Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maszynka ManU zaczyna sie rozkręcać natomiast Barcelona jaka była taka jest dalej , stoi w miejscu . Oj ciężko będzie z nimi wygrać w LE chyba że geniusz taktyczny Xaviego po raz kolejny nas zaskoczy!
1
@Zoker zaszalej i spróbuj coś nowego wybierz bref
1
Jesteśmy dziadami
7
Lahoz lahozem ale barcelona gra taki piach że sama jest sobie winna
3
Gen frajerstwa wraca XDDDD
0
mogli by juz 2 wsadzić bo będzie smród do końca
0
Pedri i Fati pierwsi do zmiany
0
Fati to impostor
1
@Rust_Cohle jesteś wzywany na pw kumpel :D
2
Klich wszedł i gość wygląda jak oldboy XD jak mucha w smole nic nie biega i jest tak powolny
0
@LambiPL legitny to wiem ale przy zakupie kartą jak daje polska to jest drożej, a jak jakis inny kraj to dopłata 0 bazowo mi Ukrainę daje
0
Kupował ktoś kiedyś coś przez instatnt gaming? :D
0
@Pewex a dubbing jest znośny?
1
Bombele to duch w dzisiejszym meczu
1
I cyk typowa FIFA kontra i gol :D
1
Gol z dupy, Argentyna nic nie gra
1
Niech Lucho teraz streamka odpali :D to ostatnio mu najlepiej wychodziło
0
Jakie żałosne karne xD
2
W Barcelonie to chociaż Dembele na skrzydle jest co robi wiatr , a w Hiszpanii nie ma nikogo i wygląda to jak wygląda
1
@lucca87 Pau Torres to impostor na tym mundialu, chłop grał starszy piach
4
Pedri to magik świetnie zniknął w meczu xD, Busquets też dramat
0
@AlexDark00 to nie wytłumaczenie, nawet mimo tego powinni strzelić
0
Gavi z Torresem uruchomili gen Barcelony , nieumiejętność strzelenia bramki xD
7
Llorente do zmiany jako pierwszy, chłop w obronie kręcony jak dziecko, każda piła do niego to chaos
0
Hiszpania nie potrafi zrobić nawet jakiejś groźnej akcji, są tak bezjajeczni z tymi skrzydłami pokoju Torresa i Olmo
0
Ale ta Hiszpania jest słaba, nic nie grają
0
Znów ten cienias Olmo
0
Z tymi 30 mln to tak na serio jest? Bo ja nie w temacie xd
1
@Uukasz_93 przecież takie odcinki to normalka, lepiej tak niż miałby obrażać jakoś mocniej
0
Mogli bardziej w pierwszej połowie grać stojanowa