Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze w pape dostać od realu w weekend i kończymy ten sezon, Xavi out i trzeba coś budować na tych zgliszczach
0
Cykl się zamyka kolejny raz odpaść we frajerski sposób w LM
5
Ale co byliśmy w finale to nasze XDDDD
4
Borussia już w półfinale czeka zapewne, to co kolejny rok i kolejny rok frajerstwa w LM. Ja nie wiem wygrać 3:2 na wyjeździe mieć u siebie 1:0 i jak można być tak głupi jak arajuo xDD
0
Arajuo za to co odjebał powinni na następnym treningu kopy w dupe dać
1
Byle pierwsza wpadła jak najpóźniej
4
Najpierw arajuo źle podał a później jak debil zrobił
0
Ale widać że Mbappe przy rozegraniu od bramkarza zamyka podania do Cubarsiego żeby arajuo rozgrywał :D
0
De jong zaczyna denerwować
2
Kurde panowie takiego pressingu dziurawego to proszę nie zakładać, dziura straszna w środku była
1
Byle przetrwać pierwsza nawałe Paryża
0
@LM10GOAT z tego składu boje sie najbardziej o elektryka cancelo i de jonga, mam nadzieje ze u siebie yamal zagra lepiej niz w paryzu
4
Romeu to inpostor, jak on ma piłkę wygląda jak oldboj
1
Alonso to tam zaraz na zawał zejdzie, dajcie mu tlenu
0
Cubrasi dziś 2 poważne błędy i tylko dzięki szczęściu nie skończyły się bramkami
1
Dzisiaj taki piach i paździerz że chyba tylko cubrasi i felix za bramkę jest warty pochwalenia
0
Ojoj cubrasi, mokambe z takiego czegoś brameczkę strzela
1
Akurat musiał trafić w jedynego obrońcę, ale pech
0
Ja nie rozumiem jak w czasach tylu kamer można tak udawać jak ten Iza xDD
1
50 minuta zmiany potrzebna na już będą
1
A ten fermin to co ciekawego teraz wymyślił? Piłka prosta to jakąś siatę zachciało mu się zakładać i strata
1
Alonso to nawet na oldbojów sie nie nadaje
0
Ale tartak w pomocy :D kreatywność potężna
0
no to teraz na 2:3 i lecimy
0
Grać tak 45 min dobrze zeby w 5 min zawalic caly mecz xdd
1
De jong jak pet zrobiony przez gościa z którym grał w jednym klubie kilka lat xd
1
Yamal chyba sie spalił , bo dziś naprawde tragedia co gra, do 60 min i zjazd do bazy
0
A widzicie jacy komentatorzy kozacy sa ? Dobrze w 20 minucie powiedzieli ze Yamal słabo dzis, bo póki co prócz akcji bramkowej to cienizna :D
0
denerwująca jest ta nieporadnosc barcelony w ostatniej fazie akcji xDD
3
I to jest ten plan na paryz braci pierpapier ? majac tyle dni odpoczynku