Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@agaFCB czemu tak sądzisz o Torre?
5
To se Torre dostał mecz , który został zabity
0
@Virusk3 ogólnie 2 połowa to dożynki
6
Pablo Torre na ławce widzisz mnie ?
1
Garcia dziś mimo wszystko słabe zawody
3
Ja nie rozumiem jak nie atakowanym i mając tyle miejsca można tak słabo dośrodkowac i to nie pierwszy raz xD
0
Kessie kancaiste stopy
1
Łapał się za pachwine , moze miec silnie zbitą
0
skład składem ale takie ustawienie z fałszywym skrzydłowym ma sens jeśli drugi skrzydlowy bedzie mial dzień rzecz jasna
1
Tym golem zapewnił sobie kolejne 3 lata w Barcelonie
0
czyzby spalony?
0
@Mroziu jedyne potencjalne zagrożenie jakie moglo stworzyc villareal szło jego stroną i kounde musial czyścić
8
Pedri wygląda jakby zaraz mial umrzeć a na ławce Pablo Torre widzisz mnie ?
1
Alonso to taka troche tykająca bomba
10
Balde za albe to bym chcial zobaczyc w tym ustawieniu
3
Pedri podaje tak że obrońca 3 dni wcześniej w gazecie przeczytał co zrobi
1
Fati to zaraz zadrybluje sie na śmierć
1
Ogólnie to 2 podania i nasza obrona ograna jak dzieci XD
1
@taris zanim środowy mecz z bayernem to po drodze jeszcze villareal w czwartek i bilbao w niedziele xD
1
Ten mecz pal lich ale jaki mamy terminarz teraz ... przeciez do konca miesiąca są takie ciężary, że oni mogą przegrać sezon w jeden miesiąc
0
@Janiama prawa jest dziurawa jak sito w tym meczu
0
No to chyba trzeba bedzie city odpalić :D
2
Ja sie zastanawiam gdzie byla pomoc przy 2 bramce
0
pressing barcelony nie istnieje a jak juz sie pojawi jest nieudolny
0
wybicie lewy zgrywa i raphinia rozkłada ręce bo nie ma komu zagrac XD co to jest za taktyka z dupy
1
@Limit_l3ss co kontra poszła po jego akcji mógł strzelać a nie podawać
0
przecież to jakis cyrk to ustawienie był, chlop sie wywraca i daje pile z polowy boiska na sam na sam XD
2
Roberto upada po raz pierwszy
0
@draxidox czy w tych czasach takie umocnienia mają sens, coś wątpię
0
@jacobFCB własnie nie moge znalezc :(