3

Romeu to tykająca bomba xd

0

Ale obrona sevilli jest mierna , a my nie potrafimy bramki strzelic xd

1

ogólnie straszny chaos , obrona sevilli jest bardzo słaba a nasz atak strasznie nie składny prócz paru przebłysków

0

Strasznie irytujee ten mecz, grają jak paralitycy jacyś xD

0

Lewy weź ty człowieku nie rozgrywaj bo się nie nadajesz

1

FC Chaos póki co, zero konkretów

0

@maroon myślę że nie ma szans na dłuższa metę żeby tak grali, plus do tego oni z nikim poważnym jeszcze nie grali

0

Fati kopał się po czole i go zmienili w przerwie? :D

0

@PatrykBarca IMO Oriol ostatnie 3 mecze jeden z najsłabszych na boisku

4

Xavi ucz się od Girony jak się gra w piłeczkę

0

Najgorsze jest to że Mallorca się nie zamurowało tylko grała względnie "normalnie" A nasi i tak nie potrafili tego wygrać, jak mówi klasyk takimi meczami się mistrza wygrywa :D

0

Ale żeby grać dwoma srodkowymi obrońcami bez rozegrania

0

Xavi niech dzwoni do trenera Girony o pomoc z taktyka na dzisiejszego przeciwnika

0

No jak Romeu jest weryfikowany przez Mallorce a wcześniej Celte to wiedz że nie jest dobrze z naszym nabytkiem

0

Mental Girony by się przydał, może i trener nawet :D

2

Dwie manity wiosny nie czynią xD

0

Yamalek by sie przydał w pierwszym

0

@Emhyr Burnley może powalczyć ale co do pozostałych to chyba raczej pewniaczki do spadku

1

Jak brighton negatywnie zweryfikuje Fatiego to będzie ciekawie :D

0

No to jak de jong i Pedri wrócą w listopadzie to dopiero w tedy maszynka pójdzie w ruch i manitki co 3 dni

0

Wiadomo już coś co z De jongiem?

0

No i tak się strzela , jakby Ferran wykorzystał tak okazję co innego by było teraz

0

@Fantastyczny Chłopiec real w tym czasie przy kontuzji 3 ważnych piłkarzy, robi maxa jeszcze pewnie znając życie jutro wygrają

2

Na taka grę czekałem 3 dni!

0

Miało być tak pięknie kolejna manita a tu zonk, romeu i lewy chyba póki co najsłabsi a no i pytanie Ferran to w tym meczu gra?

2

Szkoda że bez Yamala :c

2

Tyle dobrze że chociaż pokazuje kto jest za to odpowiedzialny , no ale szkoda że reszta taka jak każdy się spodziewał


6

No to nieźle :D





5

Wypływają urywki zielonej granicy, to nie tylko odklejenie w związku z sytuacja na granicy białoruskiej ale i są sceny jak stuhr się żali że walczy z nazistami w rządzie xD wracając do tematu nielegalnych migrantów, Francja w związku z sytuacja we Włoszech zaczyna się wycofywać z chęci przyjmowania migrantów, zaraz się okaże że to o co walczyła Polska na zachodzie będzie norma :D

0

@Borneo oile będzie kasa na Víctora :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?