Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cvzx jak nie zachwyca po co do kadry wogóle przedmeczowej go brać i tylko jeszcze bardziej jego rozwój spowalniać odbierając szanse na gre rezerwach
6
Jedno mnie zastanawia czemu w takim meczu Xavi odesłał Torre na trybuny , idealny mecz żeby złapał minuty albo dać go do rezerw bo sie marnuje taki potencjał
1
Ale dramatyczny komentarz w meczu Totenhamu z Leicester
0
2 połowa taki lekki dramat , masa niedokładności i strasznie wolna gra
1
Czemu tak rzadko ktoś próbuje zagrywać piłek za linie , tyle jest sytuacji że mozna ich jak ser szwajcarski przeszywać
0
@Cochise masa błędnych decyzji szczególnie w rozegraniu, ale gol jest gol
0
@agaFCB tym bardziej nie rozumiem dlaczego na taki mecz nie jest w kadrze
0
To ja teraz chetnie bym Torre zobaczył na jakiś dłuższy okres czasu
1
Niestety ale to spalony chyba będzie
0
Mur z tyłu jeszcze bramkarz mecz życia i mamy pełny zestaw
2
Teraz to będzie dopiero murowanie w 10 na 30 metrach
3
Haaland maszyna
1
@Kidd na Podkarpaciu wysyp grzybów
1
@eydeem to był odcinek ala pierwsze sezony gry o tron bo było w nim najwięcej gry o tron i polityki :D czyli to za co dużo ludzi pokochali GoTa
2
Taki to pożyje :D
https://mobile.twitter.com/nocontextfooty/status/1570481233418649600
2
Ale bramkarz borussi ręcznik , strzał mocny ale chyba do wyjęcia
0
@nvidd oppo y72 5g dziewczyna ostatnio kupowała i sobie chwali
1
No to teraz w weekend elche zapłaci rachunek i 2 tyg przerwy na oczyszczenie głowy i ważne mecze z interem
1
@Hrzan var varem ale oni mieli z 4 setki których nie wykorzystali w tedy nikt by o karnym nie gadał
0
Jak się nie wykorzystuje takich sytuacji tak to się kończy, niczym w fifie jak ciśniesz kolegę a on 2 kontry i bramki
0
60 minuta i siadają notorycznie?
0
Skrzydła nie dojeżdżają niestety
0
Kolejny kryminał w obronie xD chłop jednym Podaniem cała obronę zgubił
0
Kryminał w obronie
2
Środek pola mocny ale z kolei dziś skrzydła nie dojeżdżają, jak Dembele jeszcze cos tam szarpie to raphinia bardzo słabo
0
Lewandowski mógł mieć już hat-tricka
2
Przy odrobinie szczęścia można było to wygrywać , jak dla mnie raphinia nie dojeżdża trochę
0
Raphinia póki co nie dojeżdża
1
Alonso i Christensen ale to bedzie chodzić
3
@FC1899Barca 19 stopni to nie tak mało tym bardziej we Włoszech, ja poprzednią zimę na 20 przejechałem , w tym roku 19 może 18 pewnie będzie ustawione żeby trochę oszczędzić jak gaz pójdzie do góry