1

De jong biega jak dziecko we mgle

3

No to co jutro tak dla wyrównania, jakieś 0:0 w dwóch meczach może ewentualnie skromne 1:0 w którymś :D

0

Ale mu siadla piła

2

Ale pajęczyna zdjęta z widełek :D

0

@lukaszbrk z nim w obronie graja bardziej defensywny wariant

0

Juz jutro role viniciusa i rodrygo w meczu z barca bedzie pełnij mokambe i debuś :D

0

No to angielskie zespoły się popisały w pierwszych polowach :D

0

City tragedia, klepią i nic z tego nie wynika plus tracą piłki w głupi sposób, haaland to tam z przodu jak kłoda drewna

15

@Explode zwraca się bo jest hmm kanoniczny, bez żadnego wydziwiania i wsadzania wszędzie na siłę różnorodności

0

Rodri 2 strata na kontrę taka 100% ale ma Hiszpan farta że nie wykorzystali przeciwnicy :D słaby mecz dziś jego póki co

2

@partymaker Enzo caicedo mudryk, tam jest pełno flopow za miliony monet :D

1

Chelsea co frajerzy :D

2

@tbas to jest niesamowite ze chlop odszedl z barcy i ani jednej kontuzji nie dostal przez caly sezon xd nasz sztab medyczny to musi byc żart i jedna wielka pomyłka

0

@macio_944 ten punkt widokowy to jakaś pomyłka xD a same ekrany jak dla mnie lepiej wyglądają niż te 360

5

@kamillek88 boi jest final pucharu króla

1

@szkodastrzepicryja klimatem i liczba kibiców napewno :D

0

Fermin dramat, yamal to chyba z Bernabeu nie zdążył wyjechać, lewy dziś też bez błysku, ogólnie atak impotencja ogromna

1

Po czerwonej zapomnieli jak się atakuje xD

0

Lewy dostaje piłkę sam Na sam i odgrywa do tyłu xDDD co jest

0

Ale studio pomeczowe w KZ top bez podjazdu KS ma do nich , nawet rudzkiego mozna zdzierżyć :D

1

No to teraz mecz otwarcia mecz o wszytsko i o honor patrząc na naszą grupę w turnieju XDDDD

0

Carvajal chyba postawil na remis bo tak debilnego karnego dawno nie widzialem XDDDD

0

Frankowski osrany
edit. jednak nie

2

Grosicki w tym momencie widzisz mnie?

0

@PuszkinFan no jak to czemu :D chłop siedzi większość czasu na ławie

0

@karoleq992 wygląda jak chłop z lat 80 :D

3

Taki pojedynek ślepego z kulawym ten mecz Polski :D

0

Yamal oszuścik :D co jak co akcja ładna

0

Dobra teraz to nie był karny? XD spóźniony frankowski kopa zawalił gościowi

0

@Szmulek dg2 to jest naplucie graczom w twarz, Campcom staje się najbrdziej chciwym i żałosnym studiem , Ubisoft może im buty czyścić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?