0

De gea niczym ręcznik

1

Ale Arsenal chodzi, młody fajny skład dali czas na pracę artecie i przyszłość przed nimi się otwiera bardzo dobra

0

Boże ta jakość na Viaplay to dramat jest czy tylko ja mam w meczu City takie problemy

0

@Keson może być że będzie wchodził do środka pola przy rozgrywaniu jak Alves w tedy ma to ręce i nogi. Minus Roberto jest taki że jest słaby w obronie i wolny

0

Jak zarejestruja Kounde to oby zaczął Xavi brać 2 bramkarzy bo kadry nie starczy xD

0

Czyli wychodzi na to że Depay zwolni budżet na Kounde i wszyscy będą szczęśliwi

3

Na canal+ studia specjalnie na debiut, wszędzie piszą że lewy zagra a tu cyk nie będą mogli zarejestrować i tyle by było z debiutu xd

1

@PatrychoO dobrze chłop prawi , znów sie pomyje wyleją i weź to czytaj

1

@Medium nie wiedziałem o tym, jakoś nie było głośno za bardzo chyba w tej sprawie xD

0

@Worny wszystko fajnie byle tylko tam nie siedział na ławie i nie łapał ogonów w lidze i wchodził na mecze z 3-cio ligowcami

0

Po odejściu Nico to De jong musi zostać bo na 6 zostaje nam tylko Sztanga i Pjanic na ktorego bym nie stawiał jakiś wielkich pieniędzy

0

Ale lapcio musi mieć tam cieplutko w związku z rejestracja :D

0

Ale gdzie ten temat silvy ciągle jak póki co nawet nasze nabytki dotychczasowe nie są zarejestrowane

1

Przecież te całe akcje z pilkarzami , wypychanie de jonga teraz te przestępstwa to taki wstyd i stajemy sie pośmiewiskiem już nie tylko dzięki wybrykom na murawie ale i poza nia xd

2

@Survier chociażby Collado

0

Fati dziś bardzo cienko , aubameyang to sie na skrzydło nie nadaje nie wiem czego znow tam gra

6

Mi sie tam Nico podoba, jakby złapał rytm i pewność siebie to ma potencjał na bycie TOP, ma przeglad pola drybling i jest lepszy motorycznie od busquetsa

3

Ale co pile dał De Bruyne to jego

0

@masq nie pamiętam ale coś koło 20mln chyba

0

@gimmeq1 jeśli chodzi o to że firma która się tym zajmuje być potencjalnym sponsorem, to niechęć wychodzi z tego co inna firma od krypto zrobiła Interowi Mediolan xd

6

@VamoSBarca88 Rubiales to szef hiszpańskiego związku piłkarskiego coś ala PZPN on nie ma nic do la ligi

7

@masq w Chelsea już oficialnie jest

1

@jacobFCB Medieval 2 i mody do niego to najlepsze co spotkalo ta serie setki godzin tam spedziłem. Mody z skyrim, wladcą pierscieni czy jakies historyczne jak stainless steel. Shogun2 tez fajne i chyba najtrudniejsza część serii. Rome też coś grałem ale juz lepiej w medievala i ściągnąć mod De bello Mundi i masz to samo ale na sterydach. Rome 2 to też spoko część ale może dlatego że jestem fanem Starożytnego Rzymu. Z kolei nowe warhammery mi nie podchodza wole wrócić do Medievala albo Shoguna :D Oj setki godzin spędziłem w tym uniwersum gierek :D

0

@barcelonaLM bardziej miałem na myśli Filipiny albo Indonezję, im też nie na rękę chiński Tajwan a lubią się z amerykanami , może nawet tajlandia

0

@barcelonaLM myślę że znacznie więcej państw w tamtym rejonie by się włączyło niż tylko Japonia korea czy Australia

0

@Odcinkowy czyli jak mam pakiet że canal+ sport posiadam nie pozostaje mi nic innego jak założyć konto i się logować na canal+online i czekać na viaplay

0

Czy ja dobrze rozumiem że mając telewizję cyfrową canal+ z pakietem ich programów canal+, mam za darmo viaplay w canal+ online ? :D

0

@jacobFCB Ukraina , teraz Kosowo a Tajwan w kolejce juz czeka

0

No to żeby nie było nudno zaczyna się robić gorąco na granicy serbii i Kosowa oby zaraz się nie zaczęła kolejna operacja specjalna mająca na celu denazyfikacje

1

Balde co poszedł, ale nasi dalej jak w poprzednim sezonie w bramkę trafić nie umieją xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?