0

@Rl9k1nG chyba zagram jakąś 100 na inter , jak przegraja będę się cieszył ze barca dała rade, a jak wygrają chociaż łzy będę wycierał stówkami

2

No to co Ligo europy witaj , przynajmniej doborowe towarzystwo tam bedzie

1

@PatrychoO trochę w tym prawdy , oglądając aktualnie mecze barcy mam odczucia jakby za koemana

11

Nie wiem dla mnie xavi nie umie reagowac w meczu, jak taktyka sie posypie albo komus forma nie siądzie to on nic nie potrafi zmienić i nie ma żadnego planu B

1

Inter juz zesrany po tym co dzi,ś zobaczył

2

Raphinha kolejny mecz do zapomnięcia

1

Bracelona wyszła na 2 połowe ? Co oni graja za dramat

0

taka akcja pedriego a torres jak jakiś junior dal sobie pilke zabrac

0

nie wiem ja mam jakieś wrażenie ze nasi sami wieksze zagrozenie pod bramka stwarzają niz celta , za kazdym razem jak obrońcy maja pilke cykam sie ze cos odwala

0

@La Pulgaa jedna kontra i bedzie smród

1

Czyli założyli awans do 1/4 LM w budżecie gdzie wygranie LE nawet nie da takich pieniędzy hmm ciekawe, będzie przykro jak już na dzień dobry budżet spadnie z rowerka i nie wyjdą z grupy

0

@Striker Dembele za to ma!

0

@P33ck póki co narazie tylko real w kolejnej fazie

7

@Tridente2015 jeśli chodzi o LM to tak od 3-4 lat liczymy na epickie zwycięstwa i za każdym razem dostajemy obuchem w twarz

1

@Alberto1031 od 3 sezonów Barcelona to Wielkie rozczarowanie z przebłyskami

6

@Emhyr maja szybie boki obrony , mają kretywny i mobilny środek pola i mają magików z przodu. Nie grają kombinacyjnie ? A bramka to co było xd

0

Aż człowiek tęskni za takimi bramkami jak ta messiego, nie wyborazam sobie zeby u nas taka akcja sie udala xd

0

@Dembouz1899 oni bardziej zmotywowani będą na camp Nou żeby po raz kolejny upokorzyć Barcelonę xD nawet na remisik u siebie zagrają jak to pomoże Interowi i da pstryczek w nos Barcelonie

7

@Kondziubarca jak ma grać na lewej to już lepiej żeby w ogóle nie grał

0

@AlvaroHanso jedna asystę do lewego i tyle

1

Też odnosicie wrażenie że Xavi to taktyczny analfabeta? Jeśli chodzi o ten aspekt trenerski nawet średnicy ligowi potrafili go przewyższyć i zamknąć w szklanej kuli, oglądając studio w KS przed meczem była mowa że Inzaghi ma jeden sposób patrzenia na grę i piłkę, to co w takim razie powiedzieć o naszym asie?

10

Przecież jak my drugi raz z rzędu nie wyjdziemy z grupy to będzie blamaż z najsłabszym Interem od dawna xD a finansowo tam dupcia laporcie znów będzie się palić i kolejna dźwignia będzie brana. Może po zakupie kolejnych x piłkarzy zaczniemy coś grać lepiej

4

Karny karnym ale my taki piach graliśmy że to głowa mała, zero pomysłu na atak, skrzydła bezużyteczne, miliony dośrodkowań na 3 środkowych obrońców i jednego Lewandowskiego. To była ta taktyka? Inter 2-3 podania i robili smród nam w obronie, stracona bramka to sytuacja z niczego tylko z pasywnej gry naszej obrony i pomocników

1

@andrzejdawid błąd nie wystawienie go w pierwszym

4

No to za tydzien INTER zapłaci rachunek, a nastepny w kolejce bayernik. Twierdza camp nou nas poniesie

2

50 dośrodkowań na lewego wśród 3 wysokich środkowych obrońców no to jest poprostu hit, wręcz cudna taktyka od realu sie xavi chyba uczyl

4

1

Z taką gra Xavi szybko zacznie siwieć, jak z taką formą wchodzimy na najtrudniejszy okres sezonu to nie wróży nic dobrego

12

Wyszedl najwiekszy mankament busquetsa , jest za wolny. Jakis inny defensywny pomocnik pewnie zdazylby doskoczyc

1

No i da sie strzelić zza pola karnego nie trzeba wejsc do bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?