Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to jest frustrujące że nasi skrzydłowi nie umieją dokładnie dośrodkować
0
Raphinia nawet z roznego nie umie dośrodkowac xd
0
Tak jak pisałem przed meczem jak tutaj nie beda chodzic skrzydła to gówno ugramy
0
Raphinia póki co jest beznadziejny
0
2 piły i groźna sytaucja
0
Niezła obrona częstochowy
0
Oby dziś skrzydła chodziły bo bez tego będzie ciężko
8
@MrPGG pamietaj ze dopiero co nowiutki stadion oddali a my jestesmy przed przebudową
1
@Kidd a były zachwyt nad szeroką kadra A tu taka bieda się stała
0
rezerwowi city nie dojeżdzają poziomem na tle manu
0
Czy według was Raphnia miał jakiś mecz w którym przekonał w 100% ?
0
takiej sytuacji nie strzelać, to juz przesada podawac
0
Dembele dziś cienizna co dostaje pile odgrywa do tylu zero zagrozenia stwarza
0
garcia in musowo
2
Dembele dzis tez jest tragiczny
2
Dembele trybuny po raz pierwszy
0
Wiadomo coś na temat viaplay w c+? Kiedyś była mowa że abonamenci mający pakiet Canal + sport mają mieć viaplay za darmo
1
@Mixtape chłop nie daje nic , totalnie nic. Kiedyś go bronili ze dochodzi do sytaucji i sie dobrze ustawia. Teraz nawet tego nie ma nie wspominając o skutecznosci
1
Ale hiszpania ma brzydkie koszulki
0
@Gadulec nie musisz, chyba że chcesz jakieś zaświadczenie o dochodach z US do stypendium itp
0
@DonMatteo901 awansować teraz na ME to jest dopiero sukces xD
0
Ale Bale jest cienki xd chłop chodzi po boisku i dosłownie nic nie daje
0
Kupował ktoś kiedyś gry na Instant Gaming? :D
0
No to co wskakujemy w jeden z najtrudniejszych momentów sezonu bez 2 najlepszych obrońców :D
0
@jedrek7000 topka jeśli chodzi o moich ulubionych aktorów, zaczęło się w czterech pancernych a skończyło w ranczu
0
Widzę większość naszych co grali skończyło z kontuzjami xd
2
No po przerwie czeka nas najważniejszy i najtrudniejszy okres w którym można przegrac sezon jak sie nie trafi z formą a tu juz 2 kontuzje na dzien dobry graczy barcelony
0
@Bartula jak widać post miał na celu określić grę Holandi ,a nie Polski
0
Holandia takie nudy gra ze to szok
2
@Przemek2323 przekop będzie miał większy sens jak zrobią druga część inwestycji czyli pogłębienie i zrobienie toru wodnego do Elbląga