Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No Dembele no part, kto by się spodziewał takiej sprawy xd
0
@Sebeko ale niech ich sprawdza z głową a nie w taki bezsensowny sposób
2
Serio Xavi dał nico na ŚO? Mając tylu potencjalnych Środkowych obrońców a arajuo dalej na boku xDD
2
@kiper09 wysoka pensja?
5
Xavi chyba się nie nauczył że Aubameyang na skrzydle jest pomyłką xdd
0
Chyba najgorszy sparing póki co, nudy straszne
3
@Pawel13sz Alba i Busquets widzę kapitanowie idealnie wpasowujacy się w nowa drabinkę plac xD
0
Data 13 sierpień z jednej strony nie mogę się doczekać bo to start sezonu, a z drugiej kończy mi się wtedy umowa w robocie i nie dostanę przedłużenia. Ciężkie jest życie człowieka
6
@don'T.R.I.P.e no niestety wciskanie na siłę mniejszości, poruszanie tematyki LGBT czy robienie silnych niezależnych postaci kobiecych które wyglądają karykaturalnie, czytaj Yennefer w wiedzminie gdzie zaczyna się robić serial o niej a nie o Geralcie. I teraz amazon idzie w to samo ze swoją Galadriela bohaterka a faceci są jako debile prezentowani. Co to ma na celu nie wiem
2
Ale przy bramce Keana ter stegen wystarczyło żeby sie rzucił i przeciął piłe, a nie stał i patrzył i rzucil sie dopiero jak chłop do pustej walił
1
@BartqRKO ogólnie chłop miał 3 pilki na krzyż , no ale fakt faktem wiele nietrafnych decyzji i same straty prawie
7
3 bardziej defensywnych pomocników a i tak środek pola jak ser szwajcarski xD
5
mam wrażenie Xavi takim skladem to sam krzywde robi graczom
1
Składzik taki 2/10, nie podoba mnie sie to no ale zobaczymy jak będą chodzić :D
1
No i gdzie ten żul Kounde
0
Kounde fajnie , azpilicueta też spoko i mam nadzieje ze zrezygnuja z alonso. Wzmocnienia to swoją drogą ale trzeba zacząć sprzedawać bo póki co nie wygląda to kolorowo
0
@Jasialdinho może warto zaryzykować i postawić na Balde mocniej
0
Tak Patrzę na te filmik i jestem pełny podziwu jaki wielki fanbase ma Barca w USA i jak popularnym sportem staje się tam piłka nożna
0
@HypeR kurde nie wiem jakoś mnie nie jara ta faza 5 i 6 , chyba marvel sie przejadł :D
10
@Hubsao ale jak założył siatę to stracił pile poszła Kontra i Vinicius ograł nam pół składu i dostał 2x sanki juz nie wspomnieli xd
1
Chłopaki nie wiedzą co tam sie dzieje po prawej stronie tak ich wymieszali xd
10
Busquets do zmiany chłop już nie dojeżdza
4
Alba juz zesrany xD
5
Środek pola z zasztni nie wyszedł, Pedriego to chyba jeszcze ani razu nie wymienili komentatorzy xd
0
Tyle białych na trybunach że to chyba na wyjeździe gramy :D
0
Wkońcu u mnie burza i zrobilo się chłodniej po całym dniu paroty oraz słońca i 34+ stopni, piekna sprawa
5
@Sulimo może ród smoka od hbo bedzie trzymać poziom chociaż
2
@BoRoWieC jeśli chodzi o psychologa to można nauczyć się to zdać :D ogólnie tam Chodzi o To żebyś sam siebie wkopał ciesz się że nie ma do wojska Wariografu bo tam To dopiero jest jazda
15
@Deltta a co takiego Dest zrobil źle że najgroszy?
2
Dobra trzeba iść spac bo na 7 do roboty