2

Szkoda że bez Yamala :c

2

Tyle dobrze że chociaż pokazuje kto jest za to odpowiedzialny , no ale szkoda że reszta taka jak każdy się spodziewał


6

No to nieźle :D





5

Wypływają urywki zielonej granicy, to nie tylko odklejenie w związku z sytuacja na granicy białoruskiej ale i są sceny jak stuhr się żali że walczy z nazistami w rządzie xD wracając do tematu nielegalnych migrantów, Francja w związku z sytuacja we Włoszech zaczyna się wycofywać z chęci przyjmowania migrantów, zaraz się okaże że to o co walczyła Polska na zachodzie będzie norma :D

0

@Borneo oile będzie kasa na Víctora :D

0

@macio_944 o tą jego formę najbardziej się boje no i ze zaraz znów sie połamie

0

Słabo gramy w pressingu i przejmowaniu 2 piłek , i pytanie czy my tak dziś cienko czy antwerpia tak dobrze gra

1

ah to przyjęcie lewego

0

ale ta antwerpia co piłke ładnie wyprowadza to nie mam pytan , zero jakiegoś chaosu w obronie

0

Felix lubi tak przytrzymac piłeczke

0

Girona ciśnie szkoda ze Torre na ławie :c

2

@Kgorecki2500 od dawna wiadomo ze tak wyglądała by doktryna obronną, wiele nowości nie ujawnili

1

@Kessie powinien xD znając życie wróci w połowie listopada i zaraz kolejna kontuzje złapie, albo będziee bez formy po takiej przerwie

2

Zdrowy Pedri oraz Araujo i skład wygląda mocarnie

3

Oglądałem mecz Brighton z Newcastle i teraz z ManU i ponad połowa składu inna w tych meczach że strony y Brighton xD a tylko 2 kontuzje i to graczy którzy jeszcze w tym sezonie nie grali , ciekawy misz masz robi ten de zerbi

0

@kampe borussia póki co słabo weszła w sezon , nie wspominając o newcastle którzy 3 porażki pod rząd zaliczyli w lidze

2

@Messi96_96 no niestety xavi przy xabim póki co wygląda jak taktyczny impotent

1

@Mroziu też nie mam ale znam kogoś kto też nie ma

2

@Ziemny xabi kolejny trener realu zapewne , moze zrobić z nimi maszynke niezła

4

Swoją drogą bramkarz Leverkusen co dziś ma dzień konia to nie mam pytań jakie piły wyjmuje

2

Dembele jeszcze bez kontuzji ciekawe , ogólnie smiesznie by bylo jakby cały sezon nie złapał żadnej w PSG wyszłoby ze nasza opieka medyczna ssie xd

1

@Borneo te wszystkie zdarzenia nic nie maja do SG , domena granicy powietrznej nalezy do sil zbrojnych a nie SG. Ciemnota społeczeństwa o zgubili zapalnik pewnie SG bo na granicy xD a imo budowa płotu to najlepsze co mogli zrobic a ze zostało wykonane w taki czy inny sposób to juz inna sprawa

0

@Szmulek jest już gameplay? :D

0

@macio_944 z tego co wiem ta "nagroda" jest traktowana coś ala nagroda pocieszenia , żadnej poważnej nagrody tam nie dostała na tym festiwalu xd swoją drogą ciekawe co wlosi sadza o tym filmie patrzac co sie dzieje u nich na Lampedusie

1

@PJ777 czy oni dobrze weszli w mecz , no nie wiem, nic z tego nie wynikało jeden celny strzał a Albania potrafiła paroma Podaniami stworzyć zagrożenie

0

@Esteban_ nie różni się zbytnio od takiego Fallouta 4 nie licząc otoczki gdzie się dzieje xd

0

Jak tam Yamal po pierwszej połowie?

1

Czyli co zaczynamy zajeżdzanie Yamala xD a torres dalej szansy nie dostanie

0

Havertz co kocur , ja nie wiem jakim cudem ktos za niego dał 75mln XD

0

Osasuna dziś zapłaci rachunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?