1

Jeszcze w pape dostać od realu w weekend i kończymy ten sezon, Xavi out i trzeba coś budować na tych zgliszczach

0

Cykl się zamyka kolejny raz odpaść we frajerski sposób w LM

5

Ale co byliśmy w finale to nasze XDDDD

4

Borussia już w półfinale czeka zapewne, to co kolejny rok i kolejny rok frajerstwa w LM. Ja nie wiem wygrać 3:2 na wyjeździe mieć u siebie 1:0 i jak można być tak głupi jak arajuo xDD

0

Arajuo za to co odjebał powinni na następnym treningu kopy w dupe dać

1

Byle pierwsza wpadła jak najpóźniej

4

Najpierw arajuo źle podał a później jak debil zrobił

0

Ale widać że Mbappe przy rozegraniu od bramkarza zamyka podania do Cubarsiego żeby arajuo rozgrywał :D

0

De jong zaczyna denerwować

2

Kurde panowie takiego pressingu dziurawego to proszę nie zakładać, dziura straszna w środku była

1

Byle przetrwać pierwsza nawałe Paryża

0

@LM10GOAT z tego składu boje sie najbardziej o elektryka cancelo i de jonga, mam nadzieje ze u siebie yamal zagra lepiej niz w paryzu

4

Romeu to inpostor, jak on ma piłkę wygląda jak oldboj

1

Alonso to tam zaraz na zawał zejdzie, dajcie mu tlenu

0

Cubrasi dziś 2 poważne błędy i tylko dzięki szczęściu nie skończyły się bramkami

1

Dzisiaj taki piach i paździerz że chyba tylko cubrasi i felix za bramkę jest warty pochwalenia

0

Ojoj cubrasi, mokambe z takiego czegoś brameczkę strzela

1

Akurat musiał trafić w jedynego obrońcę, ale pech

0

Ja nie rozumiem jak w czasach tylu kamer można tak udawać jak ten Iza xDD

1

50 minuta zmiany potrzebna na już będą

1

A ten fermin to co ciekawego teraz wymyślił? Piłka prosta to jakąś siatę zachciało mu się zakładać i strata

1

Alonso to nawet na oldbojów sie nie nadaje

0

Ale tartak w pomocy :D kreatywność potężna

0

no to teraz na 2:3 i lecimy

0

Grać tak 45 min dobrze zeby w 5 min zawalic caly mecz xdd

1

De jong jak pet zrobiony przez gościa z którym grał w jednym klubie kilka lat xd

1

Yamal chyba sie spalił , bo dziś naprawde tragedia co gra, do 60 min i zjazd do bazy

0

A widzicie jacy komentatorzy kozacy sa ? Dobrze w 20 minucie powiedzieli ze Yamal słabo dzis, bo póki co prócz akcji bramkowej to cienizna :D

0

denerwująca jest ta nieporadnosc barcelony w ostatniej fazie akcji xDD

3

I to jest ten plan na paryz braci pierpapier ? majac tyle dni odpoczynku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?