2

No Dembele no part, kto by się spodziewał takiej sprawy xd

0

@Sebeko ale niech ich sprawdza z głową a nie w taki bezsensowny sposób

2

Serio Xavi dał nico na ŚO? Mając tylu potencjalnych Środkowych obrońców a arajuo dalej na boku xDD

2

@kiper09 wysoka pensja?

5

Xavi chyba się nie nauczył że Aubameyang na skrzydle jest pomyłką xdd

0

Chyba najgorszy sparing póki co, nudy straszne

3

@Pawel13sz Alba i Busquets widzę kapitanowie idealnie wpasowujacy się w nowa drabinkę plac xD

0

Data 13 sierpień z jednej strony nie mogę się doczekać bo to start sezonu, a z drugiej kończy mi się wtedy umowa w robocie i nie dostanę przedłużenia. Ciężkie jest życie człowieka

6

@don'T.R.I.P.e no niestety wciskanie na siłę mniejszości, poruszanie tematyki LGBT czy robienie silnych niezależnych postaci kobiecych które wyglądają karykaturalnie, czytaj Yennefer w wiedzminie gdzie zaczyna się robić serial o niej a nie o Geralcie. I teraz amazon idzie w to samo ze swoją Galadriela bohaterka a faceci są jako debile prezentowani. Co to ma na celu nie wiem

2

Ale przy bramce Keana ter stegen wystarczyło żeby sie rzucił i przeciął piłe, a nie stał i patrzył i rzucil sie dopiero jak chłop do pustej walił

1

@BartqRKO ogólnie chłop miał 3 pilki na krzyż , no ale fakt faktem wiele nietrafnych decyzji i same straty prawie

7

3 bardziej defensywnych pomocników a i tak środek pola jak ser szwajcarski xD

5

mam wrażenie Xavi takim skladem to sam krzywde robi graczom

1

Składzik taki 2/10, nie podoba mnie sie to no ale zobaczymy jak będą chodzić :D

1

No i gdzie ten żul Kounde

0

Kounde fajnie , azpilicueta też spoko i mam nadzieje ze zrezygnuja z alonso. Wzmocnienia to swoją drogą ale trzeba zacząć sprzedawać bo póki co nie wygląda to kolorowo

0

@Jasialdinho może warto zaryzykować i postawić na Balde mocniej

0

Tak Patrzę na te filmik i jestem pełny podziwu jaki wielki fanbase ma Barca w USA i jak popularnym sportem staje się tam piłka nożna

0

@HypeR kurde nie wiem jakoś mnie nie jara ta faza 5 i 6 , chyba marvel sie przejadł :D

10

@Hubsao ale jak założył siatę to stracił pile poszła Kontra i Vinicius ograł nam pół składu i dostał 2x sanki juz nie wspomnieli xd

1

Chłopaki nie wiedzą co tam sie dzieje po prawej stronie tak ich wymieszali xd

10

Busquets do zmiany chłop już nie dojeżdza

4

Alba juz zesrany xD

5

Środek pola z zasztni nie wyszedł, Pedriego to chyba jeszcze ani razu nie wymienili komentatorzy xd

0

Tyle białych na trybunach że to chyba na wyjeździe gramy :D

0

Wkońcu u mnie burza i zrobilo się chłodniej po całym dniu paroty oraz słońca i 34+ stopni, piekna sprawa

5

@Sulimo może ród smoka od hbo bedzie trzymać poziom chociaż

2

@BoRoWieC jeśli chodzi o psychologa to można nauczyć się to zdać :D ogólnie tam Chodzi o To żebyś sam siebie wkopał ciesz się że nie ma do wojska Wariografu bo tam To dopiero jest jazda

15

@Deltta a co takiego Dest zrobil źle że najgroszy?

2

Dobra trzeba iść spac bo na 7 do roboty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?