1

a Dembele zrobił Dembele i niczym w meczu z liverpolem postanowil spudłowac

0

@tbas serio czy to jakiś żart? XD

1

@Zoker taka liga orlikowa xD la zabawa

2

@Rust_Cohle Śródziemie top

8

@okiemtypera_lucaxx95 znam ten ból , też robie w "firmie" gdzie kobiety lubią namiętnie korzystać z swoich uprawnień

0

Szukam chętnych na Disney+ , w 4 osoby wychodzi jakies 7 zł :D

0

@Peter przy 4 osobach 7 złoty na głowę

0

Poszukuje chętnych na Disney+ ewentualnie jak ktoś ma miejsce żeby się dołączyć :D

0

@IronSanHybrid no dla mnie to herezja :D we Włoszech nie byłem i sensu też nie ma dla mnie chleb i makaron

0

@IronSanHybrid ewentualnie z ketchupem, a nie że tylko nim, głównie z sosem. Jadłem Gołąbki w restauracjach czy karczmach i nigdzie nie dają ziemniaków

0

@IronSanHybrid to Ty tam u siebie nieźle masz , jak można jeść ryż z ziemniaki xD

0

@IronSanHybrid no jak to z czym? Same z sosem grzybowym albo pomidorowym ewentualnie ketchup

2

@IronSanHybrid gołąbki z ziemniaki? Co to za herezja

5

Hejtpark będzie dziś piękny xD

0

Też was tak denerwuje ta kamera? :D

1

Hiszpania potężnie bezpłciowa, zero jakiejś kreatywności, napastnicy też tacy nijacy

0

Gakpo to taki liverpoolski ferran

0

@Tomo1989 obserwuje wojnę od początku i Polski osint, wolskiego to trzeba słuchać przez palce. Specjalista bardzo dobry ale od sprzętu jeśli chodzi o taktykę czy przewidywanie to średnio u niego z tym

2

Może lepiej że nie awansowali, bo pościągali by jakiegoś szrotu na 2 ligę a tak kaska wolna będzie

0

@Kapiczek jeszcze na dobre się nie zaczęła, narazie to rozpoznanie bojem, myślę że Ukraińcy jeszcze nas zaskoczą

0

@RomanHoffer wiadomo kto wiadomo o co

0

Przecież jeśli to prawda że Apple i adidas dogadają się z Messim jak przyjdzie i jakiś% dochodów dostanie, to on takie siano zarobi

0

Kessie kocur xd

0

Dobrze ze Xavi wziął tylu młodych i dał szanse, gorzej od ferrana nie zagraliby

0

Jaki frajerski gol matko kochana

0

Obrona hiszpanii niczym Barcelony przy rożnych :D

7

Dembele to taka idealna definicja gwiazdy orlikowej, coś potrafi czasem zakiwa się sam ze sobą czasem mu wyjdzie akcja życia

3

@AlexDark00 dobrze dziś gra ale był moment jak dostał pile od Dembele, start fati by obrońcę ograł na szybkość i sam na sam wyszedł. Widać że kontuzja mu zabrała coś na czym bazował trochę

5

Roberto jest tak bezjajeczny nie nadaje się ani do ataku ani do obrony, jest bo jest i tyle. Podania do tyłu mu dobrze wychodzą jedynie

1

Po 5 przegranych meczach z rzędu , Valladolid przełamuje zła Passę z Mistrzem Hiszpanii swoją droga dobrze że real i Atletico dawali dupy bardziej niż my w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?