2

Ale Cancelo mógł tam do lewego zagrać praktycznie na tap ina xd

6

Kolejne dwa podania i setka Girony xD

0

Christensen bym nie winił, boczny obrońca miał autostradę przed sobą żadnego pressingu to i piłeczkę zagrał ładna, dziura była fest w środku

4

I cyk dwa podania i brameczka xDD

4

Lewy przyjęcie na 4 metry po raz pierwszy

0

@PatrykBarca nic takiego nie napisałem, napisałem tylko że tam jest szybka gra tj wymiana podań, zmiany pozycji, wystawianie się do zagrania jakiekolwiek schematy w rozegraniu itp.

0

@MesQueUnClub96 ja nigdzie nie napisałem że mam jakiś problem wbrew pozorom napisałem prawdę patrząc na ostatnie mecze nie licząc atletico , to Ty sie spinasz i tworzysz problemy na wirtualnym forum służącym do wyrażania swoich opinii

0

@MesQueUnClub96 kibicem się jest, a nie bywa to i się mecze ogląda kolego

0

Człowiek ogląda takie City, fajne meczycho, szybka wymiana piłki cyk cyk duża fizycznosc bardzo szybka gra, a w perspektywie wieczorem Xaviball i wszystko co przeciwne do tego :D

4

@marcin62 Bo taki był klimat tego miasta gdzie sie 4 część działa , Los santos to takie hollywod wiec wiadomo ze klimat musiał być bardziej radosny , a aktualne Vice City czyli coś ala miami to już wogóle klimatem nie ponurości nie pasuje :D

0

No to co w niedzielę kończyny hegemonię Girony w Katalonii?

0

Girona pokazała moc w 2 połowie :D

1

Totenham jaki cyrk w obronie dzis XD

0

@xVENUMx castrol teraz to gunwo jest , valvoline jest spoko albo z lepszych to motul

5

@norbi77 i ta wizja reżyserki robiła z polaków ala ssmanów :D

0

Jak tam był u was mikołaj ? U mnie stabilnie dostałem elektryczną szczoteczkę pozdro z fartem

3

Ostatnia kontra to pokaz tragikomedii w naszym wykonaniu xD

0

No teraz tylko nie zesrać się 2 metry przed kiblem jak z realem

3

Lewy jak kaleka gra xD

5

Oglądanie City czy Leverkusen to jak by oglądać x2 przyspieszenie w porównaniu z Barcelona :D

0

No i real spokojnie ogrywa Granadę czego Barcelona z xaviballem nie potrafiła :D

1

Boże miej nas w opiece w weekend, z taka gra to Atletico z nas miazgę zrobi

0

Widzę że nasi młodzi w LM pokazali klasę i mental starszych kolegów i dostali 0:4 u siebie z Porto xDDD

5

Człowiek Ogląda Barcelonę a później takie City albo jakikolwiek inny mecz ligi Angielskiej i ma wrażenie że to jakby dwa inne piłkarskie światy, że anglia gra w przyśpieszeniu x2 a Barcelona jak muchy w smole

0

Czy to pora zacząć martwić sie o top4 i LM w następnym sezonie czy na wyrost ? :D

0

No i tak sie żyje w tej barcelońskiej rzeczywistości , dobra Xavi out ale kto realny za niego ? Nie ma praktycznie żadnej innej opcji w naszej sytuacji

0

No pedri pedri taka troche seteczka ta sytuacja to była

1

Xavi tego nie widzi ze praktycznie od początku meczy nasi zawodnicy rozkładają ręce w środku boiska bo nie maja do kogo grać? I nic zero reakcji z jego strony

1

Myślicie ze tak grajace City ile by nas zjechało? Manitka do przerwy ?

0

Jak oni beda tak grac kolejne 4 mecze w dupe i zaraz bedzie walka o LM a nie o mistrza XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?