1

Ile to juz lat Polska nie ma rozgrywającego na światowym poziomie :/

1

@Janas11224 kontuzja

0

@DonAndresFCB w szkółce mamy perspektywistycznych skrzydłowych, Ilias i przede wszystkim Yamal. Jak wpłynęła by oferta za Ferrana bym się nie zastanawiał

0

Co z tego że skład szeroki jak zmiennicy nie dojezdzaja xd

0

Torres jest beznadziejny

0

16 minut i bez gola z najgorszym zespołem la ligi, jak tak mozna ?!

0

Jeśli masz 2:0 i nie wygrywasz 3:0 to przegrywasz 2:3 , witamy w siatkówce

0

To serio był karny? :D

0

@mariogbch viaplay na cn+ jest tylko jak gra liga angielska

3

A mógł być hattriczek jakby lobika zapodal

0

Cyrk w obronie, pomijając fakt ze po różnym dostali kontrę xD

4

Te ich kontry mają potencjał jakby lepiej rozgrywali, niech barca strzeli bramkę bo zaraz będzie dym

0

Dembele co piękna piła na kontrę

0

Ustawienie PSG to chyba najlepsza opcja dla Messiego, w ustawieniu Barcy nie było by dla niego optymalnego miejsca

3

@pt9 wizualnie piękny, póki co fabuła glupiutka ale dopiero 2 odcinki lecz podejrzewam że scenariusz będziesz najgorszym minusem tej produkcji. Postacie niekiedy są przerysowane i karykaturalne. A aktorstwo to jest falujące fajnie grany Durin a z drugiej strony najsłabsza Galadriela gdzie to będzie główna bohaterka a to nie wróży zbyt dobrze serialowi dobijając tym że zrobiono z niej karykaturę silnie kobiecej postaci :D Jak śmierć w Wenecji może jeszcze się rozkręci choć wątpię

1

@FCB_dimiC 40k toć minimum w jakimś sline bo bez tego środek jest biedny strasznie i mam na myśli polift rzecz jasna :D

1

@FCB_dimiC w tej cenie a4 b8? To jakiś golas konkret musi być i ładnym przebiegiem, plus przed liftem tam problemy z silnikami były

6

Jestem po seansie 3 odcinka Rodu Smoka , z odcinek na odcinek coraz bardziej sie rozkręca ten serial i jest coraz lepszy. Te 2 odcinki Pierścieni Władzy to jak dla mnie nie mają podjazdu do produkcji HBO

0

Arsenal co ładnie gra to ich pecha mieli bo manu jedna kontra i gol

0

Antony wyjaśnia hejterów

1

@Rust_Cohle ogladam viaplay przez c+online inne programy chodza bez przeszkód a maja lepszą jakośc a nie 720p xd

1

Ale to viaplay ssie , mecz chodzi 10 sekund i scina , przeladujesz strone i to smao i tak ciagle xd

0

@Emhyr procz Yamala to nie slyszalem o żadnym, jacys perspektywistyczni ?

0

W środe takie meczyki ze nie wiadomo co oglądać :D

0

Fati dziś jak jakaś orlikowa gwiazda co pila do niego kiwa sie i traci a wychodza mu inni do podania

0

Fati też wszedł i chłopa nie widać , jak dostaje pilke zamiast grac to sie kiwa i traci

4

Ferran Torres jest beznadziejny fakt nie opinia

1

Lewy na dobra sprawe to powinien ten mecz z hattrickiem skonczyc :D oczywiscie jakby mu podawal dembele

1

Messi by to podał

1

Kolejny mecz z rzędu w którym środek pola nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?