Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR ogólnie od końcówki sezonu jest pod formą i na olimpiadzie podtrzymuje ten trend , oby sie ogarnął jak wróci do klubu
1
@kuz Aleix Garcia , Yan Couto tez odeszli , pewnie jeszcze ktos odejdzie , ale najwazniejsze ze trener poki co zostal
6
Zawsze jak widze obrazki z warszawy w ten dzień to się człowiek wzrusza , aż łezka poleci
0
Inne kluby robia super transfery za względnie małe pieniądze a Ci za Olmo chca dac 65 mln XDD
0
Miał być nico , olmo czy inny merino a przyjdzie drugi Romeu albo inny Trincao :D
0
@patrykzmc2000 chłop zarabia więcej od mbappe wiec nie dziwne ze ma w dupie negocjacje xD
5
@Rust_Cohle ale co followkow na insta nabiła dzięki temu to jej xD
50
@Yamal_Williams wczensiej cała ceremonia była mieszaniem polityki do sportu xD a ten powiedział tylko jedno zdanie tym bardziej prawdziwe i nawet przez autora potwierdzone
0
Pewnie nie przyjdzie ani Williams ani Merino ani żaden Olmo, ale co były plotki to nasze xd
0
@kanver_ dramat 3 nudne odcinki żeby w 4 się coś wydarzyło czyli bitwa i teraz 2 kolejne odcinku tak nudne że myślałem żeby przewinąć, a zostało tylko 2 odcinki do końca sezonu bo jest 8 a nie 10 jak zazwyczaj. Pierwszy sezon dal nadzieję że będzie to coś lepszego niż żałosny wiedźmin i pierścienie władzy, no ale póki co 2 sezon zawodzi i nie dojeżdża w takim tempie to ród smoka z 10 sezonów będzie miał
0
Jak tam po premierze nowego odcinka Rodu Smoka? :D dla mnie to samo co wcześniejszy odcinek nudny jak flaki z olejem, nudzilem się nie miłosiernie na nim, a końcówka to mnie rozwaliła chyba sobie Rhaenyre z Daemonem pomylili xD
1
@ranger3120 pracowałem 2 lata w budżetówce , lecz teraz gdzie pracuje to z chęcią bym wrócił tam z wielu względów xd
0
Swoją droga filmik promujący koszulkę bardzo fajny, socjale tu akurat top , już abstrahując od wyglądu koszulki
1
Czyli Barcelona na presezon leci mniej więcej połowa pierwszej drużyny :D sponsorzy w USA na pewno są szczęśliwi
0
@kanver_ z czego minimum dwóch straci praktycznie połowę nowego sezonu
8
@Sulimo czy to tato i nowy tato? XD
0
@sevs Chyba tak
0
Na styku , mógł tu być spalony o rozmiar buta
0
Yamal umie strzelić ładnie ale co marnuje takich sytuacji to jest hit
2
Narzekamy na Moratę a prawda jest taka że ten oyarzabal to lepszy nie jest xD
0
Rodri by tam był i to zablokował
0
Ajajaj takie coś trzeba wsadzić i mamy po meczu, szkoda że nie przyjął dobrze bo sam na sam by poszedł
2
Brak rodriego w środku już zaczyna być widoczny
0
Gaci gdzieś tam Napewno jest , może miał inna kamerę na ekranie Szpaku :D
0
Co jest z rodrim? Kontuzja ?
4
Hiszpania musi strzelić na 2:0 żeby był spokój, anglia musi się otworzyć teraz
0
Na Hiszpanie najlepszy właśnie taki futbol brzydki i wyrachowany, niestety ale gorzej trafić w finale nie mogli
0
Póki co Williams i Jamal na skrzydle nie istnieją , ładnie anglia ich do kieszeni wsadziła
1
No anglia obrona Częstochowy i nastawienie na kontry można było się domyślić że to tak będzie wyglądać
0
Morata to jest taka kłoda xD