0

10 pkt straty do lidera i 5 miejsce ? witany w 2k24 xD serio to top4 to bedzie wyczyn z tymi dziadami

0

Jak onie nie grają na zwolnienie trenera to ja nie wiem o co chodzi

0

Wbrew pozorom las Palmas w obronie gra naprawdę słabo , masę miejsca zostawiają ale co z tego jak nasi nie umieją nawet na chwilę przejąć kontroli, każda akcja przeciwnika ma znamiona zagrożenia nawet największą laga

3

Serio tutaj trzeba zacząć bać się o top4 jak tak dalej pójdzie

0

Balde nawet takiej piły nie umie zagrac na pustaka xD

1

Sandro i Munir bramke strzelają XDD no hit , oni sa dramatyczni w obronie

0

Tam nawet wiązadła mogły pójść

2

Czy Barcelona to Duma Katalonii? Czy w tym sezonie dumą jest Girona?

3

@Pedri16Future wygrywając jutro wyprzedzamy ATM a starty do liderów tak czy siak 7pkt

1

@Kgorecki2500 sam jestem fanem lego ale nie mam miejsca niestety na składowanie tego, jak ktoś ogarnia kupi zestaw nie ułoży za powiedzmy 500zl po kilku latach cena pójdzie w górę i sprzeda za 2000 zł

0

@MOLESTA a Barcelona w obronie wcale lepsza nie jest z tym że girona ma lepszy atak, a nie kopiącego się po czole lewego

1

@Kgorecki2500 jak tak człowiek patrzy ile kiedyś kosztowały zestawy a ile teraz to przepaść, ja mam z kolei coś takiego na półce w domu rodzinnym
https://promoklocki.pl/lego-city-4210-coast-guard-platform-p11842

5

@Robert1603 od początku sezonu są lepsi od nas

0

Nowy rok a Girona nadal swoje :D oni wogóle spuchną?

0

@LjakRoberciik taki to pożyje ja niestety 31.12 nocka i 1.01 nocka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ogląda człowiek to City i serio odnosi wrażenie że tutaj prędkość jest x1, 5 co najmniej niż w meczach barcelony, plus ciągle granie piłka , zawodnicy stale w ruchu szukają trójkątów do rozegrania , coś z czego słynęła Barcelona

2

@Lionel_Messi10 trochę to smutne ze tak zasłużonego klubu jak Barcelona nie stać na takie "groszowe" transfery

8

@Gaz moze na okres przygotowawczy przed kolejnym sezonem bedzie gotowy xD

1

@tadzik447 ja praktycznie tlyko tam gry kupuje i nigdy nie było żadnego problemu

1

@marcin62 współczuję pracownikom w sortowni, pracowałem chwilę dorywczo na magazynie DPD i wiem jak to wygląda

0

@matt121 nie dziwne chłop 70% czasu sezonu jest kontuzjowany

1

@FioletoweOczy teraz wychodzi jakim trenerem jest Xavi, poprzedni sezon się już nigdy nie powtórzy

0

No to co na ten zespół w Pucharze króla chyba musi wyjść pierwszy skład bo skończy się jak ajax wczoraj :D

7

7 pkt straty do lidera i tylko 3 pkt przewagi nad 4 i 5 zespołem, no to się szykuje walka o top 4

1

Smutno się to ogląda, każda akcja przeciwnika nawet zwykła laga stwarza znamiona zagrożenia pod nasza bramka xD W tym momencie co mamy gorsze obronę czy atak?

0

No to lewusek podkręca swój rekord bez bramki i liczbę zmarnowanych sytuacji

1

Ciekawe jaka wymówka dzis? Duzo strzałów czy presja mediów

0

Kounde to nawet jak pilke prowadzi to ma problemy , gosc co zjazd zaliczył

0

Najgorsza druzyna XXI wieku w lidze gra na równi równym z barcelona xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?