0

Ale to jest frustrujące że nasi skrzydłowi nie umieją dokładnie dośrodkować

0

Raphinia nawet z roznego nie umie dośrodkowac xd

0

Tak jak pisałem przed meczem jak tutaj nie beda chodzic skrzydła to gówno ugramy

0

Raphinia póki co jest beznadziejny

0

2 piły i groźna sytaucja

0

Niezła obrona częstochowy

0

Oby dziś skrzydła chodziły bo bez tego będzie ciężko

8

@MrPGG pamietaj ze dopiero co nowiutki stadion oddali a my jestesmy przed przebudową

1

@Kidd a były zachwyt nad szeroką kadra A tu taka bieda się stała

0

rezerwowi city nie dojeżdzają poziomem na tle manu

0

Czy według was Raphnia miał jakiś mecz w którym przekonał w 100% ?

0

takiej sytuacji nie strzelać, to juz przesada podawac

0

Dembele dziś cienizna co dostaje pile odgrywa do tylu zero zagrozenia stwarza

0

garcia in musowo

2

Dembele dzis tez jest tragiczny

2

Dembele trybuny po raz pierwszy

0

Wiadomo coś na temat viaplay w c+? Kiedyś była mowa że abonamenci mający pakiet Canal + sport mają mieć viaplay za darmo

1

@Mixtape chłop nie daje nic , totalnie nic. Kiedyś go bronili ze dochodzi do sytaucji i sie dobrze ustawia. Teraz nawet tego nie ma nie wspominając o skutecznosci

1

Ale hiszpania ma brzydkie koszulki

0

@Gadulec nie musisz, chyba że chcesz jakieś zaświadczenie o dochodach z US do stypendium itp

0

@DonMatteo901 awansować teraz na ME to jest dopiero sukces xD

0

Ale Bale jest cienki xd chłop chodzi po boisku i dosłownie nic nie daje

0

Kupował ktoś kiedyś gry na Instant Gaming? :D

0

No to co wskakujemy w jeden z najtrudniejszych momentów sezonu bez 2 najlepszych obrońców :D

0

@jedrek7000 topka jeśli chodzi o moich ulubionych aktorów, zaczęło się w czterech pancernych a skończyło w ranczu

0

Widzę większość naszych co grali skończyło z kontuzjami xd

2

No po przerwie czeka nas najważniejszy i najtrudniejszy okres w którym można przegrac sezon jak sie nie trafi z formą a tu juz 2 kontuzje na dzien dobry graczy barcelony

0

@Bartula jak widać post miał na celu określić grę Holandi ,a nie Polski

0

Holandia takie nudy gra ze to szok

2

@Przemek2323 przekop będzie miał większy sens jak zrobią druga część inwestycji czyli pogłębienie i zrobienie toru wodnego do Elbląga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?