5

Barcelona wygląda jak zlepek losowych piłkarzy co przyszło se pokopać na orlik

0

Ale kopanina , chaos zero jakiejś kontroli

1

Barcelona nie wyszła poki co z szatni xd

0

City gra, a aston villa strzela skad ja to znam xd

1

jedna piła i gol meh real

5

Wszystko spoko tylko ten Alonso tak mi nie siedzi xd i 3 LO bedzie, ciekawe kto przyspawany do ławy

0

Ale co Romero kaski i rozgłosu zyskał to jego , ja tam stawiam ze wiekszosc ostatnich info to fejki byly

6

@macio_944 nie ma co na to patrzeć , drwal rębajło doskonale ukazał ile warte są te oceny, większość opini ma wspólne słowa klucze i rzeczy które porusza więc coś tu śmierdzi :D

0

ale leeds frajerska brama :D

3

@Roobo czy więcej wart jak raphinia? Nie powiedziałbym Raph jest sprawdzony w dobrej lidze a antony gra tylko w holenderskiej lidze i parę meczy w LM

1

Imo chyba samobój będzie tam , bo chcial zagrywac wzdłuż pola karnego raczej

0

Ile oni mieli sytuacji na boku zeby dograć i za kazdym razem niecelnie XD oni nie umiejo czy Ci co wchodzą wybierają takie słabe scieżki?

4

Dembele póki co najsłabszy , same złe Decyzję

0

Brakuje podania ostatniego ciągle

0

@Image też opcja do sprawdzenia, bo chyba jeszcze takim ustawieniem nie grali

3

Az sam się dziwie ze to pisze ale wolałbym de jonga niz Gaviego :D

0

@marcin62 pozytywne jest taki że w wywiadach mówił że odchodzi od zakończenia serialowego więc może warto będzie czekać

4

Pablo Torre mam nadzieję se będzie jakieś wypożyczenie a jak nie to chociaż niech gra w Barcy B bo talent czystej wody ale w tej sytuacji nie ma miejsca dla niego w kadrze 1 zespołu i to jest poprostu hamowanie rozwoju młodego gracza

0

@marcin62 podobno wichry zimy już zbliżają się ku końcowi :D może do 2025 wyrobi się

0

to co Betis idzie na mistrza?

0

Działa wam twitter?

0

@brzucho fofana 75 zaraz będzie 100 albo lepiej za antonego xd

1

No chyba jedna z najtrudniejszych grup na jakie moglismy trafic, nawet ta victoria pilzno moze sie postawic

0

@daniel32778 ale doskonale pokazuje w jakim miejscu jest barcelona na tle city xd daleko w tyle pod kazdym aspketem

0

Wiem ze towarzyski ale nawet tu widac roznice klas miedzy zespołami niestety

0

Ogólnie jakby raphinia był boga jonito by na zamach walkera wzial

0

Kazda pila co z obrony idzie to laga do przodu , znow srodek pola nie wyszedl z szatni xd

1

czy to towarzyski czy ligowy pressing nieskoordynowany strasznie nie wiem co sie stało z tym aspektem

1

@T84 nasi pomocnicy mają opory z graniem przeszywajacych piłek, od dawna tego nie ma

5

Van dijk korzenie zapuścił i zamiast podbiec do chłopa próbować zablokować stoi i patrzy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?