0

Ten żałosny trener daje Romeu na utrzymanie wyniku 1:1 xDD DNA Barcelony pełna parą

0

Pedri dziś ma trening biegowy

0

De jong odpuszcza każda stylowa piłkę bo ma żółta kartkę, widać to jak nie wiem a ten debil na ławce go nie zmienia xD

1

Xavi wykastrowal pedriego z umiejętności

9

Pedri jak panienka każdy go jak chce przepycha, ciągle nogę odstawia

1

Yamal już rękawami oddycha xD tak to jest jak gra się na jednego skrzydłowego i każda piła do niego

32

Jak nie wsadzą zaraz bramki przy takiej grze Napoli to znając życie pójdzie laga i dostaną gonga na pysk i się skończy

7

Szkoda że bramkarz Napoli meczy życia zaczyna grać xd

1

Christensen jest bezużyteczny, ani nie zagra jakiejś piłki, ani nie pociągnie do przodu rajdem, ani dryblingu

0

@macio_944 lilith wygląda za staro na moje, a Roland jest za mało wykoksowany Idris Elba by się idealnie nadawał, i gdzie jest brick ja się pytam

1

@FcPortoFan1999 ja bardzo żałuję że nikogo z rządzących nie będzie , w tym. Momencie format debaty przestaje mieć sens jak tylko jedna strona będzie w programie xD

1

@tristan87 no na to wychodzi ze taki będzie ten program, brak strony rządzącej jest końcem programu w formie "debaty"

3

@tristan87 jednej strony spoko ale jak to ma być debata, a od strony rządu nie ma nikogo to tak średnio bym powiedział ten format może wypalić , wszyscy zbroje obsrali z Rządu

3

Na kanale zero kolejna 3 godzinna uczta z gen. Andrzejczakiem w programie Ground Zero , polecam serdecznie chyba najlepszy program na kanale. Rzecz jasna rozumiem że format nie dla każdego i nie wszyscy muszą sie interesować geopolityką i wojskowością

0

No ale jak generał mówi że to już pora na przemówienie na boisku, to już teraz na serio maszyna ruszy

3

@tristan87 fakt denerwujący typek, ale jak kolega napisał pewnie jedyny co sie zgodził z strony rządzącej w tym momencie

0

@maroon ciekaw jestem kogo zaprosili z tych 6 rolników z protestów

5

A to sie ciekawy program jutro szykuje :D



0

@bartekvisca ceny w górę a najlepsze jest to , że ceny ropy idą w dół i dolar też idzie w dół :D

0

@mmaciass Ten mnie najbardziej boli bo grali z tak słabym Villareal i to jeszcze u siebie, @P33ck @Bobo25 to wiadomo ze takie gdybanie jest tylko gdybaniem ale z tych wszystkich meczy na styk jak wspomniałem wcześniej bardzo zabolało dostanie manity u siebie z drużyną która strzeliła 3 bramki przez cały miesiąc i ofensywnie wygląda dramatycznie

2

@michal26 Mazurek się słabo przygotował jak na moje, mógł więcej cytatów czy jakiś liczb podawać a tak to gość go merytorycznie zjechał jak szczeniaka, a taki cwaniak niby ten Mazurek :D co nie zmienia faktu że Czarnek inteligentny i pewny siebie , trochę media zakłamują rzeczywistość. Swoją droga porównajcie takiego polityka a wspomnianą żukowska przecież to przepaść jest :D

1

No i pięknie byłoby 2 Miejsce gdyby nie te dziady które taki blamaż z Villareal odwalili , już nie wspominając o Granadzie

1

Może i błędy w obronie Girony ale grając z nami strzeliliby tak czy siak więcej bramek od nas bo nasza obrona podobny poziom prezentuje

0

@tbas skończy sie na tym ze nowy trener powiew swieżości i zaczną grać na miarę kadry xD i papa LM

0

Kamera na stadionie Luton to jest dramat ,wam tez sie tak źle ogląda mecze z tego typu kamera? :D Jak w jakimś 3 ligowym zespole hiszpańskim w pucharze króla

1

Maszyna Ten haga zaczyna sie rozpędzać

0

Tydzień temu gra jak równy z równym z przedostatnia drużyna w tabeli , dziś gra równy z równym z 3 drużyna od końca xD top4 wydaje się naprawdę ciężkie patrząc jakie wyjazdy przed nami jeszczze w tym sezonie....

0

@TR3YWAY szkoda że bez Forta , za kounde bym z chęcią go obejrzał

2

@Nazio_87 Oddysey fajny był ale może dla mnie bo jestem fanem starożytności :D gierkę na 100% zrobiłem, origin zresztą podobnie

0

@bartekvisca UE i eko świry e tym samym momencie Chiny i USA ekologię w dupie mają, a takie Indie chcą zwiększyć wydobycie węgla o połowę w 2024 względem 2023 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?