Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile to juz lat Polska nie ma rozgrywającego na światowym poziomie :/
1
@Janas11224 kontuzja
0
@DonAndresFCB w szkółce mamy perspektywistycznych skrzydłowych, Ilias i przede wszystkim Yamal. Jak wpłynęła by oferta za Ferrana bym się nie zastanawiał
0
Co z tego że skład szeroki jak zmiennicy nie dojezdzaja xd
0
Torres jest beznadziejny
0
16 minut i bez gola z najgorszym zespołem la ligi, jak tak mozna ?!
0
Jeśli masz 2:0 i nie wygrywasz 3:0 to przegrywasz 2:3 , witamy w siatkówce
0
To serio był karny? :D
0
@mariogbch viaplay na cn+ jest tylko jak gra liga angielska
3
A mógł być hattriczek jakby lobika zapodal
0
Cyrk w obronie, pomijając fakt ze po różnym dostali kontrę xD
4
Te ich kontry mają potencjał jakby lepiej rozgrywali, niech barca strzeli bramkę bo zaraz będzie dym
0
Dembele co piękna piła na kontrę
0
Ustawienie PSG to chyba najlepsza opcja dla Messiego, w ustawieniu Barcy nie było by dla niego optymalnego miejsca
3
@pt9 wizualnie piękny, póki co fabuła glupiutka ale dopiero 2 odcinki lecz podejrzewam że scenariusz będziesz najgorszym minusem tej produkcji. Postacie niekiedy są przerysowane i karykaturalne. A aktorstwo to jest falujące fajnie grany Durin a z drugiej strony najsłabsza Galadriela gdzie to będzie główna bohaterka a to nie wróży zbyt dobrze serialowi dobijając tym że zrobiono z niej karykaturę silnie kobiecej postaci :D Jak śmierć w Wenecji może jeszcze się rozkręci choć wątpię
1
@FCB_dimiC 40k toć minimum w jakimś sline bo bez tego środek jest biedny strasznie i mam na myśli polift rzecz jasna :D
1
@FCB_dimiC w tej cenie a4 b8? To jakiś golas konkret musi być i ładnym przebiegiem, plus przed liftem tam problemy z silnikami były
6
Jestem po seansie 3 odcinka Rodu Smoka , z odcinek na odcinek coraz bardziej sie rozkręca ten serial i jest coraz lepszy. Te 2 odcinki Pierścieni Władzy to jak dla mnie nie mają podjazdu do produkcji HBO
0
Arsenal co ładnie gra to ich pecha mieli bo manu jedna kontra i gol
0
Antony wyjaśnia hejterów
1
@Rust_Cohle ogladam viaplay przez c+online inne programy chodza bez przeszkód a maja lepszą jakośc a nie 720p xd
1
Ale to viaplay ssie , mecz chodzi 10 sekund i scina , przeladujesz strone i to smao i tak ciagle xd
0
@Emhyr procz Yamala to nie slyszalem o żadnym, jacys perspektywistyczni ?
0
W środe takie meczyki ze nie wiadomo co oglądać :D
0
Fati dziś jak jakaś orlikowa gwiazda co pila do niego kiwa sie i traci a wychodza mu inni do podania
0
Fati też wszedł i chłopa nie widać , jak dostaje pilke zamiast grac to sie kiwa i traci
4
Ferran Torres jest beznadziejny fakt nie opinia
1
Lewy na dobra sprawe to powinien ten mecz z hattrickiem skonczyc :D oczywiscie jakby mu podawal dembele
1
Messi by to podał
1
Kolejny mecz z rzędu w którym środek pola nie istnieje