12

@agaFCB czemu tak sądzisz o Torre?

5

To se Torre dostał mecz , który został zabity

0

@Virusk3 ogólnie 2 połowa to dożynki

6

Pablo Torre na ławce widzisz mnie ?

1

Garcia dziś mimo wszystko słabe zawody

3

Ja nie rozumiem jak nie atakowanym i mając tyle miejsca można tak słabo dośrodkowac i to nie pierwszy raz xD

0

Kessie kancaiste stopy

1

Łapał się za pachwine , moze miec silnie zbitą

0

skład składem ale takie ustawienie z fałszywym skrzydłowym ma sens jeśli drugi skrzydlowy bedzie mial dzień rzecz jasna

1

Tym golem zapewnił sobie kolejne 3 lata w Barcelonie

0

czyzby spalony?

0

@Mroziu jedyne potencjalne zagrożenie jakie moglo stworzyc villareal szło jego stroną i kounde musial czyścić

8

Pedri wygląda jakby zaraz mial umrzeć a na ławce Pablo Torre widzisz mnie ?

1

Alonso to taka troche tykająca bomba

10

Balde za albe to bym chcial zobaczyc w tym ustawieniu

3

Pedri podaje tak że obrońca 3 dni wcześniej w gazecie przeczytał co zrobi

1

Fati to zaraz zadrybluje sie na śmierć

1

Ogólnie to 2 podania i nasza obrona ograna jak dzieci XD

1

@taris zanim środowy mecz z bayernem to po drodze jeszcze villareal w czwartek i bilbao w niedziele xD

1

Ten mecz pal lich ale jaki mamy terminarz teraz ... przeciez do konca miesiąca są takie ciężary, że oni mogą przegrać sezon w jeden miesiąc

0

@Janiama prawa jest dziurawa jak sito w tym meczu

0

No to chyba trzeba bedzie city odpalić :D

2

Ja sie zastanawiam gdzie byla pomoc przy 2 bramce

0

pressing barcelony nie istnieje a jak juz sie pojawi jest nieudolny

0

wybicie lewy zgrywa i raphinia rozkłada ręce bo nie ma komu zagrac XD co to jest za taktyka z dupy

1

@Limit_l3ss co kontra poszła po jego akcji mógł strzelać a nie podawać

0

przecież to jakis cyrk to ustawienie był, chlop sie wywraca i daje pile z polowy boiska na sam na sam XD

2

Roberto upada po raz pierwszy

0

@draxidox czy w tych czasach takie umocnienia mają sens, coś wątpię

0

@jacobFCB własnie nie moge znalezc :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?