Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a Dembele zrobił Dembele i niczym w meczu z liverpolem postanowil spudłowac
0
@tbas serio czy to jakiś żart? XD
1
@Zoker taka liga orlikowa xD la zabawa
2
@Rust_Cohle Śródziemie top
8
@okiemtypera_lucaxx95 znam ten ból , też robie w "firmie" gdzie kobiety lubią namiętnie korzystać z swoich uprawnień
0
Szukam chętnych na Disney+ , w 4 osoby wychodzi jakies 7 zł :D
0
@Peter przy 4 osobach 7 złoty na głowę
0
Poszukuje chętnych na Disney+ ewentualnie jak ktoś ma miejsce żeby się dołączyć :D
0
@IronSanHybrid no dla mnie to herezja :D we Włoszech nie byłem i sensu też nie ma dla mnie chleb i makaron
0
@IronSanHybrid ewentualnie z ketchupem, a nie że tylko nim, głównie z sosem. Jadłem Gołąbki w restauracjach czy karczmach i nigdzie nie dają ziemniaków
0
@IronSanHybrid to Ty tam u siebie nieźle masz , jak można jeść ryż z ziemniaki xD
0
@IronSanHybrid no jak to z czym? Same z sosem grzybowym albo pomidorowym ewentualnie ketchup
2
@IronSanHybrid gołąbki z ziemniaki? Co to za herezja
5
Hejtpark będzie dziś piękny xD
0
Też was tak denerwuje ta kamera? :D
1
Hiszpania potężnie bezpłciowa, zero jakiejś kreatywności, napastnicy też tacy nijacy
0
Gakpo to taki liverpoolski ferran
0
@Tomo1989 obserwuje wojnę od początku i Polski osint, wolskiego to trzeba słuchać przez palce. Specjalista bardzo dobry ale od sprzętu jeśli chodzi o taktykę czy przewidywanie to średnio u niego z tym
2
Może lepiej że nie awansowali, bo pościągali by jakiegoś szrotu na 2 ligę a tak kaska wolna będzie
0
@Kapiczek jeszcze na dobre się nie zaczęła, narazie to rozpoznanie bojem, myślę że Ukraińcy jeszcze nas zaskoczą
0
@RomanHoffer wiadomo kto wiadomo o co
0
Przecież jeśli to prawda że Apple i adidas dogadają się z Messim jak przyjdzie i jakiś% dochodów dostanie, to on takie siano zarobi
0
Kessie kocur xd
0
Dobrze ze Xavi wziął tylu młodych i dał szanse, gorzej od ferrana nie zagraliby
0
Jaki frajerski gol matko kochana
0
Obrona hiszpanii niczym Barcelony przy rożnych :D
7
Dembele to taka idealna definicja gwiazdy orlikowej, coś potrafi czasem zakiwa się sam ze sobą czasem mu wyjdzie akcja życia
3
@AlexDark00 dobrze dziś gra ale był moment jak dostał pile od Dembele, start fati by obrońcę ograł na szybkość i sam na sam wyszedł. Widać że kontuzja mu zabrała coś na czym bazował trochę
5
Roberto jest tak bezjajeczny nie nadaje się ani do ataku ani do obrony, jest bo jest i tyle. Podania do tyłu mu dobrze wychodzą jedynie
1
Po 5 przegranych meczach z rzędu , Valladolid przełamuje zła Passę z Mistrzem Hiszpanii swoją droga dobrze że real i Atletico dawali dupy bardziej niż my w tym sezonie