Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten żałosny trener daje Romeu na utrzymanie wyniku 1:1 xDD DNA Barcelony pełna parą
0
Pedri dziś ma trening biegowy
0
De jong odpuszcza każda stylowa piłkę bo ma żółta kartkę, widać to jak nie wiem a ten debil na ławce go nie zmienia xD
1
Xavi wykastrowal pedriego z umiejętności
9
Pedri jak panienka każdy go jak chce przepycha, ciągle nogę odstawia
1
Yamal już rękawami oddycha xD tak to jest jak gra się na jednego skrzydłowego i każda piła do niego
32
Jak nie wsadzą zaraz bramki przy takiej grze Napoli to znając życie pójdzie laga i dostaną gonga na pysk i się skończy
7
Szkoda że bramkarz Napoli meczy życia zaczyna grać xd
1
Christensen jest bezużyteczny, ani nie zagra jakiejś piłki, ani nie pociągnie do przodu rajdem, ani dryblingu
0
@macio_944 lilith wygląda za staro na moje, a Roland jest za mało wykoksowany Idris Elba by się idealnie nadawał, i gdzie jest brick ja się pytam
1
@FcPortoFan1999 ja bardzo żałuję że nikogo z rządzących nie będzie , w tym. Momencie format debaty przestaje mieć sens jak tylko jedna strona będzie w programie xD
1
@tristan87 no na to wychodzi ze taki będzie ten program, brak strony rządzącej jest końcem programu w formie "debaty"
3
@tristan87 jednej strony spoko ale jak to ma być debata, a od strony rządu nie ma nikogo to tak średnio bym powiedział ten format może wypalić , wszyscy zbroje obsrali z Rządu
3
Na kanale zero kolejna 3 godzinna uczta z gen. Andrzejczakiem w programie Ground Zero , polecam serdecznie chyba najlepszy program na kanale. Rzecz jasna rozumiem że format nie dla każdego i nie wszyscy muszą sie interesować geopolityką i wojskowością
0
No ale jak generał mówi że to już pora na przemówienie na boisku, to już teraz na serio maszyna ruszy
3
@tristan87 fakt denerwujący typek, ale jak kolega napisał pewnie jedyny co sie zgodził z strony rządzącej w tym momencie
0
@maroon ciekaw jestem kogo zaprosili z tych 6 rolników z protestów
5
A to sie ciekawy program jutro szykuje :D
0
@bartekvisca ceny w górę a najlepsze jest to , że ceny ropy idą w dół i dolar też idzie w dół :D
0
@mmaciass Ten mnie najbardziej boli bo grali z tak słabym Villareal i to jeszcze u siebie, @P33ck @Bobo25 to wiadomo ze takie gdybanie jest tylko gdybaniem ale z tych wszystkich meczy na styk jak wspomniałem wcześniej bardzo zabolało dostanie manity u siebie z drużyną która strzeliła 3 bramki przez cały miesiąc i ofensywnie wygląda dramatycznie
2
@michal26 Mazurek się słabo przygotował jak na moje, mógł więcej cytatów czy jakiś liczb podawać a tak to gość go merytorycznie zjechał jak szczeniaka, a taki cwaniak niby ten Mazurek :D co nie zmienia faktu że Czarnek inteligentny i pewny siebie , trochę media zakłamują rzeczywistość. Swoją droga porównajcie takiego polityka a wspomnianą żukowska przecież to przepaść jest :D
1
No i pięknie byłoby 2 Miejsce gdyby nie te dziady które taki blamaż z Villareal odwalili , już nie wspominając o Granadzie
1
Może i błędy w obronie Girony ale grając z nami strzeliliby tak czy siak więcej bramek od nas bo nasza obrona podobny poziom prezentuje
0
@tbas skończy sie na tym ze nowy trener powiew swieżości i zaczną grać na miarę kadry xD i papa LM
0
Kamera na stadionie Luton to jest dramat ,wam tez sie tak źle ogląda mecze z tego typu kamera? :D Jak w jakimś 3 ligowym zespole hiszpańskim w pucharze króla
1
Maszyna Ten haga zaczyna sie rozpędzać
0
Tydzień temu gra jak równy z równym z przedostatnia drużyna w tabeli , dziś gra równy z równym z 3 drużyna od końca xD top4 wydaje się naprawdę ciężkie patrząc jakie wyjazdy przed nami jeszczze w tym sezonie....
0
@TR3YWAY szkoda że bez Forta , za kounde bym z chęcią go obejrzał
2
@Nazio_87 Oddysey fajny był ale może dla mnie bo jestem fanem starożytności :D gierkę na 100% zrobiłem, origin zresztą podobnie
0
@bartekvisca UE i eko świry e tym samym momencie Chiny i USA ekologię w dupie mają, a takie Indie chcą zwiększyć wydobycie węgla o połowę w 2024 względem 2023 xD