akurat top , już abstrahując od wyglądu koszulki

1

Czyli Barcelona na presezon leci mniej więcej połowa pierwszej drużyny :D sponsorzy w USA na pewno są szczęśliwi

0

@kanver_ z czego minimum dwóch straci praktycznie połowę nowego sezonu

8

@Sulimo czy to tato i nowy tato? XD

0

@sevs Chyba tak

0

Na styku , mógł tu być spalony o rozmiar buta

0

Yamal umie strzelić ładnie ale co marnuje takich sytuacji to jest hit

2

Narzekamy na Moratę a prawda jest taka że ten oyarzabal to lepszy nie jest xD

0

Rodri by tam był i to zablokował

0

Ajajaj takie coś trzeba wsadzić i mamy po meczu, szkoda że nie przyjął dobrze bo sam na sam by poszedł

2

Brak rodriego w środku już zaczyna być widoczny

0

Gaci gdzieś tam Napewno jest , może miał inna kamerę na ekranie Szpaku :D

0

Co jest z rodrim? Kontuzja ?

4

Hiszpania musi strzelić na 2:0 żeby był spokój, anglia musi się otworzyć teraz

0

Na Hiszpanie najlepszy właśnie taki futbol brzydki i wyrachowany, niestety ale gorzej trafić w finale nie mogli

0

Póki co Williams i Jamal na skrzydle nie istnieją , ładnie anglia ich do kieszeni wsadziła

1

No anglia obrona Częstochowy i nastawienie na kontry można było się domyślić że to tak będzie wyglądać

0

Morata to jest taka kłoda xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?