Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
De jong biega jak dziecko we mgle
3
No to co jutro tak dla wyrównania, jakieś 0:0 w dwóch meczach może ewentualnie skromne 1:0 w którymś :D
0
Ale mu siadla piła
2
Ale pajęczyna zdjęta z widełek :D
0
@lukaszbrk z nim w obronie graja bardziej defensywny wariant
0
Juz jutro role viniciusa i rodrygo w meczu z barca bedzie pełnij mokambe i debuś :D
0
No to angielskie zespoły się popisały w pierwszych polowach :D
0
City tragedia, klepią i nic z tego nie wynika plus tracą piłki w głupi sposób, haaland to tam z przodu jak kłoda drewna
15
@Explode zwraca się bo jest hmm kanoniczny, bez żadnego wydziwiania i wsadzania wszędzie na siłę różnorodności
0
Rodri 2 strata na kontrę taka 100% ale ma Hiszpan farta że nie wykorzystali przeciwnicy :D słaby mecz dziś jego póki co
2
@partymaker Enzo caicedo mudryk, tam jest pełno flopow za miliony monet :D
1
Chelsea co frajerzy :D
2
@tbas to jest niesamowite ze chlop odszedl z barcy i ani jednej kontuzji nie dostal przez caly sezon xd nasz sztab medyczny to musi byc żart i jedna wielka pomyłka
0
@macio_944 ten punkt widokowy to jakaś pomyłka xD a same ekrany jak dla mnie lepiej wyglądają niż te 360
5
@kamillek88 boi jest final pucharu króla
1
@szkodastrzepicryja klimatem i liczba kibiców napewno :D
0
Fermin dramat, yamal to chyba z Bernabeu nie zdążył wyjechać, lewy dziś też bez błysku, ogólnie atak impotencja ogromna
1
Po czerwonej zapomnieli jak się atakuje xD
0
Lewy dostaje piłkę sam Na sam i odgrywa do tyłu xDDD co jest
0
Ale studio pomeczowe w KZ top bez podjazdu KS ma do nich , nawet rudzkiego mozna zdzierżyć :D
1
No to teraz mecz otwarcia mecz o wszytsko i o honor patrząc na naszą grupę w turnieju XDDDD
0
Carvajal chyba postawil na remis bo tak debilnego karnego dawno nie widzialem XDDDD
0
Frankowski osrany
edit. jednak nie
2
Grosicki w tym momencie widzisz mnie?
0
@PuszkinFan no jak to czemu :D chłop siedzi większość czasu na ławie
0
@karoleq992 wygląda jak chłop z lat 80 :D
3
Taki pojedynek ślepego z kulawym ten mecz Polski :D
0
Yamal oszuścik :D co jak co akcja ładna
0
Dobra teraz to nie był karny? XD spóźniony frankowski kopa zawalił gościowi
0
@Szmulek dg2 to jest naplucie graczom w twarz, Campcom staje się najbrdziej chciwym i żałosnym studiem , Ubisoft może im buty czyścić