1

@Cvzx jak nie zachwyca po co do kadry wogóle przedmeczowej go brać i tylko jeszcze bardziej jego rozwój spowalniać odbierając szanse na gre rezerwach

6

Jedno mnie zastanawia czemu w takim meczu Xavi odesłał Torre na trybuny , idealny mecz żeby złapał minuty albo dać go do rezerw bo sie marnuje taki potencjał

1

Ale dramatyczny komentarz w meczu Totenhamu z Leicester

0

2 połowa taki lekki dramat , masa niedokładności i strasznie wolna gra

1

Czemu tak rzadko ktoś próbuje zagrywać piłek za linie , tyle jest sytuacji że mozna ich jak ser szwajcarski przeszywać

0

@Cochise masa błędnych decyzji szczególnie w rozegraniu, ale gol jest gol

0

@agaFCB tym bardziej nie rozumiem dlaczego na taki mecz nie jest w kadrze

0

To ja teraz chetnie bym Torre zobaczył na jakiś dłuższy okres czasu

1

Niestety ale to spalony chyba będzie

0

Mur z tyłu jeszcze bramkarz mecz życia i mamy pełny zestaw

2

Teraz to będzie dopiero murowanie w 10 na 30 metrach

3

Haaland maszyna

1

@Kidd na Podkarpaciu wysyp grzybów

1

@eydeem to był odcinek ala pierwsze sezony gry o tron bo było w nim najwięcej gry o tron i polityki :D czyli to za co dużo ludzi pokochali GoTa

2

Ale bramkarz borussi ręcznik , strzał mocny ale chyba do wyjęcia

0

@nvidd oppo y72 5g dziewczyna ostatnio kupowała i sobie chwali

1

No to teraz w weekend elche zapłaci rachunek i 2 tyg przerwy na oczyszczenie głowy i ważne mecze z interem

1

@Hrzan var varem ale oni mieli z 4 setki których nie wykorzystali w tedy nikt by o karnym nie gadał

0

Jak się nie wykorzystuje takich sytuacji tak to się kończy, niczym w fifie jak ciśniesz kolegę a on 2 kontry i bramki

0

60 minuta i siadają notorycznie?

0

Skrzydła nie dojeżdżają niestety

0

Kolejny kryminał w obronie xD chłop jednym Podaniem cała obronę zgubił

0

Kryminał w obronie

2

Środek pola mocny ale z kolei dziś skrzydła nie dojeżdżają, jak Dembele jeszcze cos tam szarpie to raphinia bardzo słabo

0

Lewandowski mógł mieć już hat-tricka

2

Przy odrobinie szczęścia można było to wygrywać , jak dla mnie raphinia nie dojeżdża trochę

0

Raphinia póki co nie dojeżdża

1

Alonso i Christensen ale to bedzie chodzić

3

@FC1899Barca 19 stopni to nie tak mało tym bardziej we Włoszech, ja poprzednią zimę na 20 przejechałem , w tym roku 19 może 18 pewnie będzie ustawione żeby trochę oszczędzić jak gaz pójdzie do góry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?