Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De gea niczym ręcznik
1
Ale Arsenal chodzi, młody fajny skład dali czas na pracę artecie i przyszłość przed nimi się otwiera bardzo dobra
0
Boże ta jakość na Viaplay to dramat jest czy tylko ja mam w meczu City takie problemy
0
@Keson może być że będzie wchodził do środka pola przy rozgrywaniu jak Alves w tedy ma to ręce i nogi. Minus Roberto jest taki że jest słaby w obronie i wolny
0
Jak zarejestruja Kounde to oby zaczął Xavi brać 2 bramkarzy bo kadry nie starczy xD
0
Czyli wychodzi na to że Depay zwolni budżet na Kounde i wszyscy będą szczęśliwi
3
Na canal+ studia specjalnie na debiut, wszędzie piszą że lewy zagra a tu cyk nie będą mogli zarejestrować i tyle by było z debiutu xd
1
@PatrychoO dobrze chłop prawi , znów sie pomyje wyleją i weź to czytaj
1
@Medium nie wiedziałem o tym, jakoś nie było głośno za bardzo chyba w tej sprawie xD
0
@Worny wszystko fajnie byle tylko tam nie siedział na ławie i nie łapał ogonów w lidze i wchodził na mecze z 3-cio ligowcami
0
Po odejściu Nico to De jong musi zostać bo na 6 zostaje nam tylko Sztanga i Pjanic na ktorego bym nie stawiał jakiś wielkich pieniędzy
0
Ale lapcio musi mieć tam cieplutko w związku z rejestracja :D
0
Ale gdzie ten temat silvy ciągle jak póki co nawet nasze nabytki dotychczasowe nie są zarejestrowane
1
Przecież te całe akcje z pilkarzami , wypychanie de jonga teraz te przestępstwa to taki wstyd i stajemy sie pośmiewiskiem już nie tylko dzięki wybrykom na murawie ale i poza nia xd
2
@Survier chociażby Collado
0
Fati dziś bardzo cienko , aubameyang to sie na skrzydło nie nadaje nie wiem czego znow tam gra
6
Mi sie tam Nico podoba, jakby złapał rytm i pewność siebie to ma potencjał na bycie TOP, ma przeglad pola drybling i jest lepszy motorycznie od busquetsa
3
Ale co pile dał De Bruyne to jego
0
@masq nie pamiętam ale coś koło 20mln chyba
0
@gimmeq1 jeśli chodzi o to że firma która się tym zajmuje być potencjalnym sponsorem, to niechęć wychodzi z tego co inna firma od krypto zrobiła Interowi Mediolan xd
6
@VamoSBarca88 Rubiales to szef hiszpańskiego związku piłkarskiego coś ala PZPN on nie ma nic do la ligi
7
@masq w Chelsea już oficialnie jest
1
@jacobFCB Medieval 2 i mody do niego to najlepsze co spotkalo ta serie setki godzin tam spedziłem. Mody z skyrim, wladcą pierscieni czy jakies historyczne jak stainless steel. Shogun2 tez fajne i chyba najtrudniejsza część serii. Rome też coś grałem ale juz lepiej w medievala i ściągnąć mod De bello Mundi i masz to samo ale na sterydach. Rome 2 to też spoko część ale może dlatego że jestem fanem Starożytnego Rzymu. Z kolei nowe warhammery mi nie podchodza wole wrócić do Medievala albo Shoguna :D Oj setki godzin spędziłem w tym uniwersum gierek :D
0
@barcelonaLM bardziej miałem na myśli Filipiny albo Indonezję, im też nie na rękę chiński Tajwan a lubią się z amerykanami , może nawet tajlandia
0
@barcelonaLM myślę że znacznie więcej państw w tamtym rejonie by się włączyło niż tylko Japonia korea czy Australia
0
@Odcinkowy czyli jak mam pakiet że canal+ sport posiadam nie pozostaje mi nic innego jak założyć konto i się logować na canal+online i czekać na viaplay
0
Czy ja dobrze rozumiem że mając telewizję cyfrową canal+ z pakietem ich programów canal+, mam za darmo viaplay w canal+ online ? :D
0
@jacobFCB Ukraina , teraz Kosowo a Tajwan w kolejce juz czeka
0
No to żeby nie było nudno zaczyna się robić gorąco na granicy serbii i Kosowa oby zaraz się nie zaczęła kolejna operacja specjalna mająca na celu denazyfikacje
1
Balde co poszedł, ale nasi dalej jak w poprzednim sezonie w bramkę trafić nie umieją xd