Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Barcelona wygląda jak zlepek losowych piłkarzy co przyszło se pokopać na orlik
0
Ale kopanina , chaos zero jakiejś kontroli
1
Barcelona nie wyszła poki co z szatni xd
0
City gra, a aston villa strzela skad ja to znam xd
1
jedna piła i gol meh real
5
Wszystko spoko tylko ten Alonso tak mi nie siedzi xd i 3 LO bedzie, ciekawe kto przyspawany do ławy
0
Ale co Romero kaski i rozgłosu zyskał to jego , ja tam stawiam ze wiekszosc ostatnich info to fejki byly
6
@macio_944 nie ma co na to patrzeć , drwal rębajło doskonale ukazał ile warte są te oceny, większość opini ma wspólne słowa klucze i rzeczy które porusza więc coś tu śmierdzi :D
0
ale leeds frajerska brama :D
3
@Roobo czy więcej wart jak raphinia? Nie powiedziałbym Raph jest sprawdzony w dobrej lidze a antony gra tylko w holenderskiej lidze i parę meczy w LM
1
Imo chyba samobój będzie tam , bo chcial zagrywac wzdłuż pola karnego raczej
0
Ile oni mieli sytuacji na boku zeby dograć i za kazdym razem niecelnie XD oni nie umiejo czy Ci co wchodzą wybierają takie słabe scieżki?
4
Dembele póki co najsłabszy , same złe Decyzję
0
Brakuje podania ostatniego ciągle
0
@Image też opcja do sprawdzenia, bo chyba jeszcze takim ustawieniem nie grali
3
Az sam się dziwie ze to pisze ale wolałbym de jonga niz Gaviego :D
0
@marcin62 pozytywne jest taki że w wywiadach mówił że odchodzi od zakończenia serialowego więc może warto będzie czekać
4
Pablo Torre mam nadzieję se będzie jakieś wypożyczenie a jak nie to chociaż niech gra w Barcy B bo talent czystej wody ale w tej sytuacji nie ma miejsca dla niego w kadrze 1 zespołu i to jest poprostu hamowanie rozwoju młodego gracza
0
@marcin62 podobno wichry zimy już zbliżają się ku końcowi :D może do 2025 wyrobi się
0
to co Betis idzie na mistrza?
0
Działa wam twitter?
0
@brzucho fofana 75 zaraz będzie 100 albo lepiej za antonego xd
1
No chyba jedna z najtrudniejszych grup na jakie moglismy trafic, nawet ta victoria pilzno moze sie postawic
0
@daniel32778 ale doskonale pokazuje w jakim miejscu jest barcelona na tle city xd daleko w tyle pod kazdym aspketem
0
Wiem ze towarzyski ale nawet tu widac roznice klas miedzy zespołami niestety
0
Ogólnie jakby raphinia był boga jonito by na zamach walkera wzial
0
Kazda pila co z obrony idzie to laga do przodu , znow srodek pola nie wyszedl z szatni xd
1
czy to towarzyski czy ligowy pressing nieskoordynowany strasznie nie wiem co sie stało z tym aspektem
1
@T84 nasi pomocnicy mają opory z graniem przeszywajacych piłek, od dawna tego nie ma
5
Van dijk korzenie zapuścił i zamiast podbiec do chłopa próbować zablokować stoi i patrzy xD