Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Romeu to tykająca bomba xd
0
Ale obrona sevilli jest mierna , a my nie potrafimy bramki strzelic xd
1
ogólnie straszny chaos , obrona sevilli jest bardzo słaba a nasz atak strasznie nie składny prócz paru przebłysków
0
Strasznie irytujee ten mecz, grają jak paralitycy jacyś xD
0
Lewy weź ty człowieku nie rozgrywaj bo się nie nadajesz
1
FC Chaos póki co, zero konkretów
0
@maroon myślę że nie ma szans na dłuższa metę żeby tak grali, plus do tego oni z nikim poważnym jeszcze nie grali
0
Fati kopał się po czole i go zmienili w przerwie? :D
0
@PatrykBarca IMO Oriol ostatnie 3 mecze jeden z najsłabszych na boisku
4
Xavi ucz się od Girony jak się gra w piłeczkę
0
Najgorsze jest to że Mallorca się nie zamurowało tylko grała względnie "normalnie" A nasi i tak nie potrafili tego wygrać, jak mówi klasyk takimi meczami się mistrza wygrywa :D
0
Ale żeby grać dwoma srodkowymi obrońcami bez rozegrania
0
Xavi niech dzwoni do trenera Girony o pomoc z taktyka na dzisiejszego przeciwnika
0
No jak Romeu jest weryfikowany przez Mallorce a wcześniej Celte to wiedz że nie jest dobrze z naszym nabytkiem
0
Mental Girony by się przydał, może i trener nawet :D
2
Dwie manity wiosny nie czynią xD
0
Yamalek by sie przydał w pierwszym
0
@Emhyr Burnley może powalczyć ale co do pozostałych to chyba raczej pewniaczki do spadku
1
Jak brighton negatywnie zweryfikuje Fatiego to będzie ciekawie :D
0
No to jak de jong i Pedri wrócą w listopadzie to dopiero w tedy maszynka pójdzie w ruch i manitki co 3 dni
0
Wiadomo już coś co z De jongiem?
0
No i tak się strzela , jakby Ferran wykorzystał tak okazję co innego by było teraz
0
@Fantastyczny Chłopiec real w tym czasie przy kontuzji 3 ważnych piłkarzy, robi maxa jeszcze pewnie znając życie jutro wygrają
2
Na taka grę czekałem 3 dni!
0
Miało być tak pięknie kolejna manita a tu zonk, romeu i lewy chyba póki co najsłabsi a no i pytanie Ferran to w tym meczu gra?
2
Szkoda że bez Yamala :c
2
Tyle dobrze że chociaż pokazuje kto jest za to odpowiedzialny , no ale szkoda że reszta taka jak każdy się spodziewał
6
No to nieźle :D
5
Wypływają urywki zielonej granicy, to nie tylko odklejenie w związku z sytuacja na granicy białoruskiej ale i są sceny jak stuhr się żali że walczy z nazistami w rządzie xD wracając do tematu nielegalnych migrantów, Francja w związku z sytuacja we Włoszech zaczyna się wycofywać z chęci przyjmowania migrantów, zaraz się okaże że to o co walczyła Polska na zachodzie będzie norma :D
0
@Borneo oile będzie kasa na Víctora :D